★★★★★ Views: 887

Vestuvių datos parinkimas

Vestuvių datos parinkimas – svarbus dalykas. Ir populiarus, nes Google įrašius frazę Vestuvių datos parinkimas, rezultatų parodys virš 120.000. Ir astrologai čia paslaugas savo siūlo, ir renginių organizatoriai, ir delfi.lt apie tai rašo. Bet ar užteks tik vestuvių datos parinkimo, jei norisi rezultato kaip toje pasakoje „Gyveno jie ilgai ir laimingai“. Juk visi žinome, kad „gera pradžia, tai tik pusė darbo“. O kaip gi su ta kita puse, kur priemonės ir instrumentai, kurie porai leis santuokoje gyventi ilgai ir laimingai visą santuokos periodą? Kas tuo pasirūpins – renginių organizatoriai, spauda, TV..?
Vestuvių datos parinkimas - Rytų technikos

Vestuvių datos parinkimas. Pliusai ir minusai

Pliusai: Tinkamos datos ir laiko paieška bet kokio proceso pradžiai – geras sprendimas. Ir jei santuokos įteisinimo momentą laikyti naujos šeimos pradžia, tinkamos datos ir laiko radimas duos puikų impulsą naujos šeimos laimei. Tai patvirtina Rytų Meistrų sukaupta kelių tūkstančių metų šios srities statistika;

Minusai: Vien tinkamos datos ir laiko vestuvėms radimo nepakanka, kad santuoka būtų „Gyveno jie ilgai ir laimingai“. Apie tai kalba ir iš gilios senovės atėjusi išmintis, kuri sako, kad „gera pradžia, – tai tik pusė darbo“. O kaip gi su kita puse, kur priemonės ir instrumentai, kurie porai leis santuokoje gyventi laimingai visą santuokos periodą? Kas tuo pasirūpins, kas padės?

Vestuvių datos parinkimas. Instrumentai

1. Instrumentų sąrašą pradėti norėčiau nuo paprastų „civilizuotų“ dalykų. Tai būsimos poros fizinio ir psichologinio suderinamumo analizė bei korekcijos ne ezoterinėmis priemonėmis. Kitaip sakant, reikėtų abiems kartu praeiti med. komisiją, apsilankyti pas psichoterapeutą, seksologą ir t.t.;

2. Labai gerai, jei kuris nors iš poros nors kažkiek bus susipažinęs su fiziognomika. Šio mokslo dėka per kelias sekundes galima pasakyti, ar žmogus per visą savo gyvenimą turės vieną rimtą partnerį, ar daugiau. Pavyzdžiui, jei būsimo vyro veide „parašytos“ dvi žmonos, o būsima santuoka jam yra pirma, tada pirma santuoka tam vyrui po kažkurio laiko bus tik istorija;

3. Nepakenktų dar iki vestuvių nueiti pas astrologą, numerologą ar kitą panašaus profilio specialistą. Tik klausti reikia konkrečiai ir atsakymo prašyti konkretaus (be pilstymo iš tuščio į kiaurą). Ir kad už savo žodžius specialistas atsakomybę prisiimtų. Beje, labai neblogai būtų, kad toks specialistas turėtų nors minimaliausių Likimo korekcijos instrumentų.

Jei nežinote, ar eiti pas specialistą, ar ne

Jei kažkuriuo metu pas Jus kiltų abejonių, ar eiti pas pasirinktą/pasiūlytą specialistą, ar neiti, parašykite man (Andrėjui). Aš, pažiūrėjęs situaciją, atsakysiu Jums labai trumpai – padės Jums pasirinktas/pasiūlytas specialistas, ar ne. Tik nerašykite pas ką einate ir kokiu klausimu – man tai tik trukdys. Vietoj to, parašykite tikslius datą, laiką ir gyvenvietę, kada tos abejonės pas Jus atsirado. Daugiau – nieko nereikia. Jokių vardų, jokių gimimo datų ir t.t.. Savo klausimą man galite atsiųsti į soltiseg@gmail.com arba spauskite žemiau esantį mygtuką, ir įrašę savo užklausą, išsiųskite ją man. Ir jei nebus jokių papildomų klausimų, atsakymą į Jūsų užklausą aš atsiųsiu nemokamai.
soltiseg@gmail.com - siųsti laišką

Vestuvių datos parinkimas. Sunkesni instrumentai

Prie šio tipo instrumentų priskiriami: Rytų metafizikos specialistai (dirbantys su korekcijomis), ekstrasensai, mediumai, aiškiaregiai ir t.t. Jie, jei mato miglotas poros bendro gyvenimo perspektyvas, dažniausiai siūlo korekcijas. Tai, žinoma, nebus idealus variantas, kai žmonės vienas kitam tinka pagal visus parametrus, bet vis tiek tai geriau, negu nieko. Pavyzdžiui, jei matosi, kad pas vieną iš poros po 5-ių metų ateis dešimties metų trukmės vienatvės periodas, korekcijos tiems dešimčiai metų – būtinos. Be jų – skyrybos. Net įrodinėti to nebandysiu.

Vestuvių datos parinkimas. Profilaktikos priemonės

Čia viskas paprasta: jei bent kartą per metus nueinate pasitikrinti sveikatą, apsilankot pas savo teisininką, mokesčių specialistą ir t.t., keliasdešimt eurų per metus skirti galima ir „kitiems“ specialistams. Pažiūrės perspektyvas, parodys sunkesnius periodus, duos korekcijų. O jei situacija bus sunki, uždės apsaugas (bent metams). Tai standartinės profilaktikos priemonės, kuriomis šiais laikais naudojasi ne tik elitas, bet ir paprasti žmonės. Taip yra dėl to, kad tokio tipo paslaugos jau nėra tokios brangios, kaip buvo anksčiau. Jau nebereikia karvutės iš namų išvesti, kad nuimti kolegės „baltus palinkėjimus“ nuo savo likimo.

Trumpas reziumė

Straipsnį pradėjau sakiniu, kad Vestuvių datos parinkimas yra labai svarbus dalykas. Bet ne mažiau svarbu yra ir tai, su kuo į vestuvių ceremoniją ateinama. Pavyzdžiui, 2018.08.09 dieną svetainėje pasirodė naujas straipsnis Vienatvės požymiai likime, kuriame rasite pakankamai daug informacijos apie tai, kaip savarankiškai  pasižiūrėti ar nėra vienatvės požymių Jūsų ar Jūsų antrosios puselės Likime. Patikėkite, tai žinoti patartina ne tik susituokus, bet ir iki vedybų. I straipsnį pateksite paskaudę žemiau esantį paveikslėlį su Moterimi ir vilku. O 2020.02.14 dieną svetainėje pasirodė straipsnis Žmonių suderinamumas, kuriame taip pat rasite informaciją, ką dar reikia žinoti apie partnerį iki vedybų. Patekti ten galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su mergaite ir berniuku, laikančius rožę.

Vienatvės požymiai likime

Vienatvės požymiai likime

Žmonių suderinamumas

Žmonių suderinamumas

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų, spauskite žemiau esantį mygtuką

arba parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg@gmail.com - siųsti laišką