★★★★★ Views: 1 295

Nemeilės bausmė

Nemeilės bausmė, tai pirmas skambutis, kuris praneša apie problemas santykiuose ir kuris pasireiškia per barnius, įžeidimus, išdavystes, „smūgius į nugarą“ ir t.t. Nemeilės bausmė formuojasi tada, kai susitinka du Rytų Zodiako gyvūnai Žiurkė ir Triušis. Susitikimo vieta gali būti ne tik žmogaus gimimo datoje, bet ir perioduose, kurių metu susitinka žmogaus gimimo datos elementai su atėjusių datų elementais.
Nemeilės bausmė - žmogaus Likimo analizė

Nemeilės bausmė. Kaip ji formuojasi

Kaip jau užsiminiau viršuje, Nemeilės bausmė formuojasi tada, kai susitinka du Rytų Zodiako gyvūnai Žiurkė ir Triušis. Pavyzdžiui: jei žmogus gimė Triušio metais, kiekvienų metų gruodžio (Žiurkės) mėnesį, pas žmogų formuosis Nemeilės bausmė. Ir jei žmogus praeityje blogai elgėsi su kitais žmonėmis, atėjus bausmės periodui šie jo bruožai pasitarnaus kaip problemų paleidimo mechanizmas. Dar blogiau, dažniausiai žmogus net nesupranta, kodėl kilo tiek problemų – juk jis dabar elgiasi visai padoriai. Ir tuo pačiu metu žmogus nesupranta, kad minima bausmė yra ne momentinis atpildas jam už ką tik padarytas blogybes, bet yra per ilgą laiką sukauptas žmonių atpildas už jo elgesį praeityje. O jis, einamuoju momentu, net neprisimena tų anksčiau darytų blogybių. Vietoj to, žmogus tik gūžčioja pečiais ir galvoja: „Ir kodėl gi visi manimi nepatenkinti, ką aš jiems tokio padariau, ko jie visi tokie“.

Nemeilės bausmė gimimo datoje

Žemiau esančiame paveikslėlyje pavaizduota situacija, kai Nemeilės bausmė jau yra Moters gimimo datoje. Ji užkabina Moters gimimo datos Metų bei Dienos elementus Triušį ir Žiurkę. O kadangi gimimo datos Dienos elementas visada nurodo į partnerį, bausmė užkabina Moters antrąją puselę. Realybėje, tokios Moters vyras dažnai kur nors turi reikalų, vienas važinėja pas draugus, į įmonės vakarėlius, komandiruotes ir t.t.. O grįžęs namo, žmonai priekaištauja, kad ji tokia, kad ji anokia…

Nemeilės bausmė gimimo datoje
Bet tai dar ne viskas, nes Triušio metais gimusiai Moteriai, Žiurkė simbolizuoja Romantikos Žvaigždę (paveikslėlis apačioje). Ir kai Nemeilės bausmė užkliudo dar ir Romantikos žvaigždę, ji gali aktyvuoti blogus dalykus partnerio seksualinio gyvenimo srityje: paleistuvystę, nepadorų ir asocialų elgesį. Daugiau apie šią Žvaigždę skaitykite straipsnyje Romantikos žvaigždė, paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.
Romantikos žvaigždė - lentelė

Jei ko nors nesupratote

Jei šiame straipsnio skaitymo etape ko nors nesupratote ar norėtumėte pasižiūrėti savo Likimo knygą, tuomet yra tokie klausimo sprendimo būdai:

1. Savarankiškai padirbėti su internetiniu kalkuliatoriumi (spausti čia);

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Arba, paspaudus žemiau esantį mygtuką, ir įrašius savo užklausą, išsiųsti ją man. Tik nepamirškite parašyti tikslių gimimo duomenų – gimimo datos, laiko ir gimimo vietos. Ir jei nebus jokių papildomų klausimų, atsakymą į Jūsų užklausą aš atsiųsiu nemokamai.
soltiseg@gmail.com - siųsti laišką

