★★★★★ Views: 498

QMDJ aktyvacijos

QMDJ aktyvacijos kelionėmis ar ėjimu, beveik nesiskiria nuo paprastų kelionių. Skirtumas tik tas, kad per QMDJ aktyvacijas judama nustatytu laiku ir nustatyta kryptimi. Trumpiau sakant, tokio judėjimo metu, vyksta tam tikrų energetinių struktūrų aktyvavimas. Struktūrų yra daug ir įvairių. Norint su jomis susipažinti ir/ar sužinoti papildomus tų aktyvacijų niuansus, reikėtų viso to ieškoti straipsnio punktuose.

QMDJ aktyvacijos - Rytų technikos

QMDJ aktyvacijos pasivaikščiojimais

Tai ėjimai pasivaikščioti geromis kryptimis, su tikslu aktyvuoti kokį nors procesą. Iš praktikos galiu pasakyti, kad šio tipo aktyvacijos atliekamos dažniausiai, nes čia nereikia jokių papildomų priemonių. Nereikia nei automobilio, nei lėktuvo, ir t.t. Tiesiog eini į struktūrą nustatytu laiku, nustatyta kryptimi ir laikantis tam tikrų instrukcijų. Jas rasite paspaudę žemiau esantį mygtuką „Read more“.
Bet į aktyvacijas galima eiti ir be tikslo (tiesiog pasivaikščioti ir pasisemti šiek tiek gerosios Ci). Tada tai veiks kaip savotiški vitaminai, kurie didins bendrą organizmo tonusą, gerins nuotaiką ir t.t.. Ir nors būna, kad aktyvacijos suveikia iš karto, dažniausiai tikslinių aktyvacijų pirmieji rezultatai pasirodo po kelių dienų. Bet, kartais, laukti tenka ir kelias savaites. Maksimali laukimo trukmė – trys mėnesiai.
Skaityti kitą svetainės informaciją

QMDJ aktyvacijos trumpalaikėmis išvykomis

Šio tipo aktyvacijos reikalauja šiek tiek daugiau resursų, nei aktyvacijos pasivaikščiojimais. Čia struktūros parenkamos ne bendro pobūdžio, bet tikslinės. Ir čia jau pageidaujamas ilgesnis aktyvavimo laikotarpis (pavyzdžiui, važiavimais automobiliu ar dviračiu). Tarkim, reikia aktyvuoti imigraciją. Tada ieškomos kryptys, kurias aktyvavus, imigracija darosi labiau reali (gyvybinga). Ir jei viskas bus atlikta preciziškai tiksliai, rezultatas tikrai bus. Bet vis tiek, prieš bet kokią aktyvaciją, būtina gerai apmąstyti būsimas pasekmes. Nes jei išvažiuoti teks, o kažkas ims ir persigalvos – bus nelabai gerai (švelniai tariant).

QMDJ aktyvacijos tolima kelione

Šio tipo aktyvacijos vadinamos ilgalaikėmis. Kaip kurių šio tipo aktyvacijų pajudintos energijos veikia iki 5 metų. Pavyzdžiui, uždarame QMDJ forume mano kolegos yra aprašę nemažai atvejų, kai po tokių aktyvacijų panaudojimo, jų klientams bankai nurašydavo iki 50% palūkanų. Tačiau ir reikalavimai šio tipo aktyvacijoms ypatingi – šioje aktyvacijoje būti reikia bent 8 valandas. Ir aktyvacijų tokių turi būti – kelios. O jei norėtumėte apie tai sužinoti šiek tiek daugiau, nei galiu parašyti internete, galite parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Arba, paspaudus žemiau esantį mygtuką, ir įrašius savo užklausą, išsiųsti ją man. Ir jei nebus jokių papildomų klausimų, atsakymą į Jūsų užklausą aš atsiųsiu nemokamai.
soltiseg@gmail.com - siųsti laišką

QMDJ aktyvacijų rezultatai

Kad aktyvacija suveiktų normaliai, reikia, kad viskas eitų paeiliui: užduotis ⇒ veiksmai ⇒ rezultatas. Be kurios nors grandies, rezultato nebūna, arba rezultatas būna ne toks, kokio tikimasi. Pavyzdžiui, žmogus pastatė sau milžinišką užduotį, o veiksmų imasi labai retai ir labai retai tinkamu laiku. Rezultate – gero daug nebus. Ir dar: yra pastebėta, kad žmonės, kurie einamuoju momentu būna nelabai gerame Sėkmės periode, dažniausiai automatiškai vaikšto į nelabai geras kryptis. Šioje vietoje Mokytoja sako, kad pas tuos žmones dažniausiai būna nelabai gera situacija su vibracijomis, energetika ir t.t..

QMDJ aktyvacijų niuansai

Realiai stipriam QMDJ aktyvacijų pajautimui, reikia reguliaraus vaikščiojimo į Struktūras. Kitaip sakant, į aktyvacijas reikia vaikščioti nuo kelių savaičių iki 3 mėnesių, darant aktyvacijas 2 – 3 kartus per savaitę. Bet yra ir išimčių – stipriai į aktyvacijas reaguoja naujokai ir tam tikrais aspektais energetiškai jautrūs žmonės (vaikai, seneliai, empatai, turintys stiprią sensoriką, nuteistieji, psichiniai ligoniai ir pan.).
Taip pat pastebėta, kad jei žmogus susirado kokias 10 gerų aktyvacijų, o nuėjo tik į kelias (pamiršo, kažkas sujaukė planus, kažkokie nenumatyti susitikimai ir t.t.) – kaip taisyklė (patikrinta tūkstančius kartų), pas žmogų šiame konkrečiame gyvenimo laikotarpyje yra blogas laikotarpis jo Likime.

QMDJ aktyvacijos. Pastabos

Kaip jau rašiau kažkuriame straipsnyje, man nėra žinomas nė viena atvejis, kada aktyvacija nebūtų suveikusi. Net ir tuo atveju, kai į aktyvaciją ėjo šimtaprocentinis skeptikas. Tiesa, po gerų aktyvacijų rezultatų, skeptikai dažnai tampa neįtikėtinai uoliais Rytų Mokslų entuziastais, praktikais ir net pačių stipriausių Meistrų instruktoriais ar atstovais. Tačiau, iki jie jais tampa, į aktyvacijas jiems vis tiek pavaikščioti – tenka.

Jei turite klausimų, spauskite žemiau esantį mygtuką

arba parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg@gmail.com - siųsti laišką


Visi svetainės puslapių dešimtukai: