★★★★★ Views: 286

Populiariausi straipsniai

Populiariausi straipsniai rodomi Google Analytics. Pamatęs, kad svetainės straipsnių peržiūrų kiekis artėja prie milijono, nusprendžiau apie tai parašyti. 2021.02.20-os dienos Google Analytics statistiką galima pamatyti žemiau esančiame paveikslėlyje. Bet yra vienas „bet“ – Google Analytics suvestinės, kurioje būtų pastarųjų kelių mėnesių skaitomiausių straipsnių dešimtukas realiu laiku, skaitytojai matyti negali. Todėl šiame straipsnyje, įskiepio Post View pagalba, minėta problema – pašalinta.
Populiariausi straipsniai. Google Analytics fragmentas

Populiariausi straipsniai. Top 10

Žemiau esanti informacija padalinta į du blokus.
Pirmame bloke yra pastarųjų 30-ies dienų skaitomiausių straipsnių pavadinimai-nuorodos ir peržiūrų kiekis, kintantis dinamiškai. Trumpiau sakant, jei Jūs atsidarote kažkurį straipsnį, to straipsnio peržiūrų kiekis padidėja vienetu. Bet jei tą patį straipsnį pažiūrėsite dar kartą ir su tuo pačiu IP, peržiūrų kiekis – nepasikeis. Taip svetainė apsaugoma nuo lankomumo statistikos iškraipymo ir kitų kenkėjiškų veiklų.

Antrame bloke yra pastarųjų 30-ies dienų skaitomiausių straipsnių paveikslėliai-nuorodos ir trumpi aprašymai. Čia esanti informacija koreguojama atsižvelgiant į pokyčius pirmame bloke.


Skaitomiausi straipsniai

Populiariausi mėnesio straipsniai.

Jaučio metai 2021 – 131 779 peržiūros;

Kinų Saulės kalendorius – 59 558 peržiūros;

Likimo analizė savarankiškai – 33 277 peržiūros;

Jaučio metai: pastabos – 13 147 peržiūros;

Kas yra U-SIN – 10 494 peržiūros;

Rytų zodiako ženklai – 10 391 peržiūros;

Poros suderinamumas – 8 307 peržiūros;

Scenarijai – 5 322 peržiūros;

Kuo buvote praėjusiame gyvenime – 5 247 peržiūros;

Kas yra Baczy – 5 228 peržiūros.

Populiariausi straipsniai. Blokas Nr.2

Žemiau yra populiariausių svetainės straipsnių paveikslėliai-nuorodos ir trumpi tų straipsnių aprašymai. Į pasirinktą straipsnį patekti galite paspaudę paveikslėlį, po pasirinkto straipsnio pavadinimu.

Jaučio metai 2021

Jaučio metai 2021 - Populiariausi straipsniai

Jaučio metai 2021, pagal Kinų Saulės kalendorių, Lietuvoje prasidėjo 2021.02.03 17:00 val., Vokietijoje – 16:00 val., Anglijoje – 15:00 val. vietos laiku. Tai rodo straipsnio paveikslėlis, kuriame vasario 1, 2 ir 3-a (iki 17:00 val.) – Žiurkės metai (šviesiai mėlynos rodyklės), o vasario 4-a – Jaučio metai (šviesiai ruda rodyklė). O raudona paveikslėlio rodyklė patikslina, kad Jaučio metai, pagal profesionalams skirtą Kinų Saulės kalendorių, Lietuvoje prasidėjo 2021.02.03 17:00 val.. Daugiau apie viską – straipsnyje.

Kinų Saulės kalendorius

Kinų saulės kalendorius - Populiariausi straipsniai.

