★★★★★ Views: 17 142

Jaučio metai 2021

Jaučio metai 2021, pagal Kinų Saulės kalendorių, į Lietuvą ateina 2021.02.03 17:00 val., Vokietijoje – 16:00 val., o Anglijoje – 15:00 val. vietos laiku. Tai rodo žemiau esantis paveikslėlis, kur vasario 1, 2 ir 3-a (iki 17:00 val.) – Žiurkės metai (šviesiai mėlynos rodyklės), o vasario 4-a – Jaučio metai (šviesiai ruda rodyklė). O raudona paveikslėlio rodyklė patikslina, kad Jaučio metai, pagal profesionalams skirtą Kinų Saulės kalendorių, Lietuvoje prasideda tiksliai 2021.02.03 17:00 val.. Tik nepainiokite naujų metų pradžios Kinų Saulės kalendoriuje, su Kinų Naujųjų metų šventimu, nes tai tikrai skirtingi dalykai.
Jaučio metai 2021 - Kinų Saulės kalendorius

Jaučio metai 2021. Bendra informacija

2021-ieji yra Metalinio Jaučio metais. Taip yra dėl to, kad bet kurie Kinų Saulės kalendoriaus metai, mėnesiai, dienos ir valandos, užrašomi dviem hieroglifais. Ir jei pažiūrėsite į viršuje esančio paveikslėlio abu hieroglifus, esančius virš šviesiai rudos rodyklės, pamatysite ten Metalo Yin bei Žemės Yin (Jaučio) hieroglifus. Tokiu būdu 2021 metai gauna Metalinio Jaučio pavadinimą. O kadangi tai dviejų skirtingų stichijų elementai (pagal U-SIN), 2021 metai turės dviejų rūšių spalvas – Metalo bei Žemės spalvas. Metalo Yin spalvos – balta, pilka, sidabrinė, metalo, o Žemės Yin spalvos – ruda, šviesiai ruda, smėlio, terakotos. Beje, jei norite sužinoti daugiau apie U-SIN, spauskite žemiau esantį paveikslėlį su Pentagrama. Patekę į puslapį sužinosite ne tik sritis, kur taikoma U-SIN, bet ir kaip U-SIN koncepcijos žinojimas gali pagerinti gyvenimo kokybę. O jei norite sužinoti ką dovanoti 2021 metams, kad ateinantys metai būtų geresni nei buvę, paspauskite žemiau esantį paveikslėlį su jaučiu ir ožka medaliuose.

Kas yra U-SIN

Kas yra u-sin arba penkių elementų koncepcija

Ką dovanoti 2021 metams

Ką dovanoti 2021 metams

Jaučio metai 2021. Bendra informacija 2

Jei Jums tektų dalyvauti kokiame nors Rytų metafizikos seminare, ten išgirstumėte, kad Jautis apie save „pradeda priminti“ jau nuo 2021 m. sausio 5-os dienos. Taip yra dėl to, kad sausis – Jaučio mėnuo. Todėl, jei prisimenate gerus gyvenimo periodus, prasidėjusius atėjus būtent Jaučiui, galite drąsiai planuoti eilinį pagerėjimą Likime visus 2021 metus (2021.02.04 – 2022.02.04). O ką dar Jautis gali su savimi atnešti, skaitykite po žemiau esančiais paveikslėliais.

Jaučio metai 2021

Jaučio metai 2021 - Kinų saulės kalendorius

Kada puošti eglutę 2021

Kada puošti eglutę 2021

Jaučio metai 2021, gimusiems Ožkos periodais:

Rimtesnių pokyčių bet kurie Jaučio metai gali atnešti tiems, kurie, pagal Kinų Saulės kalendorių, gimimo datoje turi Ožką. Ne išimtis ir 2021-ieji. Čia svarbiausia, kurioje vietoje yra ta Ožka.
Jei gimimo datą pagal Kinų Saulės kalendorių žinote, tuomet pereikite prie sekančio skyrelio. O jei apie Kinų Saulės kalendorių nieko nežinote, tada yra tokie klausimo sprendimo būdai:

1. Savarankiškai padirbėti su internetiniu kalkuliatoriumi (spausti čia);

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Arba, paspaudus žemiau esantį mygtuką, ir įrašius savo užklausą, išsiųsti ją man. Tik nepamirškite parašyti tikslių gimimo duomenų – gimimo datos, laiko ir gimimo vietos. Ir jei nebus jokių papildomų klausimų, atsakymą į Jūsų užklausą aš atsiųsiu nemokamai.
soltiseg@gmail.com - siųsti laišką

Jaučio metai 2021, gimusiems Ožkos metais

Jei žmogus gimė Ožkos metais (1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015), pokyčiai gali paliesti asmeninį žmogaus gyvenimą, sveikatą, gali tekti persikraustyti, pervažiuoti ir t.t.. Žmogaus gimimo metų hieroglifai, tai lyg kokios pirmosios gynybinės linijos, kurios pirmiausiai priima kalendorinių Metų energijų įtakas. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodytas pavyzdys, kaip Kinų Saulės kalendoriuje gali atrodyti žmogaus gimimo data, jei jis gimė Ožkos metais. Paveikslėlyje paliktas tik gimimo metų hieroglifas. Tai padaryta tam, kad galėtumėte orientuotis, kurioje vietoje žiūrėti gimimo metų hieroglifą, bandant nustatyti gimimo metų gyvūną savarankiškai.
Jaučio metai 2021 - Ataka į metus

Jaučio metai 2021, gimusiems Ožkos mėnesį

Jei žmogus gimė Ožkos mėnesį (apytiksliai – tarp liepos 8-os ir rugpjūčio 8-os), pokyčiai gali paliesti jo brolius, seseris, tėvus, kolegas, santykius su jais. Jei toks žmogus dirba samdos pagrindais, pokyčiai jo laukia ir darbo srityje. O jei kalba eitų apie Moterį, gimusią Ožkos mėnesį, tai 2020 m. sausį ir visus 2021 metus (2021.02.04 – 2022.02.04), Moteris gali gauti pasiūlymą tekėti. Tuo tarpu žemiau esančiame paveikslėlyje parodytas pavyzdys, kaip Kinų Saulės kalendoriuje gali atrodyti žmogaus gimimo data, jei jis gimė Ožkos mėnesį. Paveikslėlyje paliktas tik gimimo mėnesio hieroglifas. Tai padaryta tam, kad galėtumėte orientuotis, kurioje vietoje žiūrėti gimimo mėnesio hieroglifą, bandant nustatyti gimimo mėnesio gyvūną savarankiškai.
Jaučio metai 2021 - Ataka į mėnesį

Jaučio metai 2021, gimusiems Ožkos dieną

Jei žmogus gimė Ožkos dieną, žmogui didesnį dėmesį skirti reikėtų antrajai puselei, vengti konfliktų su ja. Taip yra dėl to, kad Metų energijos labai stipriai įtakos taip vadinamus žmogaus Likimo „Partnerio Namus“. O ten, jei išsireikšti šnekamąja kalba, „gyvena ir/ar lankosi“ žmogaus antroji puselė. Todėl, esant tokio tipo įtakai, galimos ne tik jungtuvės, bet ir santykių nutrūkimas. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodytas pavyzdys, kaip Kinų Saulės kalendoriuje gali atrodyti žmogaus gimimo data, jei jis gimė Ožkos dieną. Paveikslėlyje paliktas tik gimimo dienos hieroglifas. Tai padaryta tam, kad galėtumėte orientuotis, kurioje vietoje žiūrėti gimimo dienos hieroglifą, bandant nustatyti gimimo dienos gyvūną savarankiškai.
Jaučio metai 2021 - Ataka į dieną

