★★★★★ Views: 3 148

Scenarijai

Scenarijai. Kad suprasti kas yra QMDJ Scenarijai, juos reikėtų įsivaizduoti lyg šviesoforą: jei pasiūlymas atėjo tinkamu laiku (degant žaliam šviesoforo signalui) – veikite, jei per raudoną – jokių veiksmų. O kas yra tinkamas laikas? Į šį klausimą puikiai atsako garsaus Rytų metafizikos specialisto ir milijonieriaus Joey Yap žodžiai: „Jei negali kažko svarbaus pradėti tinkamu laiku, nereikia pradėti to daryti netinkamu laiku“ (Joey Yap, Personal Date Selection).

Scenarijai datų ir laiko parinkimas

Kaip veikia QMDJ Scenarijai?

• Scenarijų paskirtis – parodyti Jums, ar Reikalas Jums palankus, ar nelabai;

• Paspaudę bet kurią iš žemiau esančių savaitės dienų nuorodų, pateksite į puslapį, kuriame yra parašyti ne tik dienos scenarijai, bet ir kokiam Rytų zodiako gyvūnui kokią dieną reikalų spręsti nereikėtų:

» Pirmadienis;

» Antradienis;

» Trečiadienis;

» Ketvirtadienis;

» Penktadienis;

» Šeštadienis;

» Sekmadienis;

• Klausiantysis – Jūs arba bet kuris asmuo, žiūrintis į scenarijus dėl Reikalo jam palankumo;

• Reikalas – bet kokia idėja ar mintis, kuri Jums atėjo į galvą spontaniškai. Tačiau tai gali būti užduotis, skambutis ar pasiūlymas Jums ir t.t.;

• Kilus neaiškumams, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Dar savo klausimą išsiųsti galite paspaudę žemiau esantį mygtuką.


soltiseg@gmail.com - siųsti laišką

Scenarijai. Pavyzdys

Tarkim, 2016.10.12 dieną (apie 13 val. dienos) Jums paskambina žmogus X ir pasako, kad jis turi gerą idėją dėl kažkokio bendro Reikalo su Jumis. Iš karto po žmogaus X skambučio pasižiūrėjus į minėtos dienos scenarijų sąraše esantį užrašą „12:00 – 14:00 val.: Reikalas bando kontroliuoti Jus – galimi konfliktai, jokių reikalų!“, galima daryti prielaidą, kad tas žmogaus X pasiūlytas Reikalas Jus kontroliuos arba Jus kontroliuos pats žmogus X. Kitaip sakant, nors pradžioje pasiūlymas gali atrodyti labai patrauklus, rezultate Jūs galite atsidurti po kontrole. Šioje vietoje norėčiau pridurti, kad žmogaus X vietoje būti gali bet kas: vadovas, įmonė, draugas, kolega ir t.t..

Kitas scenarijų pavyzdys:

Tarkim, 2016.11.12 dieną, apie 12-ą val., Jums kilo idėja išvykti į turistinę kelionę, pakeliui sutvarkant kokį nors darbo reikalą. Pasižiūrėję į minėtos dienos ir valandos Scenarijų, rasite užrašą „Reikalas ir Jūs – vienodi. Gerai. Reikia veikti!“. Tokiu atveju galima tik pasidžiaugti, kad Jūsų intuicija su Jumis veikia išvien. Todėl belieka tik susirasti tinkamą datą kelionės pradžiai ir pačiai kelionei. Na ir žinoma reikėtų nepamiršti, kad sėkmingos kelionės pagrindu (straipsnis » čia), yra tinkamo laiko pasirinkimas.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų, spauskite žemiau esantį mygtuką

arba parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg@gmail.com - siųsti laišką