★★★★★ Views: 985

Dubliai, Vagys, Griovėjai

Dubliai, Vagys, Griovėjai. Kaip ir kada jų reikėtų saugotis. Dalį atsakymų rasite tekstuose žemiau. Ten taip pat rasite ir instrukcijas, kaip švelninti tų negatyvių personažų įtakas. Ir tai tikrai ne teorija, nes kelių tūkstančių metų statistika rodo, kad minėti personažai iš tikrųjų labai stipriai įtakoja žmogaus gyvenimą.
Dubliai, Vagys, Griovėjai - Likimo analizė - Rytų technikos

Dubliai, Vagys, Griovėjai. Kas tai

Jei apie Griovėjus kalbėti trumpai, jų nesigaus priskirti prie pozityvių. Pavyzdžiui, kaip kurie Meistrai sako, kad Griovėjų dienas galima naudoti santykių nutraukimui. Ir nors Griovėjas tai atliks puikiai, vis tiek santykių nutraukimas nėra pozityvus reiškinys. Arba kitas pavyzdys: sutarties pasirašymui parinkus dieną, kuri Jums bus palanki, o Jūsų verslo kolegai bus jo Asmeninio Griovėjo diena, po kažkurio laiko Jūs dirbsite su kitu kolega. Ir nors turėsite vienu konkurentu mažiau, buvusiam kolegai gyvenimas gali susidėlioti nelabai pozityviai. Patikėkite manimi, jau ne tik Lietuvoje, ir ne tik mažose įmonėse, tenka aptikti panašių technikų naudojimo faktų. Tiksliau pasakius, kartais tenka susidurti su labai didelių įmonių personalo atrankos specialistų „spec. technikomis“ (arabiškomis, indiškomis, afrikietiškomis ir t.t.). Skirtumas tik tas, kad užsienyje tai laikoma norma, o pas mus – nelabai. Tuo tarpu apie Dublius, Griovėjus, Santykių bei turtų vagis, detaliau paskaityti galite paspaudę žemiau esančius paveikslėlius.

Dubliai

Žemiau esančiame paveikslėlyje yra Anglų aktoriaus bei laidų vedėjo Ričardo Hammondo gimimo data ir avarijos, kurioje jis „sudalyvavo“, momentas. Abi minėtos datos užrašytos Baczy „stiliumi“. Plačiau apie Baczy paskaityti galima puslapyje „Kas yra Baczy“ (spausti » čia). O dabar eikime prie datų ir laiko:

1. Paveikslėlio kairėje pusėje esantys šeši hieroglifai vaizduoja Ričardo gimimo datą;

2. Paveikslėlio dešinėje pusėje esantys aštuoni hieroglifai vaizduoja datą ir laiką, kuomet Ričardas, dėl savo klaidos, pakliuvo į labai rimtą avariją. Ir tik dėka tam tikrų aplinkybių bei labai didelės sėkmės, Ričardas tada liko gyvas.
Kas yra Dublis - Likimo analizė - Rytų technikos

Vagys

Ir apie Santykių bei turtų vagis daugiau informacijos susirasti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį. Štai fragmentas iš to straipsnio:

Tai būtų asmenys, kurie visokiais būdais gali kenkti Jūsų santykiams su Jūsų antrąja pusele, atiminėti turtus. Tai gali būti konkurentai versle, kolegos, tėvai, vaikai, broliai, seserys, draugai ir t.t. Dar daugiau, žmonės gali net nežinoti, kad jie Jums tokie yra. Juolab, kokiais periodais jie Jums kenkia. Viskas priklauso tik nuo to, kurioje vietoje yra santykių ir turtų vagį Jums simbolizuojantis hieroglifas – Jūsų Likime ar atėjusiame kalendoriniame periode;

Tai būtų įvairios trukmės gyvenimo periodai, kurių metu žmogus gali prarasti santykius ir turtus dėl įvairių aplinkybių. Pavyzdžiui, žmogus iš pačio ryto pradeda prisiminti nuoskaudas, kurias jis kažkada patyrė bendraudamas su savo antrąja pusele. Viduje pradeda viskas virti, norisi „kibti antrajai puselei į atlapus“. Arba, tarkim, Jums be jokios priežasties norisi tiesiog „pasitaškyti“ pinigais. Tai irgi Santykių bei turtų vagies įtaka, suveikusi savo periodu.


Santykiu ir turtu vagys atėjusioje datoje - Rytų technikos

Griovėjai

Griovėjai gerai žinomi beveik visose Rytų technikose. Ir nors kartais jie būna naudingi, dažniausiai jie neša negatyvias pasekmes. Pavyzdžiui, daugiau kaip prieš penkis metus tikrindamas poros pasirinktą laiką vestuvių ceremonijai, būsimai nuotakai parašiau, kad jei ji bažnytinei ceremonijai pasirinks Griovėjo valandą, ateityje ji turės problemų su pastojimu. Bet tada mergina atsakė, kad Meilė viską nugalės. O jau po kelių metų gavau nuo jos laišką, kuriame ji rašo, kad jau kelis metus mina pačių brangiausių klinikų slenksčius, o vaikelio gandras – neatneša. Ir kas svarbiausia, ji net neprisimena mano analizės, nes klausia, dėl ko pas ją taip yra. O kiek kartų įvairių situacijų analizėse teko aptikti, kad žmonės prarado turtus didesne dalimi vien dėl to, jog pasirašė sutartis būtent per Griovėjo periodus. O kiek nelaimingų atsitikimų įvyksta būtent tokių periodų metu, sunku net suskaičiuoti. Norėdami apie Griovėjus sužinoti daugiau, spauskite žemiau esantį paveikslėlį.
Griovėjai - Datos parinkimas

Dubliai, Vagys, Griovėjai. Kaip nuo jų gintis

Jei skaitydami šio straipsnio informaciją užsukote į visus rekomenduojamus puslapius, Jūs tikrai jau žinote, kaip, bent dalinai, apsisaugoti nuo straipsnyje minimų grėsmių. O jei kas nors Jums bus neaišku, tiesiog parašykite man (Andrėjui) į žemiau esantį paštą, ir aš Jums tikrai padėsiu. Tik klauskite kaip galima konkrečiau, nes į klausimą „Kaip tapti laiminga“, atsakyti tiesiog neįmanoma. Tuo tarpu informaciją, kuri padės išvengti dalies bėdų, įtakojančių gyvenimo laimingumo lygį, parinkti pagal Jūsų užklausą – galima. Ir tai tikrai duoda vaisių. Visada.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų, spauskite žemiau esantį mygtuką

arba parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg@gmail.com - siųsti laišką