Kinų Saulės kalendorius, kaip ir kiti kalendoriai, turi metus, mėnesius dienas bei valandas. Tik šiame kalendoriuje minėti dalykai gauna po du hieroglifus kiekvienas. Pavyzdžiui, per TV, radiją ar internete Jaučio metai 2021 vadinami Metalinio Jaučio metais todėl, kad 2021 metai Kinų Saulės kalendoriuje užrašyti Metalo In ant Jaučio hieroglifų pavidalu. Daugiau apie tai paskaityti galite straipsnyje Jaučio metai 2021. O daugiau apie Kinų Saulės kalendorių paskaityti galite paspaudę paveikslėlį su 12 Rytų zodiako gyvūnų.

Likimo analizė savarankiškai

Likimo analizė - Rytų technikos

Likimo analizė savarankiškai nėra kažkas tokio, ko žmogus negalėtų išmokti. Viskas priklauso nuo to, kaip giliai žmogus nori Likimą matyti. Kai kada užtenka tik bazinių žinių. Tačiau net ir bazinių žinių nereikėtų semtis knygose, žurnaluose ar internete, nes Jūsų žinios nebus patikrintos specialisto. Apie tai parašyta straipsnyje Žinios ir saugus darbas. Todėl, jei norite saugiai analizuoti Likimą, skirkite šiek tiek laiko ir lėšų darbui su specialistu. O jei Rytų technikos Jums jau žinomos, drąsiai spauskite žemiau esantį mygtuką.

Jaučio metai: pastabos

Jaučio metai - pastabos ir t.t.

Jaučio metai: pastabos. Straipsnyje pateikiama informaciją apie tai, kokių netikėtų dalykų gali atnešti Jaučio metai 2021 ir kam. Pradėsiu nuo to, kad Jautis labai nemėgsta kito Rytų zodiako gyvūno Ožkos. Svetainės straipsnyje Jaučio metai 2021 rašau, kad rimtesnių pokyčių bet kurie Jaučio metai gali atnešti tiems, pas ką gimimo datoje yra Ožka (pagal Kinų Saulės kalendorių). Ir sveikatos srityje Jautis gali problemų atnešti. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę paveikslėlį su jaučiu mėlyname fone ar žemiau esantį mygtuką.

Kas yra U-SIN

Kas yra u-sin arba penkių elementų koncepcija

Kas yra U-SIN. Tai koncepcija, naudojama Rytų medicinoje, kovų menuose ir visose Rytų mokslų sistemose: likimo analizei ir korekcijoms, datų parinkimui, apsaugoms, aplinkai gerinti ir t.t.. O kadangi su ką tik išvardintais dalykais dirbu jau ne vienerius metus, pastebėjau, kad žinant vien tik pagrindinius U-SIN koncepcijos dėsnius, galima labai rimtai pagerinti gyvenimo kokybę ne tik sau, bet ir artimam savo (tėvams, vaikams, antrajai puselei ir t.t.). O kaip tai daryti Rytų mokslų pagalba, skaitykite straipsnyje.

Rytų zodiako ženklai

Rytų zodiako ženklai, savybės, suderinamumai

Rytų zodiako ženklai yra: Tigras, Triušis, Drakonas, Gyvatė, Arklys, Ožka, Beždžionė, Gaidys, Šuo, Kiaulė, Žiurkė, Jautis. Daugiau apie juos – straipsnyje po paveikslėliu. Tačiau kol dar nepradėjote apie kiekvieną iš jų skaityti, noriu tiesiog priminti, kad pagal vieną gimimo datos elementą, niekada negalima spręsti apie žmogų. Juolab, vaikystės ar jaunystės traumos žmogų gali taip pakeisti, kad jokios analizės ar kokios nors sistemos, niekada nesugebės tokio žmogaus identifikuoti tinkamai. Prisiminkite tai.

Poros suderinamumas

Poros suderinamumas - Rytų technikos

Poros suderinamumas, horoskopų suderinamumas, zodiakų suderinamumas ir t.t., yra vienas ir tas pats uždavinys, tik sprendžiamas nebūtinai tuo pačiu metodu. Poros suderinamumą, pavyzdžiui, gali tirti psichologai ar seksologai, o gali ir astrologai ar numerologai. Gali būti tiriama Vakarų metodais, o gali būti taikomos ir Rytų technikos. O šiame straipsnyje sužinosite tokių dalykų, apie kuriuos Jums galėjo net ir nepasakyti Jūsų astrologas. Daugiau apie tai paskaitysite paspaudę paveikslėlį su mergaite ir paršiuku ar žemiau esantį mygtuką.

