★★★★★ Views: 723

Griovėjai

Griovėjai. Kas tai ir kada tai pavojinga? Tai gali būti tam tikras problemas atnešanti valanda, diena, mėnuo, metai, kryptis ir t.t. Tačiau šiame straipsnyje kalbama tik apie Griovėjus, kurie ateina su kalendoriniais periodais ir žmogaus Sėkmės ciklais. Plačiau – straipsnyje po paveikslėliu.
Griovėjai - Datos parinkimas

Griovėjai. Kas tai ir kada tai pavojinga

Griovėjai gerai žinomi beveik visose Rytų technikose. Ir nors kartais jie būna naudingi, dažniausiai jie neša negatyvias pasekmes. Pavyzdžiui, daugiau kaip prieš penkis metus tikrindamas poros pasirinktą laiką vestuvių ceremonijai, būsimai nuotakai parašiau, kad jei ji bažnytinei ceremonijai pasirinks Griovėjo valandą, ateityje ji turės problemų su pastojimu. Bet tada mergina atsakė, kad Meilė viską nugalės. O jau po kelių metų gavau nuo jos laišką, kuriame ji rašo, kad jau kelis metus mina pačių brangiausių klinikų slenksčius, o vaikelio gandras – neatneša. Ir kas svarbiausia, ji net neprisimena mano analizės, nes klausia, dėl ko pas ją taip yra. O kiek kartų įvairių situacijų analizėse teko aptikti, kad žmonės prarado turtus didesne dalimi vien dėl to, jog pasirašė sutartis būtent per Griovėjo periodus. O kiek nelaimingų atsitikimų įvyksta tokių periodų metu, sunku net suskaičiuoti. Juolab, jei Griovėjas atėjo, nesvarbu ar tiki tu tokiais dalykais, ar netiki, žinai tu apie jį, ar ne.

Griovėjai. Kaip juos rasti

Griovėjai būna Asmeniniai ir bendri visiems. Pavyzdžiui, jei gimėte 1964, 1976, 1988, 2000 ar 2012 metais, Jūs gimėte Drakono metais (žiūrėti » čia). Ir tai reiškia, kad visi Šuns metai, mėnesiai, dienos ir valandos, bus Jūsų Asmeniniais Griovėjais. O jei gimėte kokio nors kito Rytų Zodiako gyvūno metais, susirasti savo Asmeninį Griovėją galite žemiau esančio paveikslėlio pagalba.

Pavyzdžiui, jei gimėte (Triušio) metais, Jūsų Asmeninis Griovėjas bus Gaidys, nes minėti gyvūnai paveikslėlyje yra tiksliai vienas priešais kitą. Jei paveikslėlyje gyvūnų neatpažįstate, tada tiesiog prisiminkite, kad yra šešios Griovėjų poros: Tigras – Beždžionė, Triušis – Gaidys, Drakonas – Šuo, Gyvatė – Kiaulė (Šernas), Arklys – Žiurkė, Ožka – Jautis. O sužinoti, kuriais metais gimėte pagal Kinų Saulės kalendorių, Jums padės straipsnis „Kinų Saulės kalendorius“ (žiūrėti » čia). Tik nepamirškite, kad pagal Kinų Saulės kalendorių, metai beveik visada prasideda vasario 4-ą dieną (+- 1 diena). Beje, kaip Asmeninis Griovėjas gali įtakoti gyvenimo kokybę, skaitykite šiek tiek žemiau.


Rytų horoskopas - Konfliktai

Griovėjai. Bendri visiems

Kiekvienų naujų metų išvakarėse, net lygintuvą įjungę išgirsite, kad ateinantys kokio nors Rytų Zodiako gyvūno metai, žada rimtas permainas kažkokio kito Rytų Zodiako gyvūno metais gimusiam žmogui. Ir tikrai, kiekvieni kalendoriniai metai visada gauna savo Didįjį Kunigaikštį „Tai Sui“, kuris valdo atėjusių kalendorinių metų energijas. O tiesiai kitoje Zodiako rato pusėje prieš „Tai Sui“, yra Metų Griovėjas „Sui Po“. Kadangi šie du subjektai yra vienas priešais kitą, jų energijos visada konfliktuoja viena su kita. Kitaip sakant, bendro visiems Metų Griovėjo diena yra tokia diena, kuri konfliktuoja su atėjusių kalendorinių metų elementu. Pavyzdžiui: Arklio metais, visos Žiurkės dienos bus bendro visiems Metų Griovėjo dienomis. Tokiomis dienomis gali jaustis įtampa, diena gali atnešti problemų, trukdyti reikalų sprendimo sklandumui ir t.t.. O jei išeities nėra ir vis tiek reikia šiuo periodu kažką daryti (pradėti), teks tiesiog susitaikyti su ateityje kilsiančiomis problemomis. Todėl, jei tik galimybės leidžia, niekada tokią dieną nesiimkite jokių svarbių reikalų.

