★★★★★ Views: 190

Jautis. Zodiako ženklo savybės

Jautis yra Žemės Yin elementas, simbolizuoja šiaurės rytus, sausį, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009 ir 2021 metus, laiką tarp 01:00 – 03:00 val.. Visose Rytų mokslų sistemose Jaučio draugas yra Žiurkė, o labiausiai Jautis nekenčia – Ožkos. Todėl, jei gimėte Jaučio metais ar mėnesį, nepradėkite svarbių reikalų Ožkos dienomis. Pažiūrėti savaitės dienas galite puslapyje Scenarijai (žiūrėti » čia). O žemiau esančiuose tekstuose aprašyti tam tikri dalykai, siejami su Jaučio metais gimusiais žmonėmis.
Jautis - zodiako ženklo savybės

Jautis. Savybės ir suderinamumas

Jaučio metai yra sunkaus darbo metais. Moteris Jautis yra rami, santūri ir stipri. Ji retai būna sentimentali ar romantiška, turi geležinę valią ir didžiulį atsakomybės jausmą. Tokiai Moteriai būdinga savidisciplina ir aukšti principai. Paprastai ji kukli ir rimta, tačiau išdidi. Už jos šaltos išvaizdos slypi karšta širdis. Jaučiui Moteriai į vyrus labiausiai tinka KiaulėsŽiurkės, Gyvatės ar Gaidžio metais gimę vyrai.

Jaučiai labai rimtai vertina meilę. Tačiau jie neįsimyli iš pirmo žvilgsnio, ilgą laiką bando likimą ir tik tada pasirenka gyvenimo partnerį. Tokia meilė bus patikima ir beveik amžina, o šeima – ilgalaikė.


Jautis. Zodiako ženklo savybės

Jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote

Jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote ar norėtumėte sužinoti kaip Likimą analizuoja Rytų mokslų sistemos, yra tokie klausimo sprendimo būdai:

1. Savarankiškai padirbėti su internetiniu kalkuliatoriumi (spausti čia);

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Arba, paspaudus žemiau esantį mygtuką, ir įrašius savo užklausą, išsiųsti ją man. Tik nepamirškite parašyti gimimo datos, laiko ir bent apytikslės gimimo vietos. Ir jei nebus jokių papildomų klausimų, atsakymą į Jūsų užklausą aš atsiųsiu nemokamai.
soltiseg@gmail.com - siųsti laišką

Jautis pagal kraujo grupę

0 kraujo grupės Jautis yra geras ir teisingas. Jis nemoka paskatinti draugų žodžiais – jis tiesiog išspręs jų problemas, nepaisydamas savo paties užimtumo. Šios kraujo grupės Jautis gali būti nepalenkiamas ir tuo pat metu nepaprastai kantrus. Jam tinkamiausias gyvenimo partneris yra linksma ir optimistiška Žiurkė. Jei iki rimtos meilės meilės buvo draugystė, tuomet santuoka bus laiminga;

A kraujo grupės Jautis labai rimtai vertina meilę, yra plačios natūros. Ilgą laiką jis nagrinėja visus būsimo partnerio aspektus: jo dvasines savybes, šeimą, įpročius, profesiją ir pan., ir tik po to priima sprendimą dėl vedybų. Šios kraujo grupės Jautis visada turi tvirtą savo nuomonę, jis niekada neabejoja;

B kraujo grupės Jautis yra ištikimas partneriui ir šeimai, malonus ir nepaprastai jausmingas. Todėl, jei šios kraujo grupės Jautis sukūrė šeimą, jis bus geriausias sutuoktinis;

AB kraujo grupės Jautis yra stiprus ir tylus, kruopščiai planuoja savo veiksmus, o žodžius – apmąsto. Tačiau jis dažnai pykstasi ir pyksta dėl smulkmenų, kas labai neigiamai veikia jo karjerą. Šios kraujo grupės Jautis yra nepaprastai ambicingas, pasitikintis savimi ir galingas, aršiai gina tuos, kuriuos jis myli. Tačiau su tais, kurie jį erzina ar nervina, jis elgiasi labai grubiai.


Jautis. Zodiako ženklo savybės

Jaučio aprašymas (klasikinis variantas)

Jautis (丑). Vykdytojas, „aš siekiu (pasiekiu)“. Kantrūs, nedaugžodžiaujantys, ramūs ir pasitikintys savimi, gebantys siekti tikslo. Moka dirbti, visko pasiekia savo darbu, sąžiningi, principingi ir tvirti. Jais galima pasitikėti, jie iššaukia pasitikėjimo jausmą, bet gali būti ekscentriškais, gali lengvai „išeiti iš savęs“, nes jie yra nelankstūs, užsispyrę ir konservatyvūs. Tokiai situacijai esant, geriau jų vengti, nes kai jie įsiutę, jie nežino ribų. Jaučiai nelabai kalbūs, tačiau jei jie kuo susidomi, gali būti ir kitokie. Jaučiai turi gerą fizinę sveikatą ir gerus protinius duomenis. Kaip kada juos galima vadinti lengvabūdžiais, kurie tuo pat metu gali rodyti užsispyrimą ir nepasitenkinimą, jei jiems prieštaraujama. Į meilę kaip kurie Jaučiai gali žiūrėti kaip į sportą, kas labai dažnai nuveda juos prie nesusipratimų tarp jų pačių ir jų artimųjų.

Pastaba dėl zodiako ženklo

Kaip kurie skaitytojai nesutiks su kaip kuriais Jaučio aprašymais. Ir bus teisūs, nes žmogaus gimimo datoje, pagal Kinų Saulės kalendorių, gimimo metų hieroglifas (rytų zodiako ženklas) yra tik vienas iš aštuonių. Ir jei to elemento Ci fazė silpna ar jis gimimo datoje išreikštas silpnai, vargu ar jis pretenduoja bent jau į 30% viršuje aprašytų savybių. Todėl visuose savo straipsniuose aš pasakau, kad pagal vieną gimimo datos elementą, niekada negalima spręsti apie žmogų. Juolab, vaikystės ar jaunystės traumos žmogų gali taip pakeisti, kad jokios analizės jo nesugebės identifikuoti. O kur dar fizinės ar psichologinės traumos gyvenimo eigoje, netektys, visokios priklausomybės, ezoterikų įsikišimai ir t.t. Visko ir neišvardinsi, kas žmogų pakeisti gali. Todėl, jei randate neatitikimų tarp realaus žmogaus savybių ir aprašytų, gali būti, kad žmogus tikrai buvo pakliuvęs po įtakomis. Ir jei Jūs matote, kad taip būti gali, parašykite žemiau esančiu adresu man, Andrėjui, ir mes kartu kaip ką patikslinsime.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų, spauskite žemiau esantį mygtuką

arba parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg@gmail.com - siųsti laišką