★★★★★ Views: 17 178

Žiurkės metai 2020

Žiurkės metai 2020, pagal Kinų Saulės kalendorių, į Lietuvą ateina 2020.02.04 11:05 val. Vilniaus laiku, į Vokietiją – 10:05 val. Berlyno laiku, į Angliją – 09:05 val. Londono laiku. Tai rodo žemiau esantis paveikslėlis, kur vasario 1, 2, 3 ir 4-a (iki 11:05 val.) – Kiaulės m. (šviesiai mėlynos rodyklės), o vasario penkta – Žiurkės metai (tamsiai mėlyna rodyklė). O raudona to pačio paveikslėlio rodyklė patikslina, kad Žiurkės metai Lietuvoje, pagal profesionalams skirtą Kinų Saulės kalendorių, prasideda tiksliai 2020.02.04 11:05 val. Vilniaus laiku. Tik nepainiokite naujų metų pradžios Kinų Saulės kalendoriuje, su Kinų Naujųjų metų šventimu, nes tai tikrai skirtingi dalykai.

Žiurkės metai 2020 - Kinų Saulės kalendorius

Žiurkės metai 2020. Bendra informacija

2020-ieji, yra Metalinės Žiurkės metais. Taip yra dėl to, kad bet kurie metai, mėnesiai, dienos ir valandos, Kinų Saulės kalendoriuje užrašomi dviem hieroglifais. Ir jei pažiūrėsite į viršuje esančio paveikslėlio hieroglifus, esančius virš tamsiai mėlynos rodyklės, pamatysite Metalo Yang  bei Vandens Yang (Žiurkės)  hieroglifus. Tokiu būdu 2020 m. gauna Metalinės Žiurkės pavadinimą. O kadangi tai dviejų skirtingų stichijų elementai (pagal U-SIN), 2020 m. turės dviejų rūšių spalvas – Metalo bei Vandens spalvas. Metalo Yang spalvos – balta, pilka, sidabrinė, metalo, o Vandens Yang spalvos – mėlyna, juoda. Beje, jei norite sužinoti apie U-SIN, spauskite žemiau esantį paveikslėlį su Pentagrama. Puslapyje sužinosite U-SIN taikymo sritis ir tai, kaip U-SIN koncepcijos žinojimas, gali pagerinti gyvenimo kokybę. O jei norite paskaityti ką dovanoti 2020 metams, spauskite žemiau esantį paveikslėlį su Žiurke ir Arkliu.

Kas yra U-SIN

Kas yra u-sin arba penkių elementų koncepcija

Ką dovanoti 2020 metams

Ką dovanoti 2020 metams

Žiurkės metai 2020. Dar šiek tiek informacijos

Jei Jums tektų dalyvauti kokiame nors Rytų Metafizikos seminare, ten išgirstumėte, kad Žiurkė apie save „pradeda kalbėti“ jau nuo 2019 m. gruodžio 7-os. Taip yra dėl to, kad gruodis – Žiurkės mėnuo. Todėl, jei prisimenate gerus gyvenimo periodus, prasidėjusius atėjus būtent Žiurkei, galite drąsiai planuoti eilinį pagerėjimą Likime visus 2020 metus (2020.02.04 – 2021.02.04). O ką dar Žiurkė gali su savimi atsinešti, skaitykite po žemiau esančiais paveikslėliais.
Beje, svetainėje jau pasirodė straipsnis Kada puošti eglutę 2020. Į straipsnį patekti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su dvejomis eglutėmis. Minėtame straipsnyje sužinosite, kada puošti eglutę, kur ją statyti, kada įjungti girliandas, kam girliandų įjungti nederėtų ir t.t..

Žiurkės metai 2020

Žiurkės metai 2020

Kada puošti eglutę 2020

Kada puošti eglutę 2020

Žiurkės metai 2020, gimusiems Arklio periodais:

Rimtesnių pokyčių bet kurie Žiurkės metai gali atnešti tiems, kurie, pagal Kinų Saulės kalendorių, gimimo datoje turi Arklį. Ne išimtis ir 2020-ieji. Čia svarbiausia, kurioje vietoje yra tas Arklys. Jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote, tada yra tokie klausimo sprendimo būdai:
1. Kreiptis dėl to į bet kurį Rytų Mokslų specialistą;
2. Savarankiškai padirbėti su internetiniu kalkuliatoriumi (spausti čia);
3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Arba, paspaudus žemiau esantį mygtuką, ir įrašius savo užklausą, išsiųsti ją man. Tik nepamirškite parašyti tikslių gimimo duomenų – gimimo datos, laiko ir gimimo vietos. Ir jei nebus jokių papildomų klausimų, atsakymą į Jūsų užklausą aš atsiųsiu nemokamai.
soltiseg@gmail.com - siųsti laišką