Griovėjai. Asmeniniai

Situacija su Asmeniniu Metų Griovėju panaši į situaciją su bendru visiems Metų Griovėju, bet yra ir skirtumų. Pavyzdžiui, pasibaigus Arklio metams ir atėjus Ožkos metams, bendros visiems Metų Griovėjo dienos bus jau ne Žiurkės dienos, o Jaučio. Tuo tarpu jei žmogus Arklio metais gimė, Žiurkės periodai jam bus Asmeninio Griovėjo periodais visą jo gyvenimą. Bet didžiausias skirtumas nuo bendro visiems Metų Griovėjo čia yra tas, kad bendras visiems Metų Griovėjas veikia parą, o Asmeninis Metų Griovėjas gali veikti ir valandą, ir parą, ir mėnesį, ir metus, ir apie 10 metų (jei Asmeninis Metų Griovėjas ateina su kuriuo nors žmogaus Sėkmės ciklu). O kai viską griaunančios jėgos pas žmogų svečiuose užsibūna ilgiau, jos ir bėdų pridaro daugiau. Todėl, jei tik galite, jokiais būdais nepradėkite jokių svarbių reikalų savo Asmeninio Griovėjo periodais.

Jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote:

Jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote, tada yra tokie klausimo sprendimo būdai:

1. Savarankiškai padirbėti su internetiniu kalkuliatoriumi (spausti čia);

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Arba, paspaudus žemiau esantį mygtuką, ir įrašius savo užklausą, išsiųsti ją man. Tik nepamirškite parašyti tikslių gimimo duomenų – gimimo datos, laiko ir gimimo vietos. Ir jei nebus jokių papildomų klausimų, atsakymą į Jūsų užklausą aš atsiųsiu nemokamai.


soltiseg@gmail.com - siųsti laišką

Griovėjai. Kaip apsisaugoti

Tiesą sakant, labai daug problemų savo gyvenime išvengsite, jei žinosite kada yra Griovėjų periodai ir tų periodų metu nepradėsite jokių svarbių reikalų. Pavyzdžiui: nesigulsite ant operacinio stalo, nevesite, netekėsite, nepasirašinėsite jokių sutarčių, nepirksite, nepradėsite kelionės, nepradėsite verslo ir t.t. Tiesiog prisiminkite, kad bet kokio Griovėjo periodas, tai lyg raudonas šviesoforo signalas, kuris draudžia bet kokio judėjimo pradžią. Ir nors kartais žmogui pavyksta perbėgti per perėją degant raudonam šviesoforo signalui, labai dažnai tai baigiasi labai tragiškai. Prisiminkite tai. Ir kitiems pasakykite, nes svetimo skausmo – nebūna. O jei norėsite susižinoti daugiau apie Rytų technikas, galinčias sušvelninti Griovėjų poveikius, pradėkite domėtis Rytų Mokslais ir praktika. Šiais laikais, tai realizuoti tikrai nėra sunku. Tik nepradėkite savo Mokytojo ieškoti Griovėjų periodais.

Dar šiek tiek apie Griovėjus

Svetainės straipsnyje „Žiurkės metai 2020“, galima rasti maksimaliai glaustą informaciją apie žmogaus gyvenimo sritis, kurios dar gali būti paliestos, jei atėję kalendoriniai metai, žmogui yra Griovėjo metais. Paskaitę minėtą straipsnį, Jūs sužinosite šiek tiek konkrečiau, kurioms gyvenimo sritims Jums reikia dėmesio skirti ženkliai daugiau, ir kada. Į minėtą straipsnį patekti galima paspaudus žemiau esantį paveikslėlį. O jei ir ten ko nors nesuprasite, parašykite – tikrai viską paaiškinsiu. Juolab, kaip jau sakiau, svetimo skausmo – nebūna.
Žiurkės metai 2020

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų, spauskite žemiau esantį mygtuką

arba parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg@gmail.com - siųsti laišką