★★★★★ Views: 2 520

Mokymai

Mokymai, dažniausiai, vyksta nuotoliniu būdu. Su norinčiu pažinti Rytų technikas, dirbu individualiai. Medžiagą mokslams pateikiu Google diske, Skaipu, konsultacijose. Norint mokytis Rytų technikų, reikia turėti kompiuterį (ar planšetę), būti pilnamečiu ir turėti leidimą žinias apie Rytų technikas gauti. Mokymai suskirstyti į kelis bazinius modulius (žiūrėti žemiau):

Mokymai - qmdj, baczy, fengšui

Mokymai Baczy pagrindų

Jei bandyti trumpai ir ne technine kalba pristatyti Baczy, kalba eitų apie Rytų technikas, kurios labai plačiai taikomos pietryčių Azijoje, JAV, Kanadoje, Vokietijoje, Singapūre, Italijoje ir t.t. Daugelyje šalių Baczy disciplinos dėstomos Valstybiniuose Universitetuose. Žinomiausias toks Europoje – Štutgarto Valstybinis Universitetas (Vokietija). Ir nors Baczy sistema kažkiek panaši į Astrologiją, sistemos pagalba galima ne tik „konstatuoti faktą“ Likime, bet ir taikyti Likimo korekcijas (rasti apsaugas, instrumentus). Tačiau pradedant studijas bet kurioje Rytų Mokslų įstaigoje, dažniausiai reikalaujama, kad būsimas studentas turėtų bent bazines Rytų Mokslų žinias. Kitaip sakant, būsimas studentas privalo labai gerai žinoti pagrindinius U-SIN ir IN-JAN koncepcijų dėsnius, mokėti dirbti su Kinų Saulės kalendoriumi. Be jų žinojimo, jokie Rytų Mokslai – neįmanomi. Todėl, pradiniuose mokymuose, mano Mokiniams tenka labai daug laiko skirti darbui su ką tik minėtomis disciplinomis. O atidirbus su visomis 12-a pamokų, Mokiniai gauna ne tik bazines Rytų Mokslų žinias, bet jau gali analizuoti Likimą, parinkti apsaugas ir t.t.

Jei norėtumėte pasitikrinti Rytų Mokslų žinias

Jei norėtumėte pasitikrinti savo Rytų Mokslų žinias, padaryti tai galite savarankiškai šios svetainės puslapyje „Rytų technikos: testas“ (žiūrėti » čia). Dar galite parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Arba spauskite žemiau esantį mygtuką, ir įrašę savo užklausą, išsiųskite ją man. Ir jei jokių papildomų klausimų nebus, atsakymą į Jūsų užklausą aš atsiųsiu nemokamai.
mokymai soltiseg@gmail.com - siųsti laišką

Mokymai Dzeži pagrindų

Dzeži, tai tam tikros Rytų technikos, kurios taikomos tinkamoms datoms bei laikui tam tikriems reikalams parinkti. Norint dirbti su šiomis technikomis, būtina turėti Baczy pagrindus. Minėtų technikų pagalba išmokstama surasti tinkamą datą bei laiką rankos ir širdies siūlymui, datą vedyboms, laiką pagrindinei ceremonijai, surasti tinkamą datą ir laiką įmonės atidarymui, NT pirkimui, deryboms, sutarčių pasirašymui, medicininėms procedūroms ir t.t.. Dar Dzeži pagalba labai lengvai randamos dietos pradžios bei nereikalingo atsikratymo datos. Beje, Dzeži technikos buvo pritaikytos pacientui, kuriam reikėjo implantuoti dantis. Ir viskas vyko taip sklandžiai, kad net gydytojas implantologas stebėjosi rezultatais. Vienu metu jis netgi pasakė: „To negali būti, taip nebūna…“. O jo reakcija buvo tokia dėl to, kad pacientas sveiko neįtikėtinai sparčiai. Ir tai ne vienintelis pavyzdys to, ką gali Dzeži.

