★★★★★ Views: 1 330

Žinios ir saugus darbas

Žinios ir saugus darbas bet kurioje gyvenimo srityje – svarbi tema. Ne išimtis ir Rytų technikos. Šių technikų dėka žmogus gali dirbti su „plonuoju pasauliu“. Ir nors QMDJ, pagrinde, dirba su laiku, yra sistemų, kurios puikiai „mato“ Likimą. O tai teritorija, kuri savyje turi daug pavojingų dalykų konsultantui, jei jis su ta žmogaus „teritorija“ dirba. Apie tai kaip tik ir yra visas šis puslapis.
Žinios ir saugus darbas - Rytų technikos

Ko reikia saugiam darbui su situacija

• Žinių, kurios padėtų dirbti su situacija;

• Mokėjimo gautas žinias panaudoti tinkamai;

• Leidimo dirbti su situacija.

Keli pagrindiniai žinių tipai

1. Žinios gali būti paveldėtos, dalinai paveldėtos, perduotos kito žmogaus (artimojo, giminaičio, Mokytojo), įgytos savaime po kokio nors atsitikimo ir t.t.;

2. Jei pirmame punkte įvardintų dalykų nėra, žinias galima naudoti tas, už kurias buvo sumokėti realūs pinigai. Kitaip sakant, pirktas žinias perparduoti leidžiama, o prekiauti vogtomis žiniomis – ne;

3. Žinias, kurios yra paimtos ar gautos nemokamai (iš interneto ir t.t.), naudoti taip pat galima, tačiau čia yra tam tikrų niuansų. Apie tai ir apie kitus dalykus – tekstuose žemiau.

Paveldėtos žinios

Paveldėtos žinios dažniausiai žmoguje atsiranda be žmogaus sutikimo. Kaip kurios paveldėtos žinios būna paprastos ir niekuo neįpareigojančios, o kaip kurios atvirkščiai – verčia žmogų jas naudoti. Pavyzdžiui, jei žmogui duoti gebėjimai gydyti žmones rankų pagalba, o jis nedaro to dėl „ką žmonės pasakys“, problemų žmogus tikrai turės. O jei toks žmogus gydyti tiesiog bijo, Likimas jam gali „įsiūlyti“ kokią nors fobiją (ko nors labai stiprią baimę). Tokiais atvejais, baimė gydyti žmones tampa maža (palyginus su fobija), ir žmogus vis tiek pradeda vykdyti jam Likimo skirtą užduotį.

Perduotos ar įgytos žinios

Šio tipo žinioms galioja „Paveldėtų žinių“ taisyklės. Tačiau yra keli „bet“: jos gali būti perduotos už pinigus, dalinai už pinigus ir nemokamai. Visos jos vienodai efektyvios, nes čia kalba eina apie KANALĄ. Tai tam tikras ryšys su ankstesnių kartų Meistrais, Mokytojais ir t.t. Kaip kurie iš jų gali būti dar gyvi, o kaip kurie – jau nebe. Bet „kanalo“ stiprumas nuo to tikrai nesikeičia. Todėl, jei žinias perduoda kartu su „kanalu“, konsultantas situacijų analizėse klaidų darys mažai arba nedarys visai. Bet būna, kad net būdami doleriniais milijonieriais, kaip kurie konsultantai tokio „kanalo“ neturi. O tie jų milijonai bandymuose „kanalą“ gauti – bevaisiai. Ir nors daugelis konsultantų sako, kad jie turi Iniciaciją, tai nėra „kanalas“. Jei Jūs kada nors norėsite sužinoti, ar Jūsų Mokytojas Jums „kanalą“ perduos ar tik pririšo prie savęs, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Arba spauskite žemiau esantį mygtuką, ir įrašę kilusio klausimo vietą, datą bei laiką, išsiųskite tai man.


soltiseg@gmail.com - siųsti laišką

Nupirktos žinios

Tai žinios, už kurias buvo sumokėti realūs pinigai: kursai, mokymai, studijos ir t.t. Dažniausiai, tokių mokymų pabaigoje, žmogaus žinios įvertinamos sertifikatu. Tačiau sertifikatas sertifikatui nelygus. Pavyzdžiui, antro kurso Medicinos Universiteto studentas pagelbėti nukentėjusiam gali kvalifikuočiau, nei paprastas žmogus, bet verstis Mediko praktika jis negali. Taip yra ir su sertifikatais: jei įteikdamas sertifikatą Mokytojas pasakė, kad tokias ir tokias paslaugas teikti leidžiama, reiškia tai daryti – galima. Bet jei sertifikatas bus su užrašu „išklausė“, „praėjo kursą“ ir t.t., atsakomybė už padarinius guls tik ant tokio sertifikato gavėjo pečių. O sertifikato įteikėjas, šioje vietoje lieka sausas – jis juk nedavė leidimo teikti paslaugas ir imti už tai pinigus. Dauguma tokių kalba kaip susitarę: „Bandykite pradžioje su artimaisiais, giminėmis, draugais…“, „tik nebandykite su savimi…“ ir t.t. Vienu žodžiu, žmogus atsiduria vienas mūšio lauke, bet su sertifikatu. Gal tokio sertifikato ir užtenka Mokesčių inspekcijai dėl patento išdavimo, bet plonajame pasaulyje, kiti dėsniai galioja.

Žinios, paimtos ar gautos santykinai nemokamai

Tai, pagrinde, žinios iš interneto platybių, knygų, žurnalų, laikraščių ir t.t.. Internete esanti informacija gali būti gera bet pavogta, gali būti su klaidomis, nesukomplektuota, išgirsta ir paviešinta, siekiant reitingų ir t.t. Knygose, net jei jos yra pripažintų Meistrų, visada yra daug klaidų (vertimo, techninio pobūdžio ir t.t.). Žurnalai, laikraščiai – tai vėlgi leidėjo kompetencijos ir cenzūros niuansai. O be to, net jei iš minėtų resursų žinios bus paimtos geros, kyla klausimas, ar plonajame pasaulyje tai apgins žmogų. Galų gale, kokios gi žinios ir kokia Mokykla bus įvardinti žmogui, kuris atėjo gauti kvalifikuotą pagalbą.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų, spauskite žemiau esantį mygtuką

arba parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg@gmail.com - siųsti laišką