★★★★★ Views: 692

Jaučio metai: pastabos

Jaučio metai: pastabos. Straipsnyje pateikiama labai konkreti informaciją apie tai, kokių netikėtų dalykų į gyvenimą gali atnešti Jaučio metai 2021 ir kam. Pradėsiu gal nuo to, kad Jautis labai nemėgsta kito Rytų Zodiako gyvūno Ožkos. Straipsnyje Jaučio metai 2021 jau rašiau, kad rimtesnių pokyčių bet kurie Jaučio metai gali atnešti tiems, kas gimimo datoje turi Ožką. Daugiau apie tai skaitykite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su rusvu Jaučiu. O visi kiti, kurie minėtą straipsnį skaitėte, pereikite prie tekstų po žemiau esančiais paveikslėliais.

Jaučio metai – pastabos

Jaučio metai - pastabos ir t.t.

Jaučio metai 2021

Jaučio metai 2021 - Kinų saulės kalendorius

Jaučio metai: pastabos. Blokas Nr.1

Pirmą pastabų bloką pradėsiu nuo svetainėje esančių straipsnių, kurie turi sąsajų su Jaučio metais 2021:

1. Kiekvienų metų pabaigoje gaunu labai daug laiškų, kuriuose žmonės prašo padėti išsiaiškinti, koks yra jų horoskopo gyvūnas. Didžiausia painiava pas juos kyla bandant tai padaryti savarankiškai ir bala žino kokių resursų pagalba. Todėl iš karto pasakysiu, kad savo Rytų Horoskopo gyvūną galite sužinoti paspaudę žemiau esantį paveikslėlį po užrašu Likimo analizė savarankiškai;

2. Straipsnyje Ką dovanoti 2021 metams rašau, kad kiekvienų naujų metų išvakarėse žmonės mėgsta dovanoti ateinančių metų simbolį. Bet mažai kas žino, kad tokia dovana gali pridaryti bėdų, jei žmogus yra gimęs Ožkos dieną bei yra rimtuose santykiuose su savo antrąja pusele. Trumpiau sakant, jei žmogus dovanotą Jautį pastoviai laikys prie savęs, labai greitai jo santykiai su antrąją pusele gali būti sugriauti. Daugiau apie tai paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su Jaučiu ir Ožka medaliuose.

Likimo analizė savarankiškai

Likimo analizė - Rytų technikos

Ką dovanoti 2021 metams

Ką dovanoti 2021 metams

Jaučio metai: pastabos. Blokas Nr.2

Pagal Sąjungų-Konfliktų lentelę, Jautis ir Žiurkė – draugai. Tai parodžiau pirmame paveikslėlyje žemiau. Ir visur, kur Jautis Žiurkę sutinka, jis beveik visada nusiveda Žiurkę su savimi. Iš pirmo žvilgsnio, kas čia blogo, juk tai draugystė. Deja, Rytų metafizikoje nėra sąvokų „blogai“ ar „gerai“ – čia yra tik reiškinys, kuriam etiketę duoda žmogus. Ir ta etiketė nebus gera, jei žmogus bus gimęs Žiurkės dieną bei turės sutuoktinį ar partnerį, nes atėjęs 2021 metų Jautis, gali tuos santykius išardyti. Taip gali nutikti dėl to, kad gimusiam Žiurkės dieną, Žiurkė simbolizuoja antrąją puselę, o 2021 metų Jautis, tą Žiurkę gali su savimi nusivesti. Kaip gali atrodyti tokia situacija, parodžiau antrame paveikslėlyje žemiau. Patikėkite, turiu nemažą statistiką to, kaip tokia draugystė suveikia net pas negirdėjusius apie jokias Metafizikas. Tik gaila, kad jie apie tai sužino tuomet, kai ta draugystė pas juos jau būna suveikusi. O juk to buvo galima išvengti.
Žiurkės metai - Šešios sąjungos - datų parinkimas

Jaučio metai 2021 - Jautis nuvilioja antrąją puselę

Jei viršuje pateiktos informacijos nesupratote

Jei viršuje pateiktos informacijos nesupratote, tada yra tokie klausimo sprendimo būdai:

1. Savarankiškai padirbėti su internetiniu kalkuliatoriumi (spausti čia);

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Arba, paspaudus žemiau esantį mygtuką, ir įrašius savo klausimą, išsiųsti jį man. Tik nepamirškite parašyti tikslių gimimo duomenų: gimimo datos, laiko ir gimimo vietos. Ir jei nebus jokių papildomų užklausų, atsakymą į Jūsų klausimą aš atsiųsiu nemokamai.
soltiseg@gmail.com - siųsti laišką

Jaučio metai: Dar kelios pastabos

Žemiau įdedu du paveikslėlius, kuriuos paspaudę pateksite į pakankamai aktualius 2021 metams straipsnius. Straipsnis Kinų Saulės kalendorius padės Jums nustatyti, kuriais metais Jūs gimę pagal Kinų Saulės kalendorių ir kas esate pagal Rytų Zodiaką. O straipsnyje Kada puošti eglutę 2021 sužinosite, kur statyti eglutę, kada joje įžiebti girliandas ir kokiais metais gimę žmonės to daryti neturėtų. Į straipsnį patekti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su Jaučiu. Malonaus Jums skaitymo.

Kinų Saulės kalendorius

Kinų saulės kalendorius - Kinų zodiakas

Kada puošti eglutę 2021

Kada puošti eglutę 2021

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų, spauskite žemiau esantį mygtuką

arba parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg@gmail.com - siųsti laišką