Jaučio metai 2021, gimusiems Ožkos valandą

Jei žmogus gimė Ožkos valandą, pokyčių galima tikėtis nuosavame versle, asmeniniuose projektuose arba į duris gali pasibelsti gandras. Taip yra dėl to, kad gandras priklauso asmeninių projektų darbo grupei. Dar gali tekti išvykti, persikraustyti ar emigruoti. Taip pat, jei Valandoje pas žmogų yra Romantikos žvaigždė (straipsnis čia) ir žmogus yra santykiuose, nereikėtų lankytis pasilinksminimo vietose be antrosios puselės. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodytas pavyzdys, kaip Kinų Saulės kalendoriuje gali atrodyti žmogaus gimimo data, jei jis gimė Ožkos valandą. Paveikslėlyje paliktas tik gimimo valandos hieroglifas. Tai padaryta tam, kad galėtumėte orientuotis, kurioje vietoje žiūrėti gimimo valandos hieroglifą, bandant nustatyti gimimo valandos gyvūną savarankiškai.
Jaučio metai 2021 - Ataka į valandą

Jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote

Primenu, jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote ar nesigauna to nustatyti savarankiškai, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Arba spauskite žemiau esantį mygtuką, ir įrašę savo užklausą, išsiųskite ją man. Tik nepamirškite parašyti tikslių gimimo duomenų – gimimo datos, laiko ir gimimo vietos. Ir jei nebus jokių papildomų klausimų, atsakymą į Jūsų užklausą aš atsiųsiu nemokamai.
soltiseg@gmail.com - siųsti laišką

Jaučio metai 2021 ir Meilės burtininkas

Baczy sistemoje yra žvaigždė, turinti pavadinimą Meilės burtininkas Raudonasis Feniksas. Tai žvaigždė, stiprinanti žmogaus patrauklumą kitų žmonių akyse. Žvaigždė gali būti gimimo datoje, ateiti su kalendoriniais metais, mėnesiais, dienomis, valandomis arba aktyvuojama. Ši žvaigždė yra unikali, nes ji patrauklumą aktyvuoja ne tik priešingos lyties atstovų akyse, bet ir draugų, kolegų, vadovų, užsakovų, klientų, skaitytojų, žiūrovų akyse ir t.t. Todėl labai dažnai Meilės burtininkas padeda surasti draugą, antrąją puselę, ištekėti ar vesti. O kadangi Jautis yra Meilės burtininkas gimusiems Tigro metais ar Tigro dieną, šiems žmonėms Meilės burtininkas 2021 metais tikrai aktyvuos tam tikras gerąsias savybes. Daugiau apie tai skaitykite paspaudę žemiau paveikslėlį. Tačiau šio straipsnio neturėtų praleisti ir kitais metais bei dieną gimę žmonės, nes straipsnyje aprašyta, kaip rasti Meilės burtininką Raudonąjį Feniksą.

Meilės burtininkas Raudonasis Feniksas

Meilės burtininkas Raudonasis Feniksas - Simbolines žvaigždės

Kaip apsaugoti santykius

Kaip apsaugoti santykius

Jaučio metai 2021 ir Geltonoji 5

Rytų moksluose Geltonoji 5 žinoma gerai. Apie ją paskaityti galite puslapyje Kaip apsaugoti santykius, paspaudę viršuje esantį paveikslėli su buto planu. O jei skaityti straipsnio nenorite, tuomet:

Visus 2021 metus (2021.02.04 – 2022.02.04), venkite kelionių į Pietryčius, nes jei kelione aktyvuosite Geltonąją 5, ji gali labai neigiamai paveikti santykius, finansus, sveikatą ir t.t.;

Geltonoji 5 2021 metams „įsikurs“ ant įėjimo į būstą Pietrytinių durų. Todėl, jei Jūsų pagrindinės įėjimo durys yra Pietryčiuose, visus 2021 metus patartina pereiti gyventi kur nors kitur ar imtis tos Penkiukės švelninimo. Jei nežinote kaip, kreipkitės Rytų mokslų specialistą. Tik nesisemkite žinių internete ar knygose – efektas bus atvirkščias;

Geltonoji 5 2021 metams „įsikurs“ būsto Pietrytiniuose kambariuose. Šiuo atveju geriausia pereiti miegoti į kitą kambarį. Jei to realizuoti neįmanoma, reikėtų bent lovą nuo Pietrytinės sienos patraukti. Dar lovos negalima statyti taip, kad įėjimo į kambarį durys, atsidurtų Pietryčiuose (žiūrint iš lovos).

Jaučio metai 2021. Dar dvi nuorodos

Straipsnio pabaigai įdedu dar dvi nuorodas, kurios padės gauti šiek tiek daugiau informacijos ne tik apie tai, ką Jaučio metai 2021 dar gali su savimi atsinešti, bet ir apie Rytų zodiako ženklus. Paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su visais Rytų zodiako gyvūnais, pateksite į puslapį, kurio informacija padės Jums nustatyti kas esate pagal Rytų zodiaką, su kokiais ženklais pas Jus geras suderinamumas, kokiomis dienomis kokių reikalų Jums geriau nepradėti ir t.t.. O paspaudę paveikslėlį su jaučiu mėlyname fone, sužinosite, kaip Jaučio draugystė su Žiurke, gali išardyti santykius žmogui, gimusiam Žiurkės dieną.

Rytų zodiako ženklai

Rytų zodiako ženklai, savybės, suderinamumai

Jaučio metai: pastabos

Jaučio metai - pastabos ir t.t.

Trumpas reziumė

Kaip jau rašiau kelis metus iš eilės, viename straipsnyje neįmanoma surašyti visko, ką Rytų mokslai rekomenduotų, ruošiantis sutikti ateinančių metų energijas. Todėl šį kartą tiesiog įdėsiu šiek tiek teksto iš ankstesnio svetainės straipsnio Vestuvių datos parinkimas: „Jei bent kartą per metus nueinate pasitikrinti sveikatą, apsilankot pas savo teisininką, mokesčių specialistą ir t.t., keliasdešimt eurų per metus skirti galima ir kitiems specialistams. Pažiūrės perspektyvas, parodys sunkesnius periodus, duos korekcijų. O jei situacija bus sunki, uždės apsaugas (bent metams). Tai standartinės profilaktikos priemonės, kuriomis šiais laikais naudojasi ne tik elitas, bet ir paprasti žmonės“.

O jei eurų leisti nenorite, tada bent jau laikykitės svetainės straipsniuose aprašytų rekomendacijų. Na ir žinoma, nepamirškite tos Geltonosios 5. O jei ir to daryti nenorite, tada stebėkite naminius gyvūnus ir vaikus iki 8 m. amžiaus, nes jie tikrai ilgesniam laikotarpiui į blogus sektorius nesigula. Todėl pereikite miegoti šalia jų, ir mėgaukitės kuria nors gerąja namo/buto Žvaigždute.

Dar vienas straipsnis, susijęs su Jaučiu

Svetainės straipsnyje Ką dovanoti 2021 metams užsimenu apie tam tikrą situaciją sveikatos srityje (atėjus Jaučio periodams), jei žmogus savo gimimo datoje turi Šunį ir Ožką. Štai keli sakiniai iš to straipsnio: Rytų medicinoje jau kelis tūkstančius metų gerai žinoma, kas yra „Žemės disbalansas“. Ir ne tik Rytų medicinoje tai žinoma, bet ir Homeopatijoje, nes tai yra katastrofiškas Žemės elemento disbalansas organizme. Ir nukenčia dėl to labiausiai kasa, blužnis, skrandis, imuninė bei reprodukcinė sistemos, dantys, inkstai ir t.t. Kaip kada tokia Triguba Žemės Bausmė gali iššaukti net sunkius susirgimus (tokius, kaip onkologija). Daugiau apie tai paskaityti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį su rudos spalvos metaliniu jaučiu. O jei rastumėte laiko paskaitinėti ir kitus svetainės straipsnius, įdedu paveikslėlį-nuorodą su rašančia Moterimi, kurį paspaudę pateksite į straipsnį Kuo buvote praėjusiame gyvenime. Patikėkite, po šio straipsnio pasirodymo 2020.01.22, mane tiesiog užgriuvo laiškų su klausimais lavina, kilo diskusijos ir t.t. Bet tikrai viską išsiaiškinome.

Žemės bausmė

Jaučio metai 2021 - Žemės bausmė 2

Kuo buvote praėjusiame gyvenime

Kuo buvote praėjusiame gyvenime

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų, spauskite žemiau esantį mygtuką

arba parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg@gmail.com - siųsti laišką