★★★★★ Views: 3 006

Trečiadienis

Trečiadienis – 2020.09.16

Trečiadienis. Valandų scenarijai. Kas tai yra ir kam tie scenarijai sukurti? O sukurti jie tam, kad žmogus visada galėtų pasižiūrėti, ar Reikalas jam palankus, ar nelabai. Puslapyje pateikta grynai techninė informacija darbui su valandų energijomis, naudojat spec. Rytų technikas. Norint sužinoti šiek tiek daugiau apie valandų scenarijus, reikėtų paspausti nuorodą į svetainės puslapį Valandų scenarijai. O visi kiti, kurie šiame puslapyje lankosi jau nebe pirmą kartą, pereikite prie scenarijų.
Trečiadienis - Datų ir laiko parinkimas

Trečiadienis Kinų Saulės kalendoriaus formatu

Žemiau esančioje lentelėje yra data, užrašyta Kinų Saulės kalendoriau formatu. Pirmas stulpelis iš kairės rodo datos dieną. Jei į šį puslapį atėjote iš svetainės straipsnio apie Rytų zodiako ženklus, tuomet žiūrėkite į tekstus po lentele, kur rašoma apie Griovėjus. Jei dienos stulpelyje yra Jūsų Rytų zodiako ženklas, tuomet po žemiau esančiais užrašais „Asmeninis Metų Griovėjas“ ar „Asmeninis Mėnesio Griovėjas“ parašyti tekstai, galioja būtent Jums. Bet jei papildomai matote ir užrašą „Bendras visiems Metų Griovėjas“ ar „Bendras visiems Mėnesio Griovėjas“, tokią dieną geriau net negalvoti apie jokius reikalus.

Diena
Mėnuo
Metai
Šuo
Gaidys
Žiurkė

Asmeninis Metų Griovėjas

Ši diena nėra palanki gimusiems Drakono metais. Diena netinka jokiems svarbiems įvykiams bei ilgalaikių reikalų pradžiai. Galimos rimtos klaidos, kliūtys, trukdžiai, planų griūtis ir t.t.. Taip pat diena netinka kelionių pradžiai ir vestuvėms, nes kils visokių išorinių problemų. Jei nėra išeities, dieną galima naudoti tik trumpalaikiams projektams.


Trečiadienis - Laiko parinkimas

Scenarijų kriterijai:

• Valandų scenarijuose aprašyti galimi santykių tipai tarp Jūsų ir bet kokio reikalo, į kurį Jūs atsiliepsite;

• Reikalas – bet kokia idėja ar mintis, kuri Jums į galvą atėjo netikėtai. Bet tai gali būti ir reikalas, atėjęs iš išorės: kokia nors užduotis Jums, skambutis, pasiūlymas, bandymas Jus rasti, paveikti Jus ir t.t.;

• Puslapyje pateikti dviejų valandų laikotarpiai prasideda nuo 01 min.. Taip nustatyta dėl to, kad žmogus vis tiek galėtų pažiūrėti reikalo jam palankumą, net nežinodamas tikslaus Saulės laiko savo vietovėje;

• Plačiau apie Saulės laiką skaitykite paspaudę nuorodą į svetainės puslapį Kas yra Saulės laikas;

• Scenarijų paskirtis – parodyti Jums, ar reikalas Jums palankus, ar nelabai;

• Kilus neaiškumams, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Dar savo klausimą išsiųsti galite paspaudę žemiau esantį mygtuką.

soltiseg@gmail.com - siųsti laišką

Trečiadienis – 2020.09.16 – Valandos

01:00 – 02:00 val.: Kategoriškai jokių reikalų!
02:00 – 04:00 val.: Reikalas kontroliuoja Jus. Blogai, galimi konfliktai, jokių reikalų!
04:00 – 06:00 val.: Reikalas ir Jūs – vienodi. Gerai. Reikia veikti!
06:00 – 08:00 val.: Kategoriškai jokių reikalų!
08:00 – 10:00 val.: Reikalas ir Jūs – kartu. Gerai. Reikia veikti!
10:00 – 12:00 val.: Jūs su Reikalu vienodose Stichijose. Reikia veikti!
12:00 – 14:00 val.: Jūs Tuštumoje. Geriau jokių svarbių reikalų!
14:00 – 16:00 val.: Kategoriškai jokių reikalų!
16:00 – 18:00 val.: Kategoriškai jokių reikalų!
18:00 – 20:00 val.: Reikalas ir Jūs – kartu. Gerai. Reikia veikti!
20:00 – 22:00 val.: Kategoriškai jokių reikalų!
22:00 – 00:00 val.: Reikalas kontroliuoja Jus. Blogai, galimi konfliktai, jokių reikalų!
00:00 – 01:00 val.: Reikalas ir Jūs – vienodi. Gerai. Reikia veikti!

Pavyzdys:

Tarkim, 2016.11.12 dieną, apie 12-ą val., Jums kilo idėja išvykti į turistinę kelionę, pakeliui sutvarkant kokį nors darbo reikalą. Pasižiūrėję į minėtos dienos ir valandos Scenarijų, rasite užrašą „Reikalas ir Jūs – kartu. Gerai. Reikia veikti!“. Tokiu atveju galima tik pasidžiaugti, kad Jūsų intuicija su Jumis veikia išvien. Todėl belieka tik susirasti tinkamą datą kelionės pradžiai ir pačiai kelionei. Na ir žinoma reikėtų nepamiršti, kad sėkmingos kelionės pagrindu (straipsnis » čia), yra tinkamo laiko pasirinkimas.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų, spauskite žemiau esantį mygtuką

arba parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg@gmail.com - siųsti laišką