★★★★★ Views: 988

Ugnies bausmė

Ugnies bausmė. Kas tai ir kuo ji pavojinga žmogui. Šis straipsnis brendo net kelis metus, kol, galų gale, straipsniui surinkau reikiamą kiekį medžiagos. Ir jei paklausite, kodėl taip ilgai svarsčiau, atsakysiu: ne aš, o patys žmonės turi teisę spręsti, reikia jiems žinoti apie galimas grėsmes jų Likime, ar ne.
Ugnies bausmė - Likimo analizė

Ugnies bausmė. Kas tai?

Pradėti Ugnies bausmės „pristatymą“ norėčiau nuo to, kad bausmei žmogaus Likime susiformavus, ji būtinai suveikia. Dar daugiau, nėra jokio skirtumo, ar žmogus tiki tuo, ar ne. Čia kaip su mėnulio pilnatimi – jei esi jautrus mėnulio energijoms, jos tave veiks. Tai patvirtinti gali ne tik medikai, bet ir policija, nes mėnulio pilnaties periodais nusikaltimų registruojama daugiau. Tai štai, su Ugnies bausme yra taip pat – jei ji žmogaus Likime susiformavo, ji atidirbs pilnai. Štai trys pagrindinės sritys, kurios aktyvuojamos, kai pas žmogų Likime bausmė susiformuoja:

1. Žmogus, lyg magnetas, prie savęs pritraukia žmones, kurie jį žemina, elgiasi su juo nepadoriai ir t.t.;

2. Žmogus neriasi iš kailio, kad tik žmonės įvertintų jo veiksmus, poelgius ir t.t. Bet būtent Ugnies bausmės periodais, aplinkiniai lyg vandens į burną būna paėmę. Ypač – artimieji;

3. Žmogus pasidaro itin jautrus, priima viską „į širdį“, vartoja alkoholį, rūko. O tai kerta per sveikatą. Ypač per širdies ir kraujagyslių sistemą.

Ugnies bausmė jau Likime

Jei Ugnies bausmė pas žmogų Likime yra nuo gimimo, ji žmogaus gimimo datoje gali atrodyti taip, kaip parodyta žemiau esančiame paveikslėlyje. Tiksliau pasakius, Ugnies bausmę suformuojantys Rytų zodiako gyvūnai Tigras, Gyvatė ir Beždžionė, jau turi būti žmogaus gimimo datoje. O kokias sritis ta bausmė užkabins labiausiai ir kaip sušvelninti galimus negatyvius bausmės poveikius, nustatyti gali tik Rytų Mokslų specialistas. Bet pasižiūrėti, ar pas specialistą eiti reikia, žmogus gali ir pats. Kaip tai padaryti, parašyta straipsnio pabaigoje.
Ugnies bausmė žmogaus likimo stulpuose

Ugnies bausmė ateina į Likimą

Jei Ugnies bausmės žmogaus gimimo datoje nėra, bet yra vienas ar du gyvūnėliai, galintys bausmę suformuoti atėjus kalendoriniams metams, minėta bausmė tikrai susiformuos. Čia tik laiko klausimas, ar „Meškos paslaugą“ suteiks atėjęs kalendorinių metų Rytų zodiako gyvūnas ar žmogaus atėjusio Sėkmės ciklo gyvūnėlis. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodyta, kaip prie gimimo datoje esančių Tigro ir Gyvatės, prisijungia 2016 metų Beždžionė. Rezultate, pas žmogų susiformuoja Ugnies bausmė, ir visus 2016 metus, ji veikia visu pajėgumu. Ir kaip jau rašiau ankstesniame skyrelyje, bent jau pabandykite pasitikrinti, ar Jūsų Likime bausmė nebuvo atėjusi, ir ar nesiruošia ji kada nors ateiti. Patikėkite, kai gintis būni pasirengęs, ginklai visada atsiranda.
Kaip atėjus 2016 metams susidaro Ugnies bausmė

Kaip Ugnies bausmę rasti

Norint savarankiškai pažiūrėti, ar Likime nėra Ugnies bausmės, prireiks specialių kalkuliatorių. Vieną iš jų rasite puslapyje Likimo analizė savarankiškai. Ten pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį po užrašu „Likimo analizė savarankiškai“.

O jei Jūsų Likime Ugnies bausmės nėra, bet yra vienas ar du gyvūnėliai, galintys bausmę suformuoti atėjus kalendoriniams periodams, Jums dar prireiks ir straipsnio Kinų Saulės kalendorius. Jame ir rasite, kokie gyvūnėliai bei kokiais periodais, bus linkę suformuoti Ugnies bausmę Jūsų Likime. Į minėtą puslapį pateksite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį po užrašu „Kinų Saulės kalendorius“.

Likimo analizė savarankiškai

Likimo analizė - Rytų technikos

Kinų Saulės kalendorius

Kinų saulės kalendorius - Kinų zodiakas

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų, spauskite žemiau esantį mygtuką

arba parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg@gmail.com - siųsti laišką