★★★★★ Views: 894

Kaip kurti santykius

Kaip kurti santykius, kokie galimi santykių scenarijai, kokie yra santykių tipai, kaip visa tai mato Rytų mokslai ir kaip su visu tuo dirba Rytų technikos. Iš pirmo žvilgsnio, klausimai lyg ir sudėtingi. Tačiau jie labai lengvai sprendžiami naudojant tam tikras Rytų technikas. Patikėkite, kol nemokėjau su tomis technikomis dirbti, minėti klausimai atrodė neišsprendžiami…
Kaip kurti santykius

Kaip kurti santykius. Santykių tipai pagal Baczy

Jei bandyti trumpai ir ne technine kalba pristatyti Baczy, kalba eitų apie Rytų technikas, kurios labai plačiai taikomos pietryčių Azijoje, JAV, Kanadoje, Vokietijoje, Singapūre, Italijoje ir t.t. Daugelyje šalių Baczy disciplinos dėstomos Valstybiniuose Universitetuose. Žinomiausias toks Europoje – Štutgarto Valstybinis Universitetas (Vokietija). Ir nors Baczy sistema kažkiek panaši į Astrologiją, sistemos pagalba galima ne tik „konstatuoti faktą“ Likime, bet ir taikyti Likimo korekcijas (rasti apsaugas, instrumentus). Tačiau pradedant studijas bet kurioje Rytų Mokslų įstaigoje, dažniausiai reikalaujama, kad būsimas studentas turėtų bent bazines Rytų mokslų žinias. Kitaip sakant, būsimas studentas privalo labai gerai žinoti pagrindinius U-SIN ir IN-JAN koncepcijų dėsnius, mokėti dirbti su Kinų Saulės kalendoriumi. Be jų žinojimo, jokie Rytų mokslai – neįmanomi. Todėl, pradiniuose mokymuose, mano mokiniams tenka labai daug laiko skirti darbui su ką tik minėtomis disciplinomis. O atidirbus su visomis 12-a pamokų, mokiniai gauna ne tik bazines Rytų Mokslų žinias, bet jau gali analizuoti Likimą, parinkti apsaugas ir t.t.

Kaip kurti santykius. Kur antroji puselė?

Visi žino, kad norint sukurti santykius, reikia to, su kuriuo tuos santykius būtų galima kurti. O ji, ta antroji puselė, dažniausiai būna ne ten, kur ją tikimasi sutikti. Dar blogiau, kai žmogus ant to pačio grėblio lipa jau kelintą kartą iš eilės. Su vienu pagyveno 5 metus, su kitu, trečiu…, o santykių – kaip nėra, taip nėra. Puikus darbas, uždarbis, nuosavas būstas, išvaizda – yra, o santykių – nėra. Ir kas svarbiausia, žmogus nemato priežasties, dėl ko jis vienišas tarp begalės žmonių. O viena iš to priežasčių yra ta, kad žmogus ne ten gyvena. Kitaip sakant, žmogus gyvena gero Darbo, Pinigų, Sveikatos ar Gerovės sektoriuose, bet ne Meilės ir Harmonijos sektoriuje. Todėl ir gaunasi Pinigai, bet ne Santykiai. Ir dar ta sociume nusistovėjusi nuomonė, kad pinigai gali viską. Deja, pinigai visko negali, kaip kad negali 86 metų milijardierius nusipirkti jaunystės. O štai sužinoti, kur galima rasti antrąją puselę, Rytų technikos tikrai padeda.

Kaip sužinoti gyvenamąjį sektorių?

Sužinoti sektorių, kuriame Jūs šiuo metu gyvenate, padėti gali bet kuri Rytų mokslų sistema. Tačiau yra niuansų. Pavyzdžiui, jei sektoriaus nustatymui bus naudojamas nemokamas internetinis kalkuliatorius, atsakymas į Jūsų užklausą Jums nekainuos nieko. Bet jei darbui su Jūsų užklausa bus naudojamas mokamas resursas, tada apie nemokamą paslaugą kalbėti – nesigaus. Bet kuriuo atveju, jei šiuo metu nepažįstate nieko, kas galėtų Jums pagelbėti Jūsų reikale, atsiųskite savo užklausą man (Andrėjui). Tai padaryti galite parašę man į soltiseg@gmail.com ar paspaudę žemiau esantį mygtuką. Tik nepamirškite parašyti tikslių savo gimimo duomenų – gimimo datos, laiko ir gimimo vietos. Ir jei nebus jokių papildomų užklausų, atsakymą į Jūsų užklausą aš Jums atsiųsiu nemokamai.
soltiseg@gmail.com - siųsti laišką

