★★★★★ Views: 2 785

Scenarijai

Kad lengviau būtų suprasti kas gi iš tikrųjų yra tie QMDJ Scenarijai, juos reikėtų įsivaizduoti lyg kokiu šviesoforu. Jei Jums pasiūlymas atėjo tinkamu laiku (per žalią šviesą) – veikite, jei per raudoną – jokių veiksmų. O kas yra tinkamas laikas? Į šį klausimą labai puikiai atsako žymaus Rytų Metafizikos specialisto Joey Yap žodžiai: „Jei negali kažko svarbaus pradėti tinkamu laiku, tai nereikia pradėti to daryti netinkamu“ (Joey Yap, Personal Date Selection).

Scenarijai datų ir laiko parinkimas

Kaip veikia QMDJ Scenarijai?

• Scenarijų paskirtis – parodyti Jums, ar Reikalas Jums palankus, ar nelabai;

• Scenarijai (pagal dienas) rodomi puslapio skiltyje „Savaitės dienų scenarijai“:

» Pirmadienis;

» Antradienis;

» Trečiadienis;

» Ketvirtadienis;

» Penktadienis;

» Šeštadienis;

» Sekmadienis;

• Klausiantysis – Jūs arba bet kuris asmuo, žiūrintis į scenarijus dėl Reikalo jam palankumo;

• Reikalas – bet kokia idėja ar mintis, kuri Jums atėjo į galvą spontaniškai. Tačiau tai gali būti užduotis, skambutis ar pasiūlymas Jums ir t.t.;

• Kilus neaiškumams, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Dar savo klausimą išsiųsti galite paspaudę žemiau esantį mygtuką.


soltiseg@gmail.com - siųsti laišką

Scenarijai. Pavyzdys

Tarkim, 2016.10.12 dieną (apie 13 val. dienos) Jums paskambina žmogus X ir pasako, kad jis turi gerą idėją dėl kažkokio bendro Reikalo su Jumis. Iš karto po žmogaus X skambučio pasižiūrėjus į minėtos dienos scenarijų sąraše esantį užrašą „12:00 – 14:00 val.: Reikalas bando kontroliuoti Klausiantįjį – galimi konfliktai, jokių reikalų!“, galima daryti prielaidą, kad tas žmogaus X pasiūlytas Reikalas Jus kontroliuos arba Jus kontroliuos pats žmogus X. Kitaip sakant, nors pradžioje pasiūlymas gali atrodyti labai patrauklus, rezultate Jūs galite atsidurti po kontrole. Šioje vietoje norėčiau pridurti, kad žmogaus X vietoje būti gali bet kas: vadovas, įmonė, draugas, kolega ir t.t..

Kitas scenarijų pavyzdys:

Tarkim, 2016.11.12 dieną, apie 12-ą val., Jums kilo idėja išvykti į turistinę kelionę, pakeliui sutvarkant kokį nors darbo reikalą. Pasižiūrėję į minėtos dienos ir valandos Scenarijų, rasite užrašą „Reikalas ir Jūs – vienodi. Gerai. Reikia veikti!“. Tokiu atveju galima tik pasidžiaugti, kad Jūsų intuicija su Jumis veikia išvien. Todėl belieka tik susirasti tinkamą datą kelionės pradžiai ir pačiai kelionei. Na ir žinoma reikėtų nepamiršti, kad sėkmingos kelionės pagrindu (straipsnis » čia), yra tinkamo laiko pasirinkimas.

Jei turite klausimų, spauskite žemiau esantį mygtuką

arba parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg@gmail.com - siųsti laišką


Visų svetainės puslapių dešimtukai: