★★★★★ Views: 150

Gyvatė. Zodiako ženklo savybės

Gyvatė yra Ugnies Yin elementas, simbolizuoja pietryčius, gegužės mėnesį, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013 ir 2025 metus, laiką tarp 09:00 – 11:00 val.. Visose Rytų mokslų sistemose Gyvatės draugas yra Beždžionė, o labiausiai Gyvatė nekenčia Kiaulės. Todėl, jei gimėte Gyvatės metais ar mėnesį, nepradėkite reikalų Kiaulės dienomis. Pažiūrėti savaitės dienas galite puslapyje Scenarijai (žiūrėti » čia). O žemiau esančiuose tekstuose aprašyti tam tikri dalykai, siejami su Gyvatės metais gimusiais žmonėmis.

Gyvatė

Gyvatė - zodiako ženklo savybės

Visi Rytų zodiako ženklai

Rytų zodiako ženklai, savybės, suderinamumai

Gyvatė. Savybės ir suderinamumas

Gyvatė yra stipriausia tarp Yin tipo zodiako ženklų (kaip ir Drakonas tarp Yang tipo zodiako ženklų). Žmonės, gimę Gyvatės metais, laikomi giliais mąstytojais. Remiantis kinų astrologija, jie dažnai yra gabūs paslaptinga išmintimi, turi stiprią intuicijos galią. Tokie žmonės paprastai būna arba labai patrauklūs, arba gražūs, jiems lemta pakilti aukščiau tos socialinės klasės, kurioje jie gimė. Moterys Gyvatės yra žavios ir dažniausiai elgiasi bohemiškai. Kai kurios iš jų žino, kaip pritraukti vyrus meiliais žodžiais ir žavia seksualine išvaizda, todėl su Moterimis Gyvatėmis vyrai turėtų būti itin atsargūs. Skirtingai nuo Moterų Gyvačių, Gyvatės vyrai yra atsargūs ir apdairūs, retai tampa gerais verslininkais. Jie yra žvalūs ir siekia valdžios. Jie turi didžiulę valią, sugeba apsupti save gerbėjų ir rėmėjų dėmesiu bei lengvai susirasti ir išlaikyti draugus. Gyvenimo partnerius Gyvatėms geriausia rinktis iš gimusių Arklio, Ožkos, GaidžioJaučio ar Beždžionės metais.
Gyvatė. Zodiako ženklo savybės

Jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote

Jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote ar norėtumėte sužinoti kaip Likimą analizuoja Rytų mokslų sistemos, yra tokie klausimo sprendimo būdai:

1. Savarankiškai padirbėti su internetiniu kalkuliatoriumi (spausti čia);

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Arba, paspaudus žemiau esantį mygtuką, ir įrašius savo užklausą, išsiųsti ją man. Tik nepamirškite parašyti gimimo datos, laiko ir bent apytikslės gimimo vietos. Ir jei nebus jokių papildomų klausimų, atsakymą į Jūsų užklausą aš atsiųsiu nemokamai.
soltiseg@gmail.com - siųsti laišką

Gyvatė pagal kraujo grupę

0 kraujo grupės Gyvatė veikiau yra mąstytoja nei aktyvistė. Ji yra labai principinga ir pakankamai drąsi, kas leidžia jai turėti ir apginti savo įsitikinimus. Ji mąsto filosofiškai ir giliai, yra ištikima vienam partneriui. Nekenčia tų, kurie įžeidinėja jos mylimąjį.

A kraujo grupės Gyvatė yra svajinga, bet labai praktiška darbe, karjeroje, mėgsta kalbėti arogantiškai. Jos puoselėjamas noras yra šlovė ir sėkmė, tačiau ji skausmingai reaguoja į bėdas ir pavydą. Jei šios kraujo grupės Gyvatė blogai atsiliepė apie kažkada bandžiusius jai pasiekti savo tikslą, likusį gyvenimą ji kenčia nuo vienatvės baimės.

B kraujo grupės Gyvatė yra stipri ir talentinga, tačiau dažnai patiria likimo smūgius – praranda brangius jai žmones ir/ar šeimos turtus. Ji tiki tik savo jėgomis ir talentu. Nors jos gyvenime didelių problemų nėra, tačiau be draugų pagalbos ji nesugeba pasiekti reikšmingų rezultatų bei sėkmės.

AB kraujo grupės Gyvatė yra puikus savireklamos ir sveiko proto derinys. Ji kompetentingai reguliuoja savo laiką ir planus, tačiau retai juos sieja su pašaliniais asmenimis, todėl nuolat jaučia dvasinę tuštumą.


Gyvatė. Zodiako ženklo savybės

Gyvatės aprašymas (klasikinis variantas)

Gyvatė (巳). Strategas, „aš planuoju“. Gyvatės – sudėtingos natūros. Kalba mažai, bet nuo gimimo apdovanotos išmintimi, moka stipriai išreikšti užuojautą bei padėti mažiau sėkmingoms Gyvatėms. Jos, dažnai perlenkdamos lazdą, nepasitiki kitų sprendimais ir pasikliauja tik savimi. Gyvatės yra ryžtingos ir atkakliai siekiančios tikslo, giliai pergyvena savo nesėkmes. Išoriškai – ramios. Gyvatės yra aistringos natūros, patrauklios ir šiek tiek vėjavaikiškos, kas gana dažnai nuveda prie problemų šeimoje. Gyvatės visada planuoja ir viską kruopščiai paskaičiuoja, įtakingos, kantrios, moka valdyti emocijas, atkaklios, kerštingos, moka išlaukti ir tik tada suduoti netikėtą smūgį, neprašo pasigailėti ir pačios nesigaili, puola tik tada, kai nėra kitos išeities, paslaptingos, nerodo emocijų, turi analitinį mąstymą, linkę savianalizei, intrigantės, niekada nepraranda budrumo, dažnai dviveidės, skeptikės, savarankiškos.

Pastaba dėl zodiako ženklo

Kaip kurie skaitytojai nesutiks su kaip kuriais Gyvatės aprašymais. Ir bus teisūs, nes žmogaus gimimo datoje, pagal Kinų Saulės kalendorių, gimimo metų hieroglifas (rytų zodiako ženklas) yra tik vienas iš aštuonių. Ir jei to elemento Ci fazė silpna ar jis gimimo datoje išreikštas silpnai, vargu ar jis pretenduoja bent jau į 30% viršuje aprašytų savybių. Todėl visuose savo straipsniuose aš pasakau, kad pagal vieną gimimo datos elementą, niekada negalima spręsti apie žmogų. Juolab, vaikystės ar jaunystės traumos žmogų gali taip pakeisti, kad jokios analizės jo nesugebės identifikuoti. O kur dar fizinės ar psichologinės traumos gyvenimo eigoje, netektys, visokios priklausomybės, ezoterikų įsikišimai ir t.t. Visko ir neišvardinsi, kas žmogų pakeisti gali. Todėl, jei randate neatitikimų tarp realaus žmogaus savybių ir aprašytų, gali būti, kad žmogus tikrai buvo pakliuvęs po įtakomis. Ir jei Jūs matote, kad taip būti gali, parašykite žemiau esančiu adresu man, Andrėjui, ir mes kartu kaip ką patikslinsime.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų, spauskite žemiau esantį mygtuką

arba parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg@gmail.com - siųsti laišką