★★★★★ Views: 1 312

Kuo buvote praėjusiame gyvenime

Kuo buvote praėjusiame gyvenime ir kaip tai patikrinti. Tam reikia žinoti gimimo datą pagal Kinų Saulės kalendorių ir žinoti pagrindinius U-SIN dėsnius. Na ir žinoma, reikia dar šiokių tokių žinių, kurias aš pasistengiau sudėti į šį straipsnį kaip galima lengvesniu formatu. Ir jei po pirmo bandymo minties sužinoti kuo buvote praėjusiame gyvenime nenumesite, tikrai savo tikslą pasieksite.
Kuo buvote praėjusiame gyvenime

Kuo buvote praėjusiame gyvenime. Įvadas

Pradėsiu nuo to, kad norint sužinoti kuo buvote praėjusiame gyvenime, Jums reikės:

1. Gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių. Jei gimimo datos minėtu formatu neturite, tuomet tai sužinoti galite savarankiškai padirbėję su internetiniu kalkuliatoriumi (spausti čia);

2. Žinoti, kad yra 10 Dangiškųjų elementų: 庚 辛 壬 癸 丙 丁 ;

3. Žinoti, kad yra 12 Žemiškųjų elementų: 巳 午 申 酉 亥 子 寅 卯 ;

4. Nustatyti, koks yra gimimo datos mėnesio Dangiškasis elementas (hieroglifas);

5. Nustatyti, koks yra gimimo datos mėnesio Žemiškasis elementas (hieroglifas);

6. Pagal U-SIN, nustatyti ką reiškia kiekvienas iš nustatytų elementų būtent tiriamai asmenybei.

Kuo buvote praėjusiame gyvenime. Pavyzdys

Tirsime žmogų Ugnis Yang  (paveikslėlis žemiau). Jis gimė Žemės Yang () ant Tigro () mėnesį. Žmogaus mama sakė, kad nėštumas truko 9 mėnesius. Todėl reikia atlikti tokius veiksmus:

• Nuo minėtame 2-e punkte esančios Žemės Yang (), grįžti į kairę 9 elementus. Ten bus Žemė Yin ();

• Nuo minėtame 3-e punkte esančio Tigro (), grįžti į kairę 9 elementus. Ten bus Ugnis Yin () Gyvatė;

Žemiau esančiame paveikslėlyje parodyta, kad Ugninei asmenybei Ugnis simbolizuoja draugus, o Žemė – saviraišką. Todėl, nesigilinant į elementų poliariškumą pagal Yin/Yang, galima drąsiai sakyti, kad žmogus su Ugnimi į šį pasaulį atsinešė gerus bendravimo įgūdžius, nes praėjusiame gyvenime jis galėjo būti žurnalistu, psichologu, gydytoju. O pagal atsineštą saviraiškos elementą, žmogus praėjusiame gyvenime galėjo būti artistu, dailininku, muzikantu, rašytoju ir t.t.. O ar taip yra, žiūrėkite kitose pastraipose.
Kuo buvote praėjusiame gyvenime - u-sin

Jei viršuje pateiktos informacijos nesupratote

Jei viršuje pateiktos informacijos nesupratote, tada yra tokie problemos sprendimo būdai:

1. Savarankiškai padirbėti su internetiniu kalkuliatoriumi (spausti čia);

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Arba, paspaudus žemiau esantį mygtuką, ir įrašius savo klausimą, išsiųsti jį man. Tik klauskite konkrečiai apie vieną kokį nors dalyką. Ir jei nebus jokių papildomų klausimų, atsakymą į Jūsų klausimą aš atsiųsiu nemokamai.
soltiseg@gmail.com - siųsti laišką

Kuo buvote praėjusiame gyvenime. Saviraiška

Pirmas žmogaus Ugnis Yang () praėjusio gyvenimo elementas – Žemė Yin (). Remiantis Grand Meistro Reymondo Lo kurso medžiaga, Žemė Yin () žmogui Ugnis Yang () simbolizuoja saviraišką. Štai fragmentas iš Reymondo Lo paskaitos:

„Tai būdinga žmogui, kuris parodo save labiau autoritetingu, stipriu ir agresyvių manierų žmogumi, pasirengusiu rimtai ginčytis, apginti savo pozicijas ir tai, į ką jis tiki. Žmonės su šio tipo intelektu mėgsta saviraiškos laivę, jie nemėgsta būti kontroliuojami ir/ar spaudžiami boso. Šio tipo žmonės bus laimingi dirbdami laisvose ir nepriklausomose sąlygose. Taip pat tai būdinga artistams bei menininkams“.