Žiurkės metai 2020 gimusiam Arklio metais

Jei žmogus gimė Arklio metais (1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014), pokyčiai gali paliesti asmeninį jo gyvenimą, sveikatą, gali tekti persikraustyti, pervažiuoti ir t.t.. Žmogaus gimimo metų hieroglifai, tai lyg kokios pirmosios gynybinės linijos, kurios pirmiausiai priima kalendorinių Metų energijų įtakas. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodytas pavyzdys, kaip Kinų Saulės kalendoriuje gali atrodyti žmogaus gimimo data, jei jis gimė Arklio metais. Bet minimame pavyzdyje paliktas tik gimimo metų hieroglifas. Taip padaryta tam, kad Jūs galėtumėte orientuotis, kurioje vietoje žiūrėti gimimo metų hieroglifą, jei bandysite nustatyti savo gimimo metų gyvūną savarankiškai.
Žiurkės metai 2020 - Ataka į metus

Žiurkės metai 2020 gimusiam Arklio mėnesį

Jei žmogus gimė Arklio mėnesį (apytiksliai – tarp birželio 7-os ir liepos 8-os), pokyčiai gali paliesti jo brolius, seseris, tėvus, kolegas, santykius su jais. Jei toks žmogus dirba samdos pagrindais, pokyčiai jo laukia ir darbo srityje. O jei kalba eitų apie Moterį, gimusią Arklio mėnesį, tai 2019 m. gruodį ir visus 2020 metus (2020.02.04 – 2021.02.04), Moteris gali gauti pasiūlymą tekėti. Tuo tarpu žemiau esančiame paveikslėlyje parodytas pavyzdys, kaip Kinų Saulės kalendoriuje gali atrodyti žmogaus gimimo data, jei jis gimė Arklio mėnesį. Minimame pavyzdyje paliktas tik gimimo mėnesio hieroglifas. Taip padaryta tam, kad Jūs galėtumėte orientuotis, kurioje vietoje žiūrėti gimimo mėnesio hieroglifą, jei bandysite nustatyti savo gimimo mėnesio gyvūną savarankiškai.
Žiurkės metai 2020 - Ataka į mėnesį

Žiurkės metai 2020 gimusiam Arklio dieną

Jei žmogus gimė Arklio dieną, žmogui didesnį dėmesį skirti reikėtų antrajai puselei, vengti konfliktų su ja. Taip yra dėl to, kad Metų energijos labai stipriai įtakos žmogaus Likimo knygos taip vadinamus „Partnerio namus“. O ten, jei išsireikšti šnekamąja kalba, „gyvena ir/ar lankosi“ žmogaus antroji puselė. Todėl, esant tokio tipo įtakai, galimos ne tik jungtuvės, bet ir santykių nutrūkimas. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodytas pavyzdys, kaip Kinų Saulės kalendoriuje gali atrodyti žmogaus gimimo data, jei jis gimė Arklio dieną. Pavyzdyje paliktas tik gimimo dienos hieroglifas. Taip padaryta tam, kad Jūs galėtumėte orientuotis, kurioje vietoje žiūrėti gimimo dienos hieroglifą, jei bandysite nustatyti savo gimimo dienos gyvūną savarankiškai.
Žiurkės metai 2020 - Ataka į dieną

Žiurkės metai 2020 gimusiam Arklio valandą

Jei žmogus gimė Arklio valandą, pokyčių galima tikėtis nuosavame versle, asmeniniuose projektuose arba į duris gali pasibelsti gandras. Taip yra dėl to, kad gandras priklauso asmeninių projektų darbo grupei. Dar gali tekti išvykti, persikraustyti ar emigruoti. Taip pat, jei Valandoje pas žmogų yra Romantikos žvaigždė (straipsnis čia) ir žmogus yra santykiuose, nereikėtų lankytis pasilinksminimo vietose be antrosios puselės. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodytas pavyzdys, kaip Kinų Saulės kalendoriuje gali atrodyti žmogaus gimimo data, jei jis gimė Arklio valandą. Pavyzdyje paliktas tik gimimo valandos hieroglifas. Taip padaryta tam, kad Jūs galėtumėte orientuotis, kurioje vietoje žiūrėti gimimo valandos hieroglifą, jei bandysite nustatyti savo gimimo valandos gyvūną savarankiškai.
Žiurkės metai 2020 - Ataka į valandą

Jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote

Primenu, jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote ar nesigauna to nustatyti savarankiškai, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Arba spauskite žemiau esantį mygtuką, ir įrašę savo užklausą, išsiųskite ją man. Tik nepamirškite parašyti tikslių gimimo duomenų – gimimo datos, laiko ir gimimo vietos. Ir jei nebus jokių papildomų klausimų, atsakymą į Jūsų užklausą aš atsiųsiu nemokamai.
soltiseg@gmail.com - siųsti laišką

