★★★★★ Views: 2 093

Kainos

Kainos. Konsultanto darbo įkainiai ir jo parengtų produktų/paslaugų kainos, nėra statiškos. Taip yra dėl to, kad kiekvieni konsultanto kvalifikacijos kėlimo moduliai – mokami. O augant konsultanto kvalifikacijai, gerėja ne tik teikiamų paslaugų kokybė, bet ir suteiktų paslaugų kiekis per tą patį konsultacijos laiką. Pavyzdžiui: universiteto diplomantas ir gimnazijos abiturientas matematinę užduotį išspręs abu, tačiau diplomantas tai padarys greičiau. Dėl to visame pasaulyje ir yra priimta taisyklė, kad didesnę kvalifikaciją turintis asmuo, teikia kokybiškesnes arba daugiau paslaugų, per tą patį laiką. O kadangi kiekvienais metais mano kolegos ir aš keliame kvalifikaciją, mūsų parengtų produktų bei paslaugų kainos, keičiasi.

Kainos - Datų parinkimas ir Likimo analizė

Kainos po 2017 m. pavasario sesijos:


1. Paprasta situacijos analizė – 23.60 € (pavyzdys » čia);
2. Giluminė situacijos analizė – 24.60 € (straipsnis » čia);
3. Datų ir laiko bet kokiam reikalui parinkimas – 46.80 € (straipsnis » čia);
4. Vieno pagalbos tipo aktyvacijos parinkimas vienam mėnesiui – 30 € (straipsnis » čia);
5. Vienos bet kurios aktyvacijos parinkimas vienam mėnesiui – 30 € (straipsnis » čia);
6. Vienos situacijos analizė + 3 aktyvacijos pagal analizės rezultatus – 30 €;
7. Su punktais Nr. 1, 2, 3, 4 ir 5 kombinuoti galima įvairiai – paslaugos sumuosis;
8. Už vienkartinį 125 € pavedimą, žmogus mėnesio eigoje galės dirbti 6 dienas pasirinktinai su tokiu pačiu situacijų kiekiu. Tai tikrai geros sąlygos, kuriomis naudojasi jau ne vienas klientas. Juolab, į šio punkto kainą įeina ir 4-o arba 5-o punkto paslauga.

Jei šioje vietoje kilo klausimų:

Jei šioje vietoje pas Jus atsirado klausimų ar norėtumėte ką nors patikslinti, padaryti tai galite parašę man (Andrėjui) į soltiseg@gmail.com ar paspaudę žemiau esantį mygtuką.
soltiseg@gmail.com - siųsti laišką

Kainos. Šiek tiek patikslinančios informacijos:

Kadangi yra nemaža statistika klausimų dėl kainų, nerašau, kad tokia ir tokia suma yra Eurais per valandą. Tuo žmonėms palieku galimybę dar tą pačią dieną aiškintis gautų rezultatų niuansus, užduoti klausimus ir t.t.. Juk kiekvienam būna, kad jis kažko nesuprato. Bet jei žmogus tą dieną dingsta ir su savo klausimais ateina jau kitą dieną ar po savaitės, situacijos gali nesimatyti. Todėl gal nederėtų rizikuoti ir dirbti su praeityje likusia tema, nes tai gali būti kiti laiko sluoksniai, kitos įtakos. Kitaip sakant, jei žmogus nori gauti maksimaliai tikslius atsakymus, jis turi būti pasirengęs dirbti su situacija aktyviai ir tą pačią dieną.

Kainos. Dar keli pastebėjimai:

Kaip kurie skaitytojai pastebės, kad datų ir laiko parinkimo paslaugų kaina bet kokio reikalo pradžiai, yra gerokai didesnė už kitų paslaugų kainas. Patikėkite, kaina nėra išlaužta iš piršto. Pirmiausiai – Kinai tik visai neseniai vakariečiams atvėrė minėtas QMDJ technikas. Antra – kainą nustatinėjau pagal specialią metodiką. O be to, šio straipsnio parašymo išvakarėse, minėtas technikas teko išbandyti realioje situacijoje. Buvo surasta data, valanda ir 4-ių minučių langelis, kurio metu nusiunčiau laišką su apeliacija dėl labai ilgai ir sunkiai sprendžiamo reikalo. Ir jau po keliasdešimt minučių gavau atsakymą, kad mano problema išspręsta, kad jokių nesusipratimų daugiau nebėra, kad viskas OK. Prie laiško buvo prisegta dokumento kopija, kuri patvirtino, kad problemos iš tikrųjų daugiau nėra. Nustebau neįtikėtinai stipriai, nes tokio staigaus efekto – nesitikėjau. Juolab, naudojant kitas technikas irgi gaudavau daug ir gerų rezultatų. Bet šios, šios iš tikrųjų suveikė labai efektyviai ir tiksliai, net nepanaudojus visų jos galimybių.

Jei turite klausimų, spauskite žemiau esantį mygtuką

arba parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg@gmail.com - siųsti laišką


Visi svetainės puslapių dešimtukai: