★★★★★ Views: 3 071

Kada mesti rūkyti

Kada mesti rūkyti, kaip mesti rūkyti, ar noras rūkyti negrįš, ar metus rūkyti nebus blogiau? Į visa tai atsakyti galiu remdamasis savo praktika ir žiniomis. Apie tai – iš karto po paveikslėliu.
Kada mesti rūkyti - datų ir laiko parinkimas

Kada mesti rūkyti. Nuo ko viskas prasidėjo

Rūkiau apie 30 metų. Kosulio priepuolių dar nebūdavo, bet, liaudiškai tariant, krenkšdavau – pastoviai. Paskutinius kelis metus rūkiau mėlyną „Winston“. Surūkydavau apie 15 cigarečių per parą (cigaretę į valandą). Darbe net laikrodį tikrinosi kolegos pagal mane, nes jei eidavau į lauką rūkyti, reiškia jau būdavo lygiai kažkuri valanda. Rūkydavau greitai, giliais įkvėpimais ir t.t. Uždarose patalpose nerūkiau.

Bandymų mesti rūkyti – nebuvo. Tačiau kažkokią super knygą apie rūkymo metimą, buvau pradėjęs skaityti. Gal 10 ar 15 puslapių perskaičiau, kol ją kažkas pasiskolino. Taip ir liko tada rūkymas su manimi.

2011 metais į mano gyvenimą atėjo Rytų Mokslai. Skyriau tam visą savo laisvą laiką. O kai žinios Rytų Mokslų srityje pasiekė tam tikrą lygį, nusprendžiau išsiaiškinti, ar gali Rytų technikos susitvarkyti su rūkymu. Tiesiog buvo įdomu: kas tai, dėl ko tai, ar to reikia žmogui ir t.t.

Jei ko nors nesupratote

Jei šiame straipsnio skaitymo etape ko nors nesupratote ar norėtumėte pasižiūrėti savo Likimo knygą, tuomet yra tokie klausimo sprendimo būdai:

1. Savarankiškai padirbėti su internetiniu kalkuliatoriumi (spausti čia);

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Arba, paspaudus žemiau esantį mygtuką, ir įrašius savo užklausą, išsiųsti ją man. Tik nepamirškite parašyti tikslių gimimo duomenų – gimimo datos, laiko ir gimimo vietos. Ir jei nebus jokių papildomų klausimų, atsakymą į Jūsų užklausą aš atsiųsiu nemokamai.


soltiseg@gmail.com - siųsti laišką

Kada mesti rūkyti, jei rūkymas įrašytas Likime

2013 metų pavasarį, kai Rytų technikos manyje jau buvo pakankamai stiprios, nusprendžiau imtis praktinių dalykų. Konkrečiai pasakius – mesti rūkyti. Bet prieš tai darant, turėjau išsiaiškinti, kokį vaidmenį mano Likime atlieka būtent rūkymas. Ir išsiaiškinau: tai elementas, kuris dominuoja mano Likime. Tik įsivaizduokite, iš aštuonių pagrindinių Likimo elementų, Ugnies ir ją palaikančių elementų pas mane – šeši. O rūkymas priklauso būtent Ugnies elementui. Ir kai pas mane Ugnies tiek daug, nenuostabu, kad rūkiau. Visa tai supratęs, nusprendžiau ieškoti priemonių ir būdų tam pertekliui mažinti.

Kada mesti rūkyti, kad bėdos neprisidaryti

Kadangi pagal Baczy esu labai stipri Ugnis JAN, visos Ugnys IN man yra Turtų ir Santykių vagys. Tai tokie „personažai“, kurie, būdami savo perioduose, iš žmogaus ką nors atiminėja. Ir tai gali būti nebūtinai turtai ar santykiai – tai gali būti bet kas. Be viso to dar žinojau vieną visuotinai pripažintą taisyklę, kad labai stipriai aktyvuojant kiekybę, visada nukenčia kokybė arba poliariškumas. Pavyzdžiui, ilgas isteriškas juokas, jau po kelių minučių gali virsti ašaromis (verksmu), meilė – neapykanta ir t.t.

Trečias dalykas, ir svarbiausias tada priimant sprendimą mesti rūkyti, buvo labai nemalonus fragmentas mano Likime (netolimoje ateityje). Pagal viską, 2013 m. gegužę turėjau patekti į avariją, kurios metu turėjau susilaužyti dubens kaulus ir apdegti apie 70% odos. Situacija, kurioje Ugnies elementas Likime stipriai šoka į viršų, parodyta žemiau esančiame paveikslėlyje. O kai sistemos „paklausiau“, ką man dabar daryti, atsakymas atėjo labai paprastas: „Atiduok tai, be ko manai gyventi negali“.


Kada mesti rūkyti - Rytų technikos

Kada mesti rūkyti – 2013.05.15

2013.05.15 apie 12-ą val., rūkydamas vieną iš keturių likusių „Winston“ cigarečių, jau tvirtai žinojau, kad daugiau neberūkysiu. Ir ne tik neberūkysiu, bet ir nevartosiu alkoholio, nevalgysiu mėsos bei negersiu antidepresantų, kuriuos vartojau beveik 9 metus…

Praėjo šešeri metai. Jau greitai bus septyni. Nei cigaretės, nei mėsa, nei alkoholis, nei antidepresantai – netraukia (lyg jų niekada nebuvo). Viskas liko ten, tame momente. Tik momentas tas buvo  parinktas neeilinis: tai buvo Gyvatės metai, Gyvatės mėnuo, Gyvatės diena ir Gyvatės valanda (paveikslėlis – žemiau). Tai labai reta kombinacija. Bet ją pasirinkau ne dėl retumo – ją pasirinkau štai dėl ko:

1. Žinant, kad Gyvatė yra Ugnis IN (tas, kas man yra vagis), aš tai Gyvačiukei leidau vogti iš manęs tai, „Be ko maniau gyventi negaliu“;

2. Žinant, kad aktyvuojant kiekybę nukenčia kokybė, aktyvavau nekokybišką Ugnies elementą, ko pasėkoje, Ugnis manyje pakeitė poliariškumą. Kitaip sakant, organizmo noras pastoviai gauti nikotino (Ugnies elemento), virto elementariu jo nenoru.


Kada mesti rūkyti - metimo data

Rūkymo metimo pasekmės

Prie pačių pagrindinių mano tokios aktyvacijos pasekmių priskirti norėčiau tai, kad į viršuje minėtą avariją – nepakliuvau. Taip, tą 2013 metų gegužės mėnesio antrą pusę bei birželio pirmas dvi savaites, vaikščiojau lyg sudaužytas. Skaudėjo visus dubens ir dilbio kaulus. Bet ne nuo avarijos, į kurią nepatekau. Taip, vos kur nors pasikasydavau odą, iššokdavo didžiausios pūslės. Lyg nuo kokio nudegimo iššokdavo. Bet tai taip pat nebuvo pūslės nuo nudegimo avarijoje, į kurią nepakliuvau. O gydytojai, kurie po mėnesio diagnozavo kontaktinę dilgėlinę, pasakė, kad tai visam gyvenimui. Bet jie klydo – Gyvatės metams pasibaigus, dilgėlinė irgi pasibaigė. Ir taip vadinamų „lomkių“ – irgi nebuvo. O nebuvo todėl, kad buvo atlikta tinkama aktyvacija. Tačiau vienas minusas vis tiek buvo – kadangi atjungiau kosulį, nuo visokių dervų organizmui teko valytis per odą. Todėl, apie metus, ant odos atsirasdavo juodų pabėrimų. O visa kita – OK. Nerūkau, nevartoju alkoholio, nevalgau mėsos ir visam tam nostalgijos – nejaučiu.

Trumpas reziumė

Prieš užduodami klausimą „kada mesti rūkyti“, pirmiausiai pas Rytų mokslų specialistą išsitirkite, ar Jums apskritai galima mesti rūkyti. Ir tuoj paaiškinsiu kodėl: jei pas jus Likime Ugnies mažai, o Jūs iš ten dar ir nikotiną išimsite, galite pradėti stipriai vartoti alkoholį ar vaistus (jie irgi Ugnies elementai). O tai dar didesnė problema, nei nikotinas. Ir jokiais būdais neikite pas specialistus, kurie rašo „Nustok žudytis – mesk žalingą priklausomybę lengvai ir greitai“. Rūkymas, iš Rytų metafizikos pozicijų, yra Ugnies elemento disbalansas organizme, o ne priklausomybė. Todėl, netapkite priešu savo organizmui, nes jis daro viską, kad Jums būtų gerai. O su Ugnies disbalansu, su juo galima susitarti ir geruoju. Patikėkite, Jūsų organizmui labiau patinka saldainis, nei rimbas. Ir dar: jei metėte rūkyti ar planuojate mesti ir tai Jums sukelia nepatogumų, parašykite į straipsnio apačioje esantį paštą. Tik laiško temoje užrašykite „Andrėjui dėl rūkymo“ ar kažkaip panašiai. Tikrai ką nors sugalvosime.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų, spauskite žemiau esantį mygtuką

arba parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg@gmail.com - siųsti laišką