Ir iš tikrųjų, beveik visą savo gyvenimą žmogus dirbo tokį darbą, kuriame jis galėjo savo darbo laiką nustatinėti pats, nemėgo ir nedirbo kasdien besikartojančio darbo, buvo pripažintas rimtu savo srities specialistu, tikrai galinčiu apginti savo pozicijas. Ir visa šias savybes, kaip jau supratote, žmogus su savimi atsinešė būtent iš praėjusio gyvenimo.
Kuo buvote praėjusiame gyvenime - realus pavyzdys

Kuo buvote praėjusiame gyvenime. Draugai

Kitas žmogaus Ugnis Yang () praėjusio gyvenimo elementas – Ugnis Yin (). Tai nėra gerai, nes kai Ugnis Yang sutinka Ugnį Yin, formuojasi „Santykių ir Turtų vagystė“. Tai konkurentai ir priešai, kurie stengiasi atimti santykius bei turtus. Ir iš tikrųjų, kai šiame gyvenime žmogus tapo savarankišku, jis pradėjo tolti nuo sociumo, tapo mizantropu. Štai aprašymas:

Mizantropija – neapykanta arba nepasitikėjimas žmonėmis, jų vengimas. Mizantropas gali palaikyti normalius santykius su kaip kuriais asmenimis, tačiau yra įtarus, žmonėmis nusivylęs, pesimistiškas, uždaras, siekia parodyti žmonijos trūkumus. Jam įprasta žmonių veikla, interesai ir poelgiai gali atrodyti kupini tuštybės, primityvūs. Kraštutiniais atvejais, mizantropai gali tapti atsiskyrėliais, namisėdomis.

Perskaitę viršuje esančius tekstus, kaip kurie juose pažins save. Bet gal jiems palengvės, kaip palengvėjo minėtam žmogui, kai jis ir jo artimieji sužinojo, kodėl žmogus vengia ne tik kitų žmonių, bet ir ilgiau būti su artimaisiais. Juk kai žinai Vienatvės priežastis, žinai ką Likime reikia koreguoti.

Trumpas reziumė

Straipsnio pabaigai noriu pasakyti, kad norint sužinoti kuo buvote praėjusiame gyvenime ir su kokiu „bagažu“ atėjote į šį gyvenimą, paimkite savo gimimo datą pagal Kinų Saulės kalendorių ir atlikite nesudėtingus skaičiavimus. Jei kas nors nesigaus, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Tik nepamirškite parašyti gimimo datos, laiko, gimimo vietos ir kokia buvo nėštumo trukmė. O „stambesnio kalibro“ specialistams pasakysiu, kad Rytų mokslai pajėgūs matyti ar žmogus perėjo į aukštesnį lygmenį, ar kartoja praėjusius gyvenimus, ar šį kartą jam pavyks atidirbti tai ką privalo, kokiomis priemonėmis, ar jis eis tuo pačiu keliu lyg kokiu užburtu ratu ir t.t..

Tuo tarpu Rytų Metafizikos entuziastams ir mokiniams patarčiau prisiminti bazinių mokslų pradžią, kurių metu buvo kalbama apie nestandartinius resursus: „Nestandartinės žinios, kurių vakarų mokyklose nemoko: Metafizika, Numerologija, Astrologija, Taro ir t.t.“. Ir jei nustatysite, kad praėjusio gyvenimo elementas pas jus yra toks, gali būti, kad buvote ne tik astrologu, bet ir žiniuonimi ar ragana.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų, spauskite žemiau esantį mygtuką

arba parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg@gmail.com - siųsti laišką