Mėgstantiems paskaitinėti

Savo bibliotekoje turiu knygą apie Dzeži technikas (pdf formate). Tik ji yra rusų kalba. Bet jei Jums tai nėra kliūtis, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Gavęs Jūsų laišką, knygą aš Jums atsiųsiu nemokamai. Arba spauskite žemiau esantį mygtuką, ir ten parašykite, kad Jums tos knygos reikia.
soltiseg@gmail.com - siųsti laišką

Mokymai Fengšui pagrindų

Fengšui, pagrinde, dirba su gyvenamąja žmogaus aplinka, tiria tos aplinkos poveikį žmogaus sveikatai, jo sėkmei, santykiams ir t.t.. Fengšui, tai Žemiškosios Žmogaus Sėkmės analizė ir korekcijos. Kai kalbama apie aplinką, kurią žmogus gali keisti, dažniausiai kalbama apie žmogaus gyvenamąją vietą. Pavyzdžiui, dirbant samdos pagrindais, darbo vietoje žmogus daug korekcijų nepadarys, nes jis jau ateina į Aplinką. O štai susirasti tinkamą gyvenimui vietą žemyne, gyvenvietėje, gyvenamąjį plotą daugiabutyje, viryklės, darbo stalo ir lovos pastatymo vietas, Fengšui nustatyti padeda be didelių sunkumų ir investicijų. Beje, mokantis Fengšui pradmenų, Rytų Mokslų bazinių žinių irgi reikia. Ir jei tos bazinės žinios gautos pas mane, papildomo žinių tikrinimo – nereikia. Tačiau tai dar ne viskas – dar reikia mokėti naudotis brėžiniais ir kompasu. Beje, kompaso irgi reikia. Ir kompasas turėtų būti skystinis ar dujinis bei tikslus. Straipsnio rašymo metu, tokį kompasą rasti galima už kokius 35 €.

Jei norėtumėte pasitikrinti Rytų Mokslų žinias

Pasikartosiu, jei norėtumėte pasitikrinti savo Rytų Mokslų žinias, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Arba spauskite žemiau esantį mygtuką, ir įrašę savo užklausą, išsiųskite ją man. Ir jei jokių papildomų klausimų nebus, atsakymą į Jūsų užklausą aš atsiųsiu nemokamai.
soltiseg@gmail.com - siųsti laišką

Mokymai QMDJ pagrindų

QMDJ – tai visų Rytų Mokslų perlas. Čia Baczy reikia išmanyti gerai. QMDJ mokymai gali trukti kelis metus ir kainuoti keliasdešimt tūkstančių JAV dolerių. Jau pirmame kurse teks duoti priesaiką, kad nenaudosite įgytų žinių blogiems dalykams ir nepadėsite blogiems žmonėms. Mokytis gali tekti JAV, Vokietijoje, Italijoje, Rusijoje, Pietryčių Azijoje, Malaizijoje, Singapūre ir t.t. Ir, kaip jau supratote, mokytis tektų pas QMDJ Meistrus (dažniausiai – kinus). Tuo tarpu pas mane Jūs gautumėte bazines QMDJ žinias. O jei Jūs turite Rytų Mokslų bazines žinias, yra numatytas QMDJ aktyvacijų modulis (žiūrėti » čia). Čia aš ne tik supažindinu su aktyvacijomis (ypatingai efektyviomis gyvenimo kokybės gerinimo priemonėmis), bet jau nuo pirmų žingsnių dirbsime praktiškai. Man nėra žinomas nė vienas atvejis, kada aktyvacijos nebūtų suveikusios. Kaip kam aktyvacijos suveikia iš karto, kaip kam – kitą dieną ar po savaitės. O maksimalus terminas, per kurį aktyvacijos vis tiek suveiks – trys mėnesiai. Patikėkite, kas aktyvacijas pabandė, jomis naudojasi ir toliau.

Jei turite klausimų, spauskite žemiau esantį mygtuką

arba parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg@gmail.com - siųsti laišką


Visų svetainės puslapių dešimtukai: