★★★★★ Views: 1 975

Rytų technikos – kurias rinktis

Rytų technikos. Tai datų parinkimas, laiko parinkimas, likimo analizė, gyvenamosios aplinkos tyrimas bei viso to korekcijos Rytų Mokslų metodais. Apie tai, kokios sistemos ir kokių problemų sprendimui gali būti taikomos, aprašyta puslapyje „Paslaugos“ (spausti » čia) ir puslapyje „Kainos“ (spausti » čia).
Tačiau labai daug skaitytojų ir klientų savo laiškuose užduoda klausimus ne tiek dėl kainos, kiek dėl to, kokias paslaugas rinktis. Dar daugiau, apie tai, kokios sistemos tam sukurtos, žmogus gal net nėra girdėjęs. Todėl šiame straipsnyje pabandysiu atsakyti į didesnę dalį tokių klausimų.

Rytų technikos - datų ir laiko parinkimas Likimo analizė

Rytų Technikos. Nuo ko viskas prasideda

1. Kai Likimas ar kieno nors veiksmai/palinkėjimai žmogui „padovanoja“ kokią nors problemą ar problemų puokštę, žmogus, dažniausiai, net nežino ką su tuo daryti. Skambina, rašo, pasakoja apie problemą savo pažįstamiems, draugams, bendradarbiams ir t.t. Kažkas pasiūlo vienokį problemos sprendimo variantą, kažkas – kitokį. Kartais žmogus tuos variantus bando. Kartais – padeda;
2. Jei pirmame punkte aprašytas problemos sprendimo variantas nesuveikia, žmogus pradeda suvokti problemos svarbą jo gyvenime. Tada prasideda bobučių, būrėjų, Astrologų ir kitų panašaus profilio specialistų paieška. Ir čia problemą išspręsti kartais pavyksta;
3. Jei pirmi punktai rezultato neduoda ar duoda ne tokį, kokio tikimasi, prasideda „rimto“ specialisto paieška. Ir dažniausiai tai duoda vaisių: specialistas randamas, bet problema – grįžta.

Rytų Technikos. Tai ką gi tada daryti?

Jei po apsilankymo pas specialistą problemos po kažkurio laiko grįžta, tai gali būti ženklas, kad reikia taikyti platesnį priemonių spektrą. Kitaip sakant, susidariusios situacijos sprendimui reikėtų taikyti kelias priemones iš karto: rimtai padirbėti su Likimu, su gyvenamąja aplinka ir su savuoju Aš. Pavyzdžiui, jei Likime pinigų nėra, kodėl gi neapsigyvenus turtingųjų rajone, laiku ir gerokai padirbėjus su savo fizinėmis bei dvasinėmis dedamosiomis. Gal kuri nors viena sritis irgi kažką gali duoti, bet jei tikimasi gero rezultato, tvarkyti reikia iš karto visas tris. O jei nežinote, kur yra Jūsų Pinigų sektorius, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Arba spauskite žemiau esantį mygtuką, ir įrašę savo užklausą, išsiųskite ją man. Tik nepamirškite parašyti tikslių gimimo duomenų: gimimo datos, laiko ir gimimo vietos. Ir jei nebus jokių papildomų užklausų, atsakymą į užklausą aš atsiųsiu nemokamai.
soltiseg@gmail.com - siųsti laišką

Rytų Technikos. Pavyzdys

Kreipėsi Moteris, pas kurią, jos žodžiais, yra problemų su antrosiomis puselėmis, sveikata ir emocinės būsenos balansu. Iš pažiūros – nieko ypatingo – standartinė šiuolaikinės Moters situacija. Bet ką jai reikėtų daryti, kad visa tai (ar bent dalinai), pasikeistų. Pirmiausiai Moteriai reikėtų suprasti, kad bet kuri iš minėtų problemų, gali įtakoti bet kurią jos gyvenimo sritį. Ir tai dar ne viskas, nes vos viena problema gali tuo pat metu turėti priežastis ir kitose gyvenimo srityse. Pavyzdžiui, jei Moters Likimo knygoje yra „Vienatvės Žvaigždė“, tai gali labai negatyviai atsiliepti ir sveikatai, ir dvasinei pusiausvyrai. Todėl, jau nuo pat pradžių, reikėtų nusiteikti dirbti iš karto su keliomis sistemomis.