Nemeilės bausmė kaip viešnia

Tarkim, Moters gimimo datoje Nemeilės bausmės nėra, bet yra Triušis (kaip parodyta žemiau esančiame paveikslėlyje). Tokiu atveju sakoma, kad Nemeilės bausmės pas Moterį nėra, bet bausmė susidarys, atėjus tos Moters Sėkmės ciklui su Žiurke ar atėjus Žiurkės metams. Ir jei Vandens bei Medžio elementai šios Moters gimimo datoje labai silpni, situacija galėtų pablogėti net iki moralinio nuosmukio ar fizinio smurto, išprievartavimo ir t.t.. Tokiais periodais reikia būti ypač atsargioms pačioms Moterims ir tiems, kurie turi dukras (jei pas dukras formuojasi Nemeilės bausmė). Reikėtų nepatingėti dukras lydėti praktiškai visur – į mokyklą, pas drauges, pasitikti grįžtančias iš mokyklos ar draugių, ir t.t..
Nemeilės bausmė ateina į Likimą

Pavyzdys

Išmanant Rytų technikas, bausmę galima konkretizuoti. Pavyzdžiui: Ugninei merginai, pagal U-SIN koncepciją, Triušis yra Resursas, o Žiurkė – Valdžia. Todėl galima tikėtis, kad problemos pas merginą atsiras dėl tėvų noro „padėti“ pastatyti ją į „tikrąjį kelią“. Jei merginos Asmenybės elementas yra Žemė, tada jai reikėtų ruoštis problemoms su pinigais, valdžia ir vaikinu. Dar reikia žiūrėti, kuris gimimo datos elementas patenka į Nemeilės bausmę. Pavyzdžiui, jei Nemeilės bausmė „užkabina“ gimimo datos Valandos elementą, o pas Jus vaikų nėra, Nemeilės bausmė „užkabins“ verslą ir/ar santykius su kolegomis bei žmonėmis, kurie yra jaunesni už Jus. Bet kuriuo atveju, visada reikia prisiminti, kad Nemeilės bausmė yra rezultatas veiksmų, kurie buvo padaryti praeityje. Tai jei Jūs matote Nemeilės bausmę savo gimimo datoje, be skubių apsaugos priemonių, reikėtų peržvelgti savo praeitį ir gimimo datą. O jei negalite to padaryti savarankiškai, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui) – ką nors sugalvosime. Dar savo klausimą išsiųsti galite paspaudę žemiau esantį mygtuką.soltiseg@gmail.com - siųsti laišką

Realaus atvejo trumpa analizė

Problemos, susijusios su Nemeilės bausme, Moteriai ir jos šeimai paaštrėjo 2007 m. gruodį (Žiurkės mėnesį, 2008 Žiurkės metų išvakarėse). Taip įvyko dėl to, kad Moteris gimė Triušio mėnesį, o atėjus Žiurkės periodui, pas ją susiformavo Nemeilės bausmė. O kadangi minėta bausmė užkliudė Moters gimimo mėnesį, kaip parodyta žemiau esančiame paveikslėlyje, pas Moterį kilo rimtų problemų ne tik jos, bet ir jos tėvų gyvenime. Kitaip sakant, atėjus bausmės periodui, pas Moterį kilo rimtų finansinių problemų, kurias gana sunkiai išgyveno Moters tėvai. Taip nutiko dėl to, kad, pagal U-SIN koncepciją, Metalinei Moteriai Triušis simbolizuoja pinigus, o gimimo datos Mėnesio elementas – tėtį. Bet tai dar ne viskas, nes Moters metų elementas Arklys, konfliktuoja su Žiurke. Ir kai 2008 m. konfliktas prisijungė prie pirmojo, pasekmės buvo katastrofiškos. Jos jaučiamos net dabar. Todėl, jei skaitote šį straipsnį, pasižiūrėkite, ar Jūsų gimimo datoje nėra tokių bausmių. Juolab, tam neprireiks daug laiko ar pinigų.
Nemeilės bausmė Metalinės Moters Likime

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų, spauskite žemiau esantį mygtuką

arba parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg@gmail.com - siųsti laišką