★★★★★ Views: 128

Arklys. Zodiako ženklo savybės

Arklys yra Ugnies Yang elementas, simbolizuoja pietus, birželio mėnesį, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014 ir 2026 metus, laiką tarp 11:00 – 13:00 val.. Visose Rytų mokslų sistemose Arklio draugas yra Ožka, o labiausiai Arklys nekenčia Žiurkės. Todėl, jei gimėte Arklio metais ar mėnesį, nepradėkite svarbių reikalų Žiurkės dienomis. Pažiūrėti savaitės dienas galite puslapyje Scenarijai (žiūrėti » čia). O žemiau esančiuose tekstuose aprašyti tam tikri dalykai, siejami su Arklio metais gimusiais žmonėmis.

Arklys

Arklys - zodiako ženklo savybės

Visi Rytų zodiako ženklai

Rytų zodiako ženklai, savybės, suderinamumai

Arklys. Savybės ir suderinamumas

Arklio metų energija atspindi laisvą šio kilnaus gyvūno dvasią. Tai laikas, kai žmonės ir organizacijos gali sėkmingai padidinti savo darbo efektyvumą ir produktyvumą. Aktyvios Arklio metų savybės reikalauja, kad būtų priimti sprendimai ir įgyvendinami planai. Tai ryžtingų savarankiško darbo ir padidėjusio pasitikėjimo savo žingsniais, atsirandančių dėl nuoširdaus tikėjimo savimi, laikas.

Gimę Arklio metais yra draugiški ir malonūs aplinkiniams. Jie yra natūraliai linksmi ir yra mėgstami visuomenės. Arkliai gali įgyti turtų ir sulaukti didžiulės sėkmės, tačiau jie taip pat yra puikūs švaistūnai bei išlaidautojai. Kinai mano, kad Arklys, kaip ir Tigras bei Drakonas, labiau tinkama vyrams (kaip zodiako ženklas). Arklys yra nepriklausomas, tiesus ir iškalbingas, dažnai būna sportiškos išvaizdos. Savo nuotykių troškimą jis tenkina keliaudamas po tolimus kraštus, kur ieško naujos patirties. Jis siekia valdžios, turi tvirtus įsitikinimus, bet mėgsta pasigirti. Moteris Arklys visada didžiuojasi savo principingumu. Ji valdinga, bet tuo pat metu gali būti gana tolerantiška svetimai nuomonei. Moteris Arklys yra pakankamai užsispyrusi ir atkakli: jei priėmė sprendimą, vargu ar jį kada nors pakeis. Jėga ir atkaklumas, taip pat sugebėjimas įveikti sunkumus, suteikia Arkliui galimybę eiti savo keliu. Gyvenimo partnerius Arkliams geriausia rinktis iš gimusių Gyvatės, Ožkos, Tigro ar Šuns metais.
Arklys. Zodiako ženklo savybės

Jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote

Jei gimimo datos pagal Kinų Saulės kalendorių nežinote ar norėtumėte sužinoti kaip Likimą analizuoja Rytų mokslų sistemos, yra tokie klausimo sprendimo būdai:

1. Savarankiškai padirbėti su internetiniu kalkuliatoriumi (spausti čia);

2. Užsakyti Baczy bazinių žinių mokymo modulį. Mokymai vyksta individualiai, distanciniu būdu ir apie dvi savaites. Daugiau apie tai sužinosite paspaudę nuorodas Mokymai ir Kainos;

3. Parašyti man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Arba, paspaudus žemiau esantį mygtuką, ir įrašius savo užklausą, išsiųsti ją man. Tik nepamirškite parašyti gimimo datos, laiko ir bent apytikslės gimimo vietos. Ir jei nebus jokių papildomų klausimų, atsakymą į Jūsų užklausą aš atsiųsiu nemokamai.
soltiseg@gmail.com - siųsti laišką

Arklys pagal kraujo grupę

0 kraujo grupės Arklys yra ugningas, staigus ir laisvas. Jis didžiuojasi ir pasitiki savimi, jį sunku suprasti, tačiau lengva išvesti iš savęs. Jis vaikšto pakėlęs galvą, kupiną puikios nuomonės apie save. Šios kraujo grupės Arklys yra nuostabus ir stiprus, myli savo antrąją puselę bei vaikus.

A kraujo grupės Arklio charakteris yra tiesus ir naivus. Jis atkaklus ir apdovanotas daugybe talentų, skuba pametęs galva į priekį, neturi tikro tikslo, todėl dažnai kenčia nuo išsekimo. Jo nuotaika yra permaininga, meilėje dažnai būna labai aistringas, o kartais – pasyvus ir nestabilus. Jei kas nors myli tokį žmogų, jis turi būti pasirengęs gana dažniems nežabotos Arklio energijos proveržiams.

B kraujo grupės Arklys yra linksmas ir nuoširdus, geraširdis ir draugiškas. Jis moka paklusti jėgai ir žaisti pagal taisykles. Kolegos jį gerbia ir myli, jis laikosi įstatymų ir yra rimtas, viską daro teisingai ir atsargiai, slepia tikruosius savo jausmus.

AB kraujo grupės Arklys labai myli laisvę, jo neįmanoma palaužti, pavergti ar įsprausti į rėmus. Kai jis yra įsimylėjęs, jis pasirengęs bet kokiems beprotiškiems poelgiams. Šios kraujo grupės Arkliui jo partneris ne šiaip patinka, jis tiesiog įsimyli akimirksniu savo partnerį. Labai dažnai šios kraujo grupės Arklys visą savo gyvenimą širdyje nešioja meilės ugnį tik vienam partneriui.
Arklys. Zodiako ženklo savybės

Arklio aprašymas (klasikinis variantas)

Arklys (午). Avantiūristas, „aš veikiu“. Populiarūs, linksmo charakterio, nerūpestingi, moka elgtis su pinigais, protingi, įžvalgūs, daug kalