★★★★★ Views: 3 935

Poros suderinamumas

Poros suderinamumas, horoskopų suderinamumas, zodiakų suderinamumas ir t.t., tai vienas ir tas pats uždavinys, tik sprendžiamas nebūtinai tuo pačiu metodu. Poros suderinamumą, pavyzdžiui, gali tirti psichologai ar seksologai, o gali ir astrologai ar numerologai. Gali būti tiriama Vakarų stiliumi, o gali būti taikomos ir Rytų technikos. O kur dar įvairūs niuansai, kurie ateina tik su ilgamete praktika. Šiek tiek apie tuos niuansus ir noriu pakalbėti šiame straipsnyje.

Poros suderinamumas Rytų technikos

Poros suderinamumas. Įvairios technikos

Kažkada, iki atradau Rytų Mokslus, pakankamai rimtai domėjausi Medicinine astrologija. Šis Mokslas ir dabar man kartais padeda paaiškinti klientams, kodėl, pavyzdžiui, tą pačią kovo mėnesio dieną, bet skirtingais metais gimę žmonės, emociniame plane gerokai skirtingi. O skirtingi jie gali būti štai dėl ko:
1. Tarkim, kai pirmojo žmogaus mama buvo trečiame nėštumo mėnesyje, Merkurijus buvo arti Žemės, o Venera – toli (matuojant atstumą iki Žemės kilometrais). Minima situacija pavaizduota paveikslėlyje žemiau. Toks žmogus, veikiausiai, gimė labiau šaltas, ir gyvenime bus labiau linkęs iš pradžių viską apsvarstyti, o tik po to rodyti emocijas;
Poros suderinamumas - Kai Merkurijus arti
2. Kai lygiai po metų antrojo žmogaus mama buvo trečiame nėštumo mėnesyje, Venera buvo arti Žemės, o Merkurijus – toli (vėl matuojant atstumą iki Žemės kilometrais). Šis žmogus gimė visiška priešingybė pirmajam, nes emociniame plane jis bus kaip ugnis. Ir nors abiejų minėtų mamų vaikai bus Žuvys, gimę tą patį mėnesį bei tą pačią dieną, emociniame plane jie skirsis gerokai.

Poros suderinamumas. Neskubėkite

„Jūs, vyriški – Kiaulė, o Jūs, panele – Gyvatė. Kadangi Kiaulė ir Gyvatė nekenčia vienas kito, jūs vienas kitam netinkate“. Ar tikrai kaip kurių skaičiuoklių, kalkuliatorių, laikraščių, žurnalų ir internetinių straipsnių tokie išsireiškimai turi po savimi pagrindą? Turi, bet ne tokį kategorišką. Kodėl? Ogi todėl, kad tiek Kiaulė, tiek Gyvatė, kiekvienas pirmiausiai savo „artimame“ Likime reikalus tvarkosi. O kai ten nuo Sąjungų ir Konfliktų tampa laisvesni, tada jau ir į išorinius Likimus pasidairo. Štai tada ir gali užkliūti antrosios puselės horoskopo gyvūnas. O iki tol – nulis emocijų. Na gal šiek tiek, jei ta Gyvatytė labai jau „po skūra“ pati lenda Kiaulei. Bet ir tam visada būna priežastys, nes niekas šiame gyvenime nevyksta be nurodymo „iš viršaus“. Taigi, jei Jūs Kiaulė, o Jūsų antroji puselė – Gyvatė, dar nereiškia, kad jūs netinkate vienas kitam. Ir jei nueisite pas Rytų Mokslų specialistą, jis Jums tuos niuansus tikrai parodys.

Jei nežinote kas Jūs pagal Kinų Saulės kalendorių,

Jei nežinote savo ar savo artimo žmogaus gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Arba spauskite žemiau esantį mygtuką, ir įrašę savo užklausą, išsiųskite ją man. Tik nepamirškite parašyti tikslių gimimo duomenų – gimimo datos, laiko ir gimimo vietos. Ir jei nebus jokių papildomų užklausų, atsakymą į Jūsų užklausą aš atsiųsiu nemokamai. soltiseg@gmail.com - siųsti laišką

Poros suderinamumas. Info iš praktikos

Tiesą sakant, suderinamumo analizė yra viena iš dažniausiai užsakomų paslaugų (žiūrėti » čia). Žinoma, kažkada, dar žengiant pirmus žingsnius Rytų Mokslų pažinimo keliu, suderinamumus žiūrėjau itin kruopščiai ir sudėtingais metodais. Prirašydavau keliolika A4 formato lapų, o žmogus atrašydavo vienu sakiniu (su „nelabai supratau“) arba išvis neatrašydavo. O kai klientų ir patirties atsirado daugiau, suderinamumui aprašyti pakako vieno paveikslėlio ir keleto paveikslėlį komentuojančių sakinių. Kaip pavyzdį, apačioje pateikiu itin gerą ir retą suderinamumą, sugeneruotą kompiuterinės programos „Sėkmės FS – 4“ (programą žiūrėti » čia). Ir realiame gyvenime tai du žmonės, kurie niekada nesipyksta, kurie supranta vienas kitą iš pusė žodžio ir t.t.. Bet panašių gerai derančių atvejų mano praktikoje – tik vienas iš šimto. O jei paklausite, ką norėjau pasakyti šiais kelias sakiniais, atsakysiu: suderinamumo analizei naudoti reikia ne vieną kriterijų, tokį kaip „Žuvis-Liūtas“ ar „Kiaulė-Gyvatė“, bet daugiau (bent tiek, kiek parodyta paveikslėlyje apačioje). Čia kriterijų – vienuolika. Ir visi jie – geri.

Poros suderinamumo kriterijai

1. Pagal gimimo metus (Dangiškoji sritis) – harmonija;
2. Pagal gimimo metus (Žemiškoji sritis) – neutralu;
3. Pagal gimimo dieną (Dangiškoji sritis) – palaikymas;
4. Pagal gimimo dieną (Žemiškoji sritis) – neutralu;
5. Pagal Žvaigždes 1 – partneris gali tikėtis Jūsų pagalbos;
6. Pagal Žvaigždes 2 – pas jus nekyla sunkumų apsikeičiant idėjomis;
7. Pagal Žvaigždes 3 – jūsų požiūriai į gyvenimą sutampa;
8. Pagal Žvaigždes 4 – pirmasis duoda energiją antrajam;
9. Pagal Žvaigždes 5 – bendradarbiavimas;
10. Pagal Žvaigždes 6 – bendradarbiavimas;
11. Pagal Trigramas – antras pagal naudingumą.
Beje, apjungus kelias Rytų Mokslų sistemas vienam tikslui, suderinamumo analizės punktų galima rasti kelis šimtus. Bet ar gi būtina ieškoti tuos kelis šimtus nelabai reikšmingų skirtumų suderinamume, jei galima rasti kelis, bet labai stiprius gero suderinamumo argumentus. Manau, daugelis su tuo sutiks.
Poros suderinamumas

Jei turite klausimų, spauskite žemiau esantį mygtuką

arba parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg@gmail.com - siųsti laišką


Visų svetainės puslapių dešimtukai:

 
Visi svetainės straipsniai » Publikacijos » Poros suderinamumas