Kaip kurti santykius. Laikas santykiams

Vienas iš pagrindinių kriterijų, lemiančių sėkmę pasirinktoje sferoje, yra skirto tai sferai resurso efektyvumas. Rytų moksluose, tai – būti tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku. Apie tinkamą vietą jau kalbėjau viršutiniame skyrelyje. Todėl šį kartą kalbėsiu apie laiką. Tiksliau pasakius, apie tai, kada, kiek ir kam žmogus skiria laiko, ir kaip efektyviai jis jį panaudoja. Pavyzdžiui, jei dienotvarkė sudaryta taip, kad santykiams skirti žmogus gali tik atsilaisvinusį laiką, vargu ar atsilaisvinęs laikas bus tam tinkamas. Kitaip sakant, jei pas žmogų rankose netikėtai atsirado šakutė, o valgyti reikia trintų moliūgų sriubą, valgyti bus sudėtina. O kai apie tai pasakai klientui, visada atgal gauni beveik tą patį atsakymą: „Tai iš ko tada gyventi, iš ko mokesčius mokėti, komunalinius ir t.t..“. Tada ir atsitrenki į situaciją, kaip į akmeninę sieną.

Kaip kurti santykius. Kas gali padėti

Šiame skyrelyje pasistengsiu keliais sakiniais aprašyti tai, kaip viršuje minėtas problemas spręsti:

1. Jei santykių nebuvimas tampa rimčiausia problema, pirmiausiai reikia patikrinti gyvenamąją vietą. Tame padėti gali tiek QMDJ, tiek Baczy, tiek Fengšui specialistai;

2. Jei pirmas punktas neaktualus, o tiesiog nėra galimybės skirti pakankamai laiko santykių paieškai ar gerinimui, reikėtų imtis aktyvacijų. Dažniausiai tai būtų Fengšui ar QMDJ aktyvacijos (straipsnis » čia). QMDJ aktyvacijos – aktyvios (reikia pavaikščioti į spec. struktūras). Fengšui aktyvacijos – labiau pasyvios (čia įvairiais metodais aktyvuojama gyvenamoji erdvė). Tačiau ir vienu, ir kitu atveju, santykių problemas spręsti žmogui padeda tam tikros energijos ir energetinės substancijos (kaip kas traktuoja). Pavyzdžiui, jei žmogus aktyvuoja labai gerą santykių gerinimo struktūrą bent 8 val. trukmės kelione, „pagalbininkai“ jam dirbs apie vienerius metus. Ir ne šiaip dirbs, bes visas 24 val. per parą;

3. Jei santykiams formuotis neleidžia „Vienatvės“ ir/ar panašios Žvaigždės, kreiptis reikia į Baczy specialistą, kuris naudoja Likimo korekcijos būdus.

Jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote

Jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Arba spauskite žemiau esantį mygtuką, ir įrašę savo užklausą, išsiųskite ją man. Tik nepamirškite parašyti tikslių gimimo duomenų – gimimo datos, laiko ir gimimo vietos. Ir jei nebus jokių papildomų užklausų, atsakymą į Jūsų užklausą aš atsiųsiu nemokamai.
soltiseg@gmail.com - siųsti laišką

Kaip kurti santykius. Trumpas reziumė

Kaip kada žmonės mano, kad problema išnykti turėtų akimirksniu. Tada aš ir pasakau: „Jei 10 metų netinkama kryptimi lėkei 200 km/val. greičiu, ar įmanoma sustoti akimirksniu ir per vieną dieną atsidurti tinkamoje vietoje“. Galima, jei bus imtasi magijos. Bet tada ir pasekmės bus, ir sankcijos. O jei nori viską sutvarkyti be žalos sau, antrajai puselei, vaikams, artimiesiems ir t.t., dirbti reikėtų civilizuotai. Tik dirbti reikėtų ne su tomis sistemomis, kurios tik diagnozes „išrašo“, bet su tomis, kurios dirba su Likimo korekcijomis. Pastarosioms tikrai priklauso visos Rytų mokslų sistemos. Todėl, jei problemų santykiuose yra, o laiko problemai spręsti nėra, bent jau pabandykite padirbėti su Rytų metafizikos specialistu. Patikėkite, blogiau tikrai nebus. Ir apskritai, padės bet koks judėjimas, nes jei namuose užsibuvo viešnia Vienatvė, reikia judėti (bent jau iš namų).

Kaip kurti santykius. Dar šiek tiek

Kaip kada santykių kūrimui gali trukdyti tokie dalykai, apie kuriuos niekada net nepagalvotum. Vienas iš tokių – perdėtas patrauklumas. Kad suprastumėte apie ką kalbu, paskaitykite straipsnį Romantikos žvaigždė. Tam paspauskite šią nuorodą (spausti » čia) ar žemiau esantį paveikslėlį su vyru ir Moterimi.

Kita įdomi situacija, trukdanti santykių kūrimui, aprašyta svetainės straipsnyje Žmonių suderinamumas. Patekti ten galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su mergaite ir berniuku, laikančius rožę.

Romantikos žvaigždė

Romantikos žvaigždė

Žmonių suderinamumas

Kaip kurti santykius - žmonių suderinamumas.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų, spauskite žemiau esantį mygtuką

arba parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg@gmail.com - siųsti laišką