★★★★★ Views: 5 816

Poros suderinamumas

Poros suderinamumas, horoskopų suderinamumas, zodiakų suderinamumas ir t.t., tai vienas ir tas pats uždavinys, tik sprendžiamas nebūtinai tuo pačiu metodu. Poros suderinamumą, pavyzdžiui, gali tirti psichologai ar seksologai, o gali ir astrologai ar numerologai. Gali būti tiriama Vakarų stiliumi, o gali būti taikomos ir Rytų technikos. Tuo tikslu 2020.06.07 dieną į svetainę patalpinau naują straipsnį, kuriame jau galite paskaityti ir apie Rytų zodiako ženklų suderinamumą bei kitus labai svarbius dalykus. Patekti ten galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį-nuorodą su visais 12 Rytų zodiako gyvūnais.

Suderinamumas pagal elementus

Poros suderinamumas Rytų technikos

Suderinamumas pagal zodiako ženklus

Rytų zodiako ženklai, savybės, suderinamumai

Poros suderinamumas. Įvairios technikos

Kažkada, iki atradau Rytų Mokslus, pakankamai rimtai domėjausi Medicinine astrologija. Šis Mokslas ir dabar man kartais padeda paaiškinti klientams, kodėl, pavyzdžiui, tą pačią kovo mėnesio dieną, bet skirtingais metais gimę žmonės, emociniame plane gerokai skirtingi. O skirtingi jie gali būti štai dėl ko:

1. Tarkim, kai pirmojo žmogaus mama buvo trečiame nėštumo mėnesyje, Merkurijus buvo arti Žemės, o Venera – toli (matuojant atstumą iki Žemės kilometrais). Minima situacija pavaizduota paveikslėlyje žemiau. Toks žmogus, veikiausiai, gimė labiau šaltas, ir gyvenime bus labiau linkęs iš pradžių viską apsvarstyti, o tik po to rodyti emocijas;


Poros suderinamumas - Kai Merkurijus arti

2. Kai lygiai po metų antrojo žmogaus mama buvo trečiame nėštumo mėnesyje, Venera buvo arti Žemės, o Merkurijus – toli (vėl matuojant atstumą iki Žemės kilometrais). Šis žmogus gimė visiška priešingybė pirmajam, nes emociniame plane jis bus kaip ugnis. Ir nors abiejų minėtų mamų vaikai bus Žuvys, gimę tą patį mėnesį bei tą pačią dieną, emociniame plane jie skirsis gerokai.

Poros suderinamumas. Neskubėkite

„Jūs, vyriški – Kiaulė, o Jūs, panele – Gyvatė. Kadangi Kiaulė ir Gyvatė nekenčia vienas kito, jūs vienas kitam netinkate“. Ar tikrai kaip kurių laikraščių, žurnalų ar internetinių straipsnių tokie išsireiškimai turi po savimi pagrindą? Turi, bet ne tokį kategorišką, nes tiek Kiaulė, tiek Gyvatė, kiekvienas pirmiausiai savo „artimame“ Likime reikalus tvarkosi. O kai ten nuo Sąjungų ir Konfliktų tampa laisvesni, tada jau ir į išorinius Likimus pasidairo. Štai tada ir gali užkliūti antrosios puselės horoskopo gyvūnas. Bet ir tam visada būna priežastys, kurios labai dažnai būna įrašytos žmogaus Likimo knygoje. Todėl, jei Jūs Gyvatė, o Jūsų antroji puselė – Kiaulė, dar nereiškia, kad jūs netinkate vienas kitam apskritai.

Kita labai įdomi suderinamumo analizė aprašyta svetainės straipsnyje Žmonių suderinamumas. Patekti ten galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su mergaite ir berniuku, laikančius rožę. O jei norite paskaityti ir apie Santykių tipus Likime, spauskite paveikslėlį su kačiuku ir triušiu.

Žmonių suderinamumas

Žmonių suderinamumas

Santykių tipai Likime

Santykių tipai likime

Poros suderinamumas neveikia. Kodėl?

Dirbdamas su klientų, kolegų, draugų bei artimųjų situacijomis pastebėjau, kad atėjus tam tikriems kalendoriniams periodams, jokie suderinamumai – neveikia. Atrodytų, žmonės myli vienas kitą, kaip balandėliai susispaudę burkuoja, bet atėjus tam tikram periodui, viskas pradeda griūti – žmonės pykstasi, vienas kitą skaudina ir t.t.. Na ir žinoma, po tokio periodo, vienos dienos tikrai neužtenka, privirtai košei išsrėbti ir skaudiems žodžiams pamiršti. Ir kas svarbiausia, labai dažnai kalti ne žmonės, o Santykių ir Turtų vagys, kurie pas žmones ateina ne tik su realiais žmonėmis, bet ir su kalendoriniai periodais. Situaciją blogina dar ir tai, kad tuščiomis rankomis tie vagys niekada neišeina. Dėl to, kai žmonės į mane kreipiasi dėl santykių nebuvimo ar dėl jų pablogėjimo, beveik visada tikrinu situaciją su Santykių ir turtų vagimis ne tik kalendoriniuose perioduose ar Likime, bet žiūriu ar neatsinešė žmonės tų vagių iš praėjusių gyvenimų. Daugiau apie tai skaitykite paspaude žemiau esančius paveikslėlius-nuorodas.

Santykių ir turtų vagys

Santykių ir turtų vagys - Datos parinkimas - Likimo analizė

Kuo buvote praėjusiame gyvenime

Kuo buvote praėjusiame gyvenime

Kaip apsiginti nuo santykių vagių

Vienas iš būdų, kaip apsiginti nuo plika akimi nematomų pavojų, yra eiti pas tuos, kurie minimus pavojus mato. Net jei pas šarlataną pakliūsite, Jūs pinigus vis tiek išleisite. O bet kokios Jūsų nenumatytos išlaidos, visada pamaitins atėjusias energetines substancijas ar net karminį mazgelį atriš. Tačiau šis pamaitinimas nebus efektyvus, jei jis neįvyks tinkamu laiku. Kitaip sakant, jei pas Jus atėjo Santykių ir Turtų vagys ir jie tuščiomis rankomis išeiti nesiruošia, reikia bent sužinoti tų vagių periodus. O žinodami periodus ir kaip nuo tų vagių atsipirkti, procesą Jūs jau galėsite kontroliuoti. Pavyzdžiui, jei žinosite, kad dienos x, y ir z yra Jūsų „Santykių ir Turtų vagių“ dienomis, šiomis dienomis galima sumokėti komunalinius mokesčius, nusipirkti gerų vitaminų, paaukoti onkologija sergantiems vaikams ir t.t.. Na ir žinoma, su antrąja pusele tokiomis dienomis venkite ginčytis, net jei ir teisūs esate. O minėtų vagių periodus Jums padės rasti gimimo data ir Kinų saulės kalendorius.

Jei nežinote kas Jūs pagal Kinų Saulės kalendorių

Jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote, tada yra tokie klausimo sprendimo būdai:

1. Savarankiškai padirbėti su internetiniu kalkuliatoriumi (spausti čia);

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Arba, paspaudus žemiau esantį mygtuką, ir įrašius savo užklausą, išsiųsti ją man. Tik nepamirškite parašyti tikslių gimimo duomenų – gimimo datos, laiko ir gimimo vietos. Ir jei nebus jokių papildomų klausimų, atsakymą į Jūsų užklausą aš atsiųsiu nemokamai. soltiseg@gmail.com - siųsti laišką

Poros suderinamumas. Info iš praktikos

Tiesą sakant, suderinamumo analizė yra viena iš dažniausiai užsakomų paslaugų (žiūrėti » čia). Žinoma, kažkada, dar žengiant pirmus žingsnius Rytų Mokslų pažinimo keliu, suderinamumus žiūrėjau itin kruopščiai ir sudėtingais metodais. Prirašydavau keliolika A4 formato lapų, o žmogus atrašydavo vienu sakiniu (su „nelabai supratau“) arba išvis neatrašydavo. O kai klientų ir patirties atsirado daugiau, suderinamumui aprašyti pakako vieno paveikslėlio ir keleto paveikslėlį komentuojančių sakinių. Kaip pavyzdį, apačioje pateikiu itin gerą ir retą suderinamumą, sugeneruotą kompiuterinės programos „Sėkmės FS – 4“ (programą žiūrėti » čia). Ir realiame gyvenime tai du žmonės, kurie niekada nesipyksta, kurie supranta vienas kitą iš pusė žodžio ir t.t.. Bet panašių gerai derančių atvejų mano praktikoje – tik vienas iš šimto. O jei paklausite, ką norėjau pasakyti šiais kelias sakiniais, atsakysiu: suderinamumo analizei naudoti reikia ne vieną kriterijų, tokį kaip „Žuvis-Liūtas“ ar „Kiaulė-Gyvatė“, bet daugiau (bent tiek, kiek parodyta paveikslėlyje apačioje). Čia kriterijų – vienuolika. Ir visi jie – geri.

Poros suderinamumo kriterijai

1. Pagal gimimo metus (Dangiškoji sritis) – harmonija;

2. Pagal gimimo metus (Žemiškoji sritis) – neutralu;

3. Pagal gimimo dieną (Dangiškoji sritis) – palaikymas;

4. Pagal gimimo dieną (Žemiškoji sritis) – neutralu;

5. Pagal Žvaigždes 1 – partneris gali tikėtis Jūsų pagalbos;

6. Pagal Žvaigždes 2 – pas jus nekyla sunkumų apsikeičiant idėjomis;

7. Pagal Žvaigždes 3 – jūsų požiūriai į gyvenimą sutampa;

8. Pagal Žvaigždes 4 – pirmasis duoda energiją antrajam;

9. Pagal Žvaigždes 5 – bendradarbiavimas;

10. Pagal Žvaigždes 6 – bendradarbiavimas;

11. Pagal Trigramas – antras pagal naudingumą.

Beje, apjungus kelias Rytų mokslų sistemas vienam tikslui, suderinamumo analizės punktų galima rasti kelis šimtus. Bet ar gi būtina ieškoti tuos kelis šimtus nelabai reikšmingų skirtumų suderinamume, jei galima rasti kelis, bet labai stiprius gero suderinamumo argumentus. Manau, daugelis su tuo sutiks.
Poros suderinamumas

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų, spauskite žemiau esantį mygtuką

arba parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg@gmail.com - siųsti laišką