★★★★★ Views: 250

Tigras. Zodiako ženklo savybės

Tigras yra Medžio Yang elementas, simbolizuoja šiaurės rytus, vasarį, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010 ir 2022 metus, laiką tarp 03:00 – 05:00 val.. Visose Rytų mokslų sistemose Tigro draugas yra Kiaulė, o labiausiai Tigras nekenčia – Beždžionės. Todėl, jei gimėte Tigro metais ar mėnesį, nepradėkite svarbių reikalų Beždžionės dienomis. Pažiūrėti savaitės dienas galite puslapyje Scenarijai (žiūrėti » čia). O žemiau esančiuose tekstuose aprašyti tam tikri dalykai, siejami su Tigro metais gimusiais žmonėmis.

Tigras

Tigras - zodiako ženklo savybės

Visi Rytų zodiako ženklai

Rytų zodiako ženklai, savybės, suderinamumai

Tigras. Savybės ir suderinamumas

Tigras yra linksmas ir išdidus, nemandagus ir nekantrus, laisvai jaučiasi svajonių pasaulyje, sugeba pasiekti savo, užsibrėžtų aukštumų. Pasak Fengšui, Tigras yra vienas iš Dangaus gyvūnų, stiprus sargybinis. Jis gali būti aršus ir karingas, užsispyręs ir kerštingas, myli pokyčius ir ilgisi naujų pergalių.

Moteris Tigras savyje turi laukinės ir nepriklausomos natūros savybių, kurių suvaldyti negali jokios taisyklės. Jos egzistavimas alsuoja aistra, o viskas, ką ji daro, yra dosniai pagardinta emocijomis ir entuziazmu. Beviltiškai ieškodama meilės, Moteris Tigras gali pradėti nuolat keisti partnerius. Moteris Tigras žino kaip užsidirbti pinigų, nes ji turi kūrybišką požiūrį ir turtingą vaizduotę. Ji mėgsta linksmybes ir gerą gyvenimą, todėl kartais švaisto pinigus. Tinkamą gyvenimo partnerį Moteriai Tigrui reikėtų rinktis iš vyrų, gimusių Triušio, DrakonoArklio, Šuns ar Kiaulės metais.


Tigras. Zodiako ženklo savybės

Jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote

Jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote ar norėtumėte sužinoti kaip Likimą analizuoja Rytų mokslų sistemos, yra tokie klausimo sprendimo būdai:

1. Savarankiškai padirbėti su internetiniu kalkuliatoriumi (spausti čia);

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Arba, paspaudus žemiau esantį mygtuką, ir įrašius savo užklausą, išsiųsti ją man. Tik nepamirškite parašyti gimimo datos, laiko ir bent apytikslės gimimo vietos. Ir jei nebus jokių papildomų klausimų, atsakymą į Jūsų užklausą aš atsiųsiu nemokamai.
soltiseg@gmail.com - siųsti laišką

Tigras pagal kraujo grupę

0 kraujo grupės Tigras turi nuoširdų, malonų ir tyrą charakterį. Susipažinti su juo lengva, bet sunku užmegzti artimus ryšius. Šios kraujo grupės Tigras mėgsta rinkti žmones į ekskursijas, yra nepaprastai patrauklus, moka bendrauti. Tačiau jo jausmai yra nestabilūs, todėl toks žmogus retai būna ištikimas partneris. Norėdami laimėti jo širdį, turite būti graži, talentinga, seksuali ir aistringa natūra.

A kraujo grupės Tigras turi dvejopą charakterį – teigiamą ir pasyvų. Kartais jis yra labai aktyvus, optimistiškas ir iniciatyvus, o kartais, kai sulaukia kritikos, tampa neryžtingas ir pasyvus, vertindamas kitus labai negatyviai. Todėl tarp vyro ir žmonos šeimoje pastoviai bus nesusipratimų.

B kraujo grupės Tigras yra optimizmo įkūnijimas. Jį supa daugybė abiejų lyčių draugų, jis myli laisvą gyvenimą ir sugeba mylėti du ar tris žmones tuo pačiu metu. Todėl šios kraujo grupės Tigrą, kaip antrąją puselę gyvenimo kelyje, rinktis labai rizikinga.

AB kraujo grupės Tigras yra malonus, teisingas, energingas ir labai rimtai vertina meilę. Jei jis yra įsimylėjęs, jis myli amžinai, todėl dažniausiai šeimą kuria būdamas vyresnio amžiaus.


Tigras. Zodiako ženklo savybės

Tigro aprašymas (klasikinis variantas)

Tigras (寅), idealistas, „aš jaučiu“. Jausmingi, linkę į pramogas. Geraširdžiai, optimistai, bet būna irzlūs. Juos gerbia, tačiau Tigras dažnai konfliktuoja su vyresniais ar vadovybe, nes kovoja dėl teisybės. Nemėgsta kritikos, agresyvūs, principingi ir staigiai užsiplieskiantys. Gali būti gerais oratoriais ir lyderiais, kilnūs, dosnūs. Šio tipo žmonės vertinami, jie ryžtingi, tačiau jie dažnai priima skubotus, neapsvarstytus ir kažkiek lengvabūdiškus sprendimus, jie gali veikti pagauti įkvėpimo, priiminėti teisingus, bet kartais gerokai pavėluotus, sprendimus. Tigrai gali būti per daug įtariais ir šiek tiek egoistiškais, tačiau – drąsiais ir stipriais žmonėmis.

Pastaba dėl zodiako ženklo

Kaip kurie skaitytojai nesutiks su kaip kuriais Tigro aprašymais. Ir bus teisūs, nes žmogaus gimimo datoje, pagal Kinų Saulės kalendorių, gimimo metų hieroglifas (rytų zodiako ženklas) yra tik vienas iš aštuonių. Ir jei to elemento Ci fazė silpna ar jis gimimo datoje išreikštas silpnai, vargu ar jis pretenduoja bent jau į 30% viršuje aprašytų savybių. Todėl visuose savo straipsniuose aš pasakau, kad pagal vieną gimimo datos elementą, niekada negalima spręsti apie žmogų. Juolab, vaikystės ar jaunystės traumos žmogų gali taip pakeisti, kad jokios analizės jo nesugebės identifikuoti. O kur dar fizinės ar psichologinės traumos gyvenimo eigoje, netektys, visokios priklausomybės, ezoterikų įsikišimai ir t.t. Visko ir neišvardinsi, kas žmogų pakeisti gali. Todėl, jei randate neatitikimų tarp realaus žmogaus savybių ir aprašytų, gali būti, kad žmogus tikrai buvo pakliuvęs po įtakomis. Ir jei Jūs matote, kad taip būti gali, parašykite žemiau esančiu adresu man, Andrėjui, ir mes kartu kaip ką patikslinsime.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų, spauskite žemiau esantį mygtuką

arba parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg@gmail.com - siųsti laišką