Scenarijai

Scenarijai datų ir laiko parinkimas

Scenarijai. Kad suprasti kas yra QMDJ Scenarijai, juos reikėtų įsivaizduoti lyg šviesoforą: jei pasiūlymas atėjo tinkamu laiku (degant žaliam šviesoforo signalui) – veikite, jei per raudoną – jokių veiksmų. O kas yra tinkamas laikas? Į šį klausimą puikiai atsako garsaus Rytų metafizikos specialisto ir milijonieriaus Joey Yap žodžiai: „Jei negali kažko svarbaus pradėti tinkamu laiku, nereikia pradėti to daryti netinkamu“ (Joey Yap, Personal Date Selection). Daugiau apie visa tai skaitykite straipsnyje

Kuo buvote praėjusiame gyvenime

Kuo buvote praėjusiame gyvenime

Kuo buvote praėjusiame gyvenime ir kaip tai patikrinti. Tam reikia žinoti gimimo datą pagal Kinų Saulės kalendorių ir žinoti pagrindinius U-SIN dėsnius. Na ir žinoma, dar reikia tam tikrų žinių, kurias aš pasistengiau sudėti į šį straipsnį kaip galima lengvesniu formatu. Ir jei po pirmo bandymo minties sužinoti kuo buvote praėjusiame gyvenime nenumesite, tikrai savo tikslą pasieksite. O jei kas nors nesigaus atlikti savarankiškai, aš Jums tikrai padėsiu gal net nemokamai, nes puikiai žinau ką reiškia rasti daugelio problemų šaknį.

Kas yra Baczy

Kas yra Baczy - Rytų technikos - Likimo analizė

Kas yra Baczy. Tai sistema, galinti matyti žmogaus likimą. Baczy dėstoma Europos, JAV, Kanados ir kitų šalių valstybiniuose universitetuose. Artimiausias toks Europoje – Štutgarto Valstybinis Universitetas (Vokietija). O labiausiai žinomas šios disciplinos atstovas yra mokslų daktaras Manfred Kubny. Baczy sistemos amžius siekia beveik 4.000 metų. Žodis „Baczy“, susideda iš dviejų skiemenų: „Ba“ [baaa] – reiškia aštuonis ir „Czy“ – reiškia hieroglifus. Todėl Baczy sistemoje gimimo data visada užrašoma aštuonių hieroglifų pavidalu.

Populiariausi straipsniai. Instrukcijos

Dar į šį straipsnį norėčiau įdėti svetainės sidebar dalyje esančias instrukcijas, nes jos gerai matomos tik kompiuterio ekrane. Mano manymu, instrukcijos taip pat turi teisę būti šiame straipsnyje.

Kaip numesti svorio

Kada mesti rūkyti

Angelas sargas ir kaip jį rasti

Mini apsaugos kiekvienai dienai

Pasivaikščiojimo instrukcija

Rytų technikos – kurias rinktis

Rytų technikos: testas

Savaitės dienų scenarijai

Datų ir laiko parinkimas Britų salose

Populiariausi straipsniai. Reziumė

Straipsnio pabaigai norėčiau pasakyti tik kelis žodžius, nes jei svetainė peržiūrėta beveik milijoną kartų, nuo savęs kažko jau ir nepridėsi. Bet vieną dalyką pasakyti tikrai galiu – vis dažniau atsiranda skaitytojų, kurie suprato šios svetainės paskirtį. O ji yra visai paprasta – šviesti žmones apie Rytų sistemas, kurios padeda žmonėms gerinti gyvenimo kokybę sau ir savo artimiesiems bei draugams.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų,

parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg@gmail.com - siųsti laišką