Žiurkės metai 2020 ir „Geltonoji 5“

Rytų Metafizikoje „Geltonoji 5“ – puikiai žinoma. Nerašysiu apie ją ir nieko neįrodinėsiu, nes ta „Geltonoji 5“, viską ir visiems jau seniai įrodė. Todėl:
• Visus 2020 metus (2020.02.04 – 2021.02.04), venkite kelionių į Rytus, nes jei ilgesne kelione aktyvuosite Geltonąją 5, ji gali labai neigiamai paveikti santykius, finansus, sveikatą ir t.t.;
• Visiems 2020 metams, Geltonoji 5 „įsikurs“ ant įėjimo į namą/butą Rytinių durų. Todėl, jei Jūsų pagrindinės įėjimo į namą/butą durys yra Rytuose, visus 2020 metus patartina pereiti gyventi kur nors kitur ar imtis tos Penkiukės švelninimo. Jei nežinote kaip, kreipkitės Rytų Mokslų specialistą. Tik nesisemkite žinių internete ar knygose – efektas bus atvirkščias;
• Visiems 2020 metams, Geltonoji 5 „įsikurs“ visuose namų/butų Rytiniuose kambariuose. Tokiu atveju, geriausia pereiti miegoti į kitą kambarį. Jei to realizuoti neįmanoma, reikėtų bent lovą nuo Rytinės sienos atitraukti. Dar lovos negalima statyti taip, kad įėjimo į kambarį durys, atsidurtų Rytuose (žiūrint iš lovos).

Žiurkės metai 2020. Dar dvi nuorodos

Straipsnio pabaigai įdedu dar dvi nuorodas, kurios padės gauti šiek tiek daugiau informacijos ne tik apie tai, ką Žiurkės metai 2020 dar gali su savimi atsinešti, bet ir apie Kinų Saulės kalendorių. Paspaudę paveikslėlį su simpatiška balta žiurke, sužinosite, kaip Žiurkės draugystė su Jaučiu, gali išardyti santykius žmogui, gimusiam Jaučio dieną. Na o paspaudę paveikslėlį su visais Rytų zodiako gyvūnais, pateksite į puslapį, kurio informacija padės Jums nustatyti, kuriais metais, mėnesį, dieną ir net valandą, Jūs esate gimę pagal Kinų Saulės kalendorių, kas esate pagal Rytų Zodiaką ir t.t.

Žiurkės metai: pastabos

Žiurkės metai - pastabos

Kinų Saulės kalendorius

Kinų saulės kalendorius - Kinų zodiakas

Trumpas reziumė

Kaip jau rašiau kelis metus iš eilės, viename straipsnyje neįmanoma surašyti visko, ką Rytų Mokslai rekomenduotų, ruošiantis sutikti ateinančių metų energijas. Todėl šį kartą tiesiog įdėsiu šiek tiek teksto iš ankstesnio svetainės straipsnio Vestuvių datos parinkimas: „Jei bent kartą per metus nueinate pasitikrinti sveikatą, apsilankot pas savo teisininką, mokesčių specialistą ir t.t., keliasdešimt eurų per metus skirti galima ir „kitiems“ specialistams. Pažiūrės perspektyvas, parodys sunkesnius periodus, duos korekcijų. O jei situacija bus sunki, uždės apsaugas (bent metams). Tai standartinės profilaktikos priemonės, kuriomis šiais laikais naudojasi ne tik elitas, bet ir paprasti žmonės“.
O jei eurų leisti nenorite, tada bent jau laikykitės svetainės straipsniuose aprašytų rekomendacijų. Na ir žinoma, nepamiškite tos Geltonosios 5. O jei ir to daryti nenorite, tada stebėkite naminius gyvūnus ir vaikus iki 8 m. amžiaus – jie tikrai ilgesniam laikotarpiui į blogus sektorius nesigula. Todėl pereikite miegoti šalia jų, ir mėgaukitės kuria nors gerąja namo/buto Žvaigždute.

2019.08.24 dienos nuoroda

Nežinau, ar atsitiktinai iš ankstyvo ryto man kilo mintis dar kartą paskaityti savo straipsnį Dienos energijų poveikis, ar čia kas nors „pakuždėjo“, bet gal ir nesuksiu galvos dėl to. Tiesiog įdedu nuorodą į minimą straipsnį, kad jį surastų tas, kam jis ir skirtas. Juolab, straipsnyje yra nemažai aktualios informacijos bet kuriais metais gimusiam žmogui. Į straipsnį patekti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su ugnimi ir taikiniu. O jei rastumėte laiko ir noro paskaitinėti ir kitus svetainės straipsnius, įdedu dar vieną nuorodą-paveikslėlį, kurį paspaudę, pateksite į puslapį su nuorodomis į visus svetainės straipsnius.

Dienos energijų poveikis

Dienos energijų poveikis

Visų svetainės puslapių nuorodos

Visų svetainės puslapių nuorodos

Jei turite klausimų, spauskite žemiau esantį mygtuką

arba parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg@gmail.com - siųsti laišką


Visi svetainės puslapių dešimtukai:

 
Visi svetainės straipsniai » Publikacijos » Žiurkės metai 2020