★★★★★ Views: 697

Savalaikiškumas

Savalaikiškumas. Kas tai, kokios jo sąsajos su sėkme. Į šį klausimą mokslas atsako, kad erdvė ir laikas atsirado kartu ir kad viską lemia pradžios momentas. Pavyzdžiui, su bilietu nuskristi į Paryžių galima, bet ne bilietas sprendžia ar ten skrisite – sprendžiate Jūs. Ir tik tas Jūsų sprendimas, yra to skrydžio pradžia. Tik po Jūsų sprendimo galimi įvairūs scenarijai: pirkti bilietą ar ne, lipti į lėktuvą ar ne. Bet veiksmo savalaikiškumas šioje vietoje, tikrai ne paskutiniu smuiku groja.
Savalaikiškumas

Savalaikiškumas. Pirmas pavyzdys

Gripu dažniausiai sergama ne vasarą, nes gripo virusui plisti vasarą dirva nėra palanki. Todėl, kai tik kalendorinių metų eigoje (žiemą, ankstyvą pavasarį) gripui plisti palankus momentas atsiranda, virusas suaktyvėja ir jis pradeda taip vadinamą „sėją“. Viso to pasėkoje, mesta „į palankią dirvą“ sėkla, duoda „puikių“ rezultatų – gripo epidemijos „savo sezono“ metu siautėja beveik nevaldomos.

Savalaikiškumas. Antras pavyzdys

Virš buto A bute B gyvenantis kaimynas tris paras šventė kažkokio labai sėkmingo savo projekto baigtį. Dėl to šventimo, B bute gyvenantis kaimynas su puse namo gyventojų susipyko, bet su kaimynu iš buto A – nesusipyko. O nesusipyko dėl to, kad buto A kaimynas „šventimo“ laikotarpiu buvo išvykęs atostogų. Todėl jis ir neturėjo jokių galimybių turėti nemigo naktų dėl kaimyno iš buto B šventimo. Kitaip sakant, nesantaikos sėkla nebuvo mesta į kaimyno A „dirvą“, nes to kaimyno A „dirvos“ apskritai tuo metu (per „sėją“) nebuvo. Iš čia ir išvada būtų: kaimyno A ir kaimyno B nesantaikai atsirasti nebuvo nesantaikos atsiradimo pradžios momento.

Savalaikiškumas. Trečias pavyzdys

Rytų medicinoje gerai žinomas terminas „Žemės bausmė“ (straipsnis čia). Ši kombinacija gali susidaryti „apsijungus“ žmogaus „Gimimo dienos“ tam tikriems elementams su atėjusių kalendorinių periodų tam tikrais elementais. Tų periodų metu gali atsirasti „palanki dirva“ onkologinės sėklos sudaiginimui, jei ji būtų mesta į tą „dirvą“. Todėl, jei kuris nors Rytų medicinos atstovas pastoviai prižiūri kokią nors šeimą, artėjant tokiems periodams, Rytų medicinos atstovas imasi priemonių, kad tai „onkologinei sėklai“ palankios dirvos nebūtų. O kadangi tokių gydytojų JAV, Kanadoja, Vokietijoje, Kinijoje, Malaizijoje, Singapūre ir t.t. yra labai daug, suprantama, kad tokių gydytojų paklausa yra, ir visa tai veikia. Ir tai ne kelių šimtmečių praktika, nes minėtus dėsningumus žmonės stebi jau kelis tūkstančius metų, vedama tų dėsningumų statistika ir t.t.. Viso to pasėkoje tas dėsningumų tyrimas jau seniai peraugo į labai ištobulėjusias ir plačiai taikomas praktikas.

Jei viršuje esančios informacijos nesupratote

Jei viršuje esančios informacijos nesupratote ar nežinote kaip pažiūrėti gimimo datą pagal Kinų Saulės kalendorių, yra tokie klausimo sprendimo būdai:

1. Savarankiškai padirbėti su internetiniu kalkuliatoriumi;

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Arba, paspaudus žemiau esantį mygtuką, ir įrašius savo užklausą, išsiųsti ją man. Tik nepamirškite parašyti datos, laiko ir buvimo vietos. Ir jei nebus jokių papildomų klausimų, atsakymą į Jūsų užklausą aš atsiųsiu nemokamai.


soltiseg@gmail.com - siųsti laišką

Kur tinkamų datų suradimas buvo taikomas anksčiau?

Be medicinos, tinkamų periodų suradimo technikos buvo taikomos ir kitose srityse – žemės ūkyje, karyboje. Ir jei žemės ūkyje naudojamos technikos buvo prieinamos beveik kiekvienam išsilavinusiam valstiečiui, tai karybos technikos prieinamos buvo tik vyriausiems karvedžiams. Dar daugiau, gana dažnai mūšiai „vykdavo“ ne mūšio lauke, bet ant besiruošiančių susiremti šalių vyriausių generolų stalų. Ir istorija žino labai nemažai istorinių faktų, kai kelis kartus galingesnė kariuomenė, nedrįsdavo pulti ženkliai mažesnės kariuomenės, nes pirmajai pulti antrąją momentas buvo nepalankus. O be to ir čia, jei generolai ką nors padarydavo ne taip, jie irgi netekdavo gyvybės. Galbūt dėl to šios technikos per ilgus tūkstantmečius ištobulėjo iki tokio lygio, kai joms jau net nebereikia įrodinėti savo efektyvumo.

Kur tinkamų datų suradimas taikomas dabar?

Šiame puslapyje atskleidžiami būtent karyboje taikomų tam tikrų technikų tam tikri rezultatai – Scenarijai (straipsnis » čia). Ir nors šiais laikais Scenarijai dažniausiai naudojami kitokio pobūdžio „mūšio laukuose“, tegul Jūsų negąsdina žodis „karyba“, nes bet kuris direktorius, vadybininkas ar marketingo specialistas iš karto pasakys, kad verslas yra „mūšio laukas“. O kiek dar „mūšio laukų“ yra be verslo teritorijų – asmens santykiai su sociumu, vadovu, institucijomis, kolegomis, draugais, giminėmis, artimaisiais, kaimynais, santykiai su projektais, pasiūlymais, galimybėmis ir t.t.. Todėl, jei jau perskaitėte šį straipsnį iki galo, gal vis dėlto verta būtų bent pabandyti pasinaudoti tūkstantmečiais kaupta žmonijos patirtimi. Juolab, ši informacija tinklapyje bus pateikiama nemokamai (bent jau iki 2021.12.31). Drąsiai naudokite Scenarijus, nes jų radimo algoritmus man perdavė mano Mokytoja, o jai – jos Mokytojas, ir t.t. Pačius Scenarijus rasite svetainės puslapyje Scenarijai.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų, spauskite žemiau esantį mygtuką

arba parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg@gmail.com - siųsti laišką