★★★★★ Views: 136

Ožka. Zodiako ženklo savybės

Ožka yra Žemės Yin elementas, simbolizuoja pietvakarius, liepos mėnesį, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015 ir 2027 metus, laiką tarp 13:00 – 15:00 val.. Visose Rytų mokslų sistemose Ožkos draugas yra Arklys, o labiausiai Ožka nekenčia Jaučio. Todėl, jei gimėte Ožkos metais ar mėnesį, nepradėkite svarbių reikalų Jaučio dienomis. Pažiūrėti savaitės dienas galite puslapyje Scenarijai (žiūrėti » čia). O žemiau esančiuose tekstuose aprašyti tam tikri dalykai, siejami su Ožkos metais gimusiais žmonėmis.

Ožka

Ožka - zodiako ženklo savybės

Visi Rytų zodiako ženklai

Rytų zodiako ženklai, savybės, suderinamumai

Ožka. Savybės ir suderinamumas

Ožkos metai yra labai ramūs ir taikūs. Po energingo Arklio metų, gyvenimo tempas sulėtėja. Ožkos metais gimę žmonės paprastai būna švelnių manierų, malonūs ir sąžiningi. Šis ženklas laikomas moteriškiausiu iš visų Rytų zodiako ženklų. Ožka sukuria meilaus, svajingo ir liekno žmogaus įspūdį. Beveik visi Ožkos ženklo žmonės stengiasi išvengti konfliktų, nesiginčija, atvirai nenaikina nei savo priešų, nei konkurentų. Ožkos nėra silpnos, bet gali būti kaprizingos. Todėl jos gali be didesnės priežastis sudaužyti širdį net ir be išankstinių ketinimų. Ožkos trokšta galios, įtakos ir turtų, tačiau atidžiai stebi, kad pasaulis nesužinotų apie jų ambicingus planus. Ožkos niekada nepraranda budrumo. Meilėje jos yra drąsios, išradingos ir romantiškos. Jei jos kažko nori, jos pasieks savo tikslą tyliai ir atkakliai, įveikdamos bet kokį pasipriešinimą. Tinkamą bendram gyvenimui partnerį Ožkos turėtų rinktis iš gimusių Gyvatės, Arklio, Kiaulės ar Triušio metais.
Ožka. Zodiako ženklo savybės

Jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote

Jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote ar norėtumėte sužinoti kaip Likimą analizuoja Rytų mokslų sistemos, yra tokie klausimo sprendimo būdai:

1. Savarankiškai padirbėti su internetiniu kalkuliatoriumi (spausti čia);

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Arba, paspaudus žemiau esantį mygtuką, ir įrašius savo užklausą, išsiųsti ją man. Tik nepamirškite parašyti gimimo datos, laiko ir bent apytikslės gimimo vietos. Ir jei nebus jokių papildomų klausimų, atsakymą į Jūsų užklausą aš atsiųsiu nemokamai.
soltiseg@gmail.com - siųsti laišką

Ožka pagal kraujo grupę

0 kraujo grupės Ožka yra žavi ir jaudinanti, bijo daryti žalą, visada pasirengusi padaryti ką nors gero, bet jautriai reaguoja net į švelniai peršamą svetimą nuomonę. Šios kraujo grupės Ožkos gana lengvai pasiekia gerų rezultatų bet kurioje pasirinktoje srityje.

A kraujo grupės Ožka visada ir su visais elgiasi taikiai bei draugiškai. Tačiau esant reikalui, ji gana atvirai rodo jėgą. Bet „žaidžia atviromis kortomis“. Ji labai bijo prarasti tai ką myli. Todėl nuolatos sekioja paskui savo meilės objektą, pavyduliauja ir t.t…

B kraujo grupės Ožka yra lengvabūdė, geraširdė ir dėmesinga. Bet vis tiek ji yra tvirta ir turinti tikslą. Kalbant apie Moterį Ožką, ji yra išdidi ir jautri, tikra fatališka Moteris, kuri gali dirbti sėkmingai, pasikliaudama aplinkinių palaikymu bei dosnumu, tuo pat metu išsaugodama stiprų savivertės jausmą.

AB kraujo grupės Ožka nuolat sulaukia didžiulės sėkmės visuomenėje ir turi antgamtinių gebėjimų, padedančių jai susirasti nuostabių draugų. Tačiau šios kraujo grupės Ožka yra slapukė, kuri niekada kitiems neatvers savo širdies, nepasidalins mintimis bei planais ir t.t..


Ožka. Zodiako ženklo savybės

Ožkos aprašymas (klasikinis variantas)

Ožka (未). Taikdarys (aš myliu). Šie žmonės apdovanoti gabumais meno srityje. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad jiems sekasi labiau nei kitiems. Tačiau Ožkos būna drovios ir linkusios į depresiją, bejėgės prieš gyvenimo sunkumus, nežino, kokiu keliu reikia eiti. Dažniausiai Ožkos yra religingos ir neryžtingos, pasižymi iškalbingumu ir visada gina savo įsitikinimus, mėgsta savo reikalus. Pinigų Ožkos – turi. Jos mėgsta komfortą, kuris neša turtus. Turi gera skonį, mąstančios, minkštos ir gero linkinčios asmenybės. Joms patinka ir jos vertina vidinį komfortą, jų „negraužia“ sąžinė, jei jos kažko nepadarė, jautrios permainoms, blogai perneša kritines situacijas, nesikiša į kitų žmonių gyvenimus, blogai prisitaiko prie aplinkos, nelinkusios atvirai kovai, tingios, nemėgsta įsitempti, gerai išmano taktiką, patinka leisti pinigus, užsispyrusios, geba užjausti.

Pastaba dėl zodiako ženklo

Kaip kurie skaitytojai nesutiks su kaip kuriais Ožkos aprašymais. Ir bus teisūs, nes žmogaus gimimo datoje, pagal Kinų Saulės kalendorių, gimimo metų hieroglifas (rytų zodiako ženklas) yra tik vienas iš aštuonių. Ir jei to elemento Ci fazė silpna ar jis gimimo datoje išreikštas silpnai, vargu ar jis pretenduoja bent jau į 30% viršuje aprašytų savybių. Todėl visuose savo straipsniuose aš pasakau, kad pagal vieną gimimo datos elementą, niekada negalima spręsti apie žmogų. Juolab, vaikystės ar jaunystės traumos žmogų gali taip pakeisti, kad jokios analizės jo nesugebės identifikuoti. O kur dar fizinės ar psichologinės traumos gyvenimo eigoje, netektys, visokios priklausomybės, ezoterikų įsikišimai ir t.t. Visko ir neišvardinsi, kas žmogų pakeisti gali. Todėl, jei randate neatitikimų tarp realaus žmogaus savybių ir aprašytų, gali būti, kad žmogus tikrai buvo pakliuvęs po įtakomis. Ir jei Jūs matote, kad taip būti gali, parašykite žemiau esančiu adresu man, Andrėjui, ir mes kartu kaip ką patikslinsime.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų, spauskite žemiau esantį mygtuką

arba parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg@gmail.com - siųsti laišką