★★★★★ Views: 3 879

Kainos

Kainos už paslaugas puslapyje pateiktos naudojant spec. Rytų technikas. Trumpiau sakant, atėjus tam tikram ženklui, dėl kainos buvo daroma QMDJ užklausa (2017 m.). Šių technikų mane išmokė mano mokytoja 2015 m.. Tačiau 2020.01.26 ~ 7 val. ryto, man vėl atėjo ženklas, kad kainą turėčiau keisti. Ji turi didėti 2,33 karto. Ir kai gausiu dar vieną ženklą, kada tai turiu daryti, kainas tikrai didinsiu 2,33 karto. O kol kas – yra kaip yra. Beje, veiklą aš esu užregistravęs, moku mokesčius. Todėl visi atsiskaitymai vykdomi per banko sąskaitą. Ją aš atsiunčiu po galutinės sumos už paslaugas suderinimo.
Kainos - Datų parinkimas ir Likimo analizė

Kainos ir kas į jas įeina:

1. Likimo knygos analizė – 23.60 €. Į kainą įeina atsakymai į klausimus, komentarai (pavyzdys » čia);

2. Įvykio, staiga atsiradusios minties, pasiūlymo ar situacijos analizė – 23.60 € (pavyzdys » čia);

3. Vienos situacijos analizė + 3 aktyvacijos pagal analizės rezultatus – 30 €;

4. Vienos situacijos analizė + aktyvacijos trisdešimčiai dienų – 53.60 € (straipsnis » čia);

5. Bet kurios aktyvacijos parinkimas trisdešimčiai dienų – 30 € (straipsnis » čia);

6. Vieno pagalbos tipo aktyvacijos parinkimas trisdešimčiai dienų – 30 € (straipsnis » čia);

7. Datų ir laiko bet kokiam reikalui parinkimas – 46.80 € (straipsnis » čia);

8. Su punktais 1, 2, 3, 4, 5, 6 kombinuoti galima įvairiai. Kaina sumuosis su 10% nuolaida;

9. Mokymai, suteikiant bazinių žinių pasirinktame modulyje – 100 €;

10. Už vienkartinį 125 € pavedimą, žmogus mėnesio eigoje galės dirbti 6 dienas pasirinktinai su tokiu pačiu situacijų kiekiu. Į šio punkto kainą įeina 5-o arba 6-o punkto paslauga.

Jei šioje vietoje kilo klausimų:

Jei šioje vietoje pas Jus atsirado klausimų ar norėtumėte ką nors patikslinti, padaryti tai galite parašę man (Andrėjui) į soltiseg@gmail.com ar paspaudę žemiau esantį mygtuką.
soltiseg@gmail.com - siųsti laišką

Kainos. Šiek tiek patikslinančios informacijos:

Kadangi yra nemaža statistika klausimų dėl kainų, nerašau, kad tokia ir tokia suma yra Eurais per valandą. Tuo žmonėms palieku galimybę dar tą pačią dieną aiškintis gautų rezultatų niuansus, užduoti klausimus ir t.t.. Juk kiekvienam būna, kad jis kažko nesuprato. Bet jei žmogus tą dieną dingsta ir su savo klausimais ateina jau kitą dieną ar po savaitės, situacijos gali nesimatyti. Todėl gal nederėtų rizikuoti ir dirbti su praeityje likusia tema, nes tai gali būti kiti laiko sluoksniai, kitos įtakos. Kitaip sakant, jei žmogus nori gauti maksimaliai tikslius atsakymus, jis turi būti pasirengęs dirbti su situacija aktyviai ir tą pačią dieną.

Kainos. Dar keli pastebėjimai:

Kaip kurie skaitytojai pastebės, kad datų ir laiko parinkimo paslaugų kaina bet kokio reikalo pradžiai, yra gerokai didesnė už kitų paslaugų kainas. Patikėkite, kaina nėra išlaužta iš piršto. Pirmiausiai – kinai tik visai neseniai vakariečiams atvėrė minėtas QMDJ technikas. Antra – kainą nustatinėjau pagal specialią metodiką. O be to, šio straipsnio parašymo išvakarėse, minėtas technikas teko išbandyti realioje situacijoje. Buvo surasta data, valanda ir 4-ių minučių langelis, kurio metu nusiunčiau laišką su apeliacija dėl labai ilgai ir sunkiai sprendžiamo reikalo. Ir jau po keliasdešimt minučių gavau atsakymą, kad mano problema išspręsta, kad jokių nesusipratimų daugiau nebėra, kad viskas OK. Prie laiško buvo prisegta dokumento kopija, kuri patvirtino, kad problemos iš tikrųjų daugiau nėra. Nustebau neįtikėtinai stipriai, nes tokio staigaus efekto – nesitikėjau. Juolab, naudojant kitas technikas irgi gaudavau daug ir gerų rezultatų. Bet šios, šios iš tikrųjų suveikė labai efektyviai ir tiksliai, net nepanaudojus visų jos galimybių.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų, spauskite žemiau esantį mygtuką

arba parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg@gmail.com - siųsti laišką