Rytų Technikos pirminei analizei:

Baczy, pagrinde, dirba su žmogaus Likimo knyga. Tai gali būti vienos situacijos analizė. Pavyzdžiui, ar pas žmogų Likime yra Vienatvės Žvaigždė, kur ir ką geriau dirbti, kokie yra santykių su antrąja pusele ar artimaisiais tipai. Dar minėta sistema gali matyti sėkmės periodus, ar yra Likime pinigų, kiek, kada ir t.t.;
Baczy + programa „Sėkmės FS-4“ duoda jau tikslesnius atsakymus. Kitaip sakant, šis tandemas gali surasti ne tik problemų priežastis, bet ir matyti tų problemų tikslius periodus;
QMDJ pirminė analizė. Šis metodas labai tiksliai ir greitai atsako į bet kurį žmogaus klausimą-teiginį. Kitaip sakant, jei Moteris paklaus, ar jos vyras turi meilužę, QMDJ laiko pjūvis iš karto pasakys „taip“ ar „ne“. Šios metodo privalumas tame, kad čia nelendama gilyn į problemos šaknį. Šiek tiek apie panašią situaciją galima pasiskaityti paspaudus žemiau esantį mygtuką.

Skaityti kitą svetainės informaciją

Rytų Technikos giluminei analizei:

• QMDJ giluminė analizė. Šio metodo pagalba žiūrima ne tik į problemos šaknį, bet ir į perspektyvas. Pavyzdžiui, jei Moteris paklausė ar jos vyras turi meilužę ir ką daryti toliau, QMDJ laiko pjūvis gali pasakyti: ar meilužė yra, ar jau buvo lytiniai santykiai, ar dar yra kokios nors perspektyvos šeimą išlaikyti;
• Fengšui. Ši sistema labai efektyviai dirba su žmogaus gyvenamąja erdve, žmogaus sveikata ir t.t. Pavyzdžiui, jei Moteris su vyru miega lovoje, kuri stovi vyro Romantikos Žvaigždėje, vyrą tikrai trauks prie romantikos už santuokos ribų. O kur dar visokios problemos su sveikata ir santykiais, kai neaišku, kokios energijos vaikšto bute, name, šalia gyvenamojo ploto, kur stovi lova ir t.t. Apie visa tai pasiskaityti galima paspaudus bet kurį iš žemiau esančių paveikslėlių:

Kaip apsaugoti santykius

Rytų technikos - kaip apsaugoti santykius

Kaip apsaugoti santykius 2

Kaip apsaugoti santykius 2

Rytų Technikos – Universali sistema

• QMDJ Aktyvacijos. Tai praktiniai savarankiški užsiėmimai, kurie visada padeda bet kurioje gyvenimo srityje, nesigilinant į problemų priežastis. Čia svarbiausia netingėti, daryti viską laiku bei reikiama kryptimi ir su reikiamu nusistatymu. Apie aktyvacijas galima pasiskaityti svetainės puslapyje QMDJ aktyvacijų sąrašas, paspaudus šią nuorodą (spausti » čia) arba paspaudus žemiau esantį mygtuką.

Skaityti kitą svetainės informaciją

Reziumė

Jei po šio straipsnio perskaitymo Jums vis dar neaišku, kokių sistemų reikia Jūsų problemos sprendimui, parašykite į žemiau esantį paštą. O jei Jūs jau žinote ko reikia, Jums belieka pasižiūrėti viso to kainas svetainės puslapyje „Kainos“ (puslapis » čia) ir padaryti užsakymą.

Jei turite klausimų, spauskite žemiau esantį mygtuką

arba parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg@gmail.com - siųsti laišką


Visi svetainės puslapių dešimtukai:

 
Visi svetainės straipsniai » Publikacijos » Rytų technikos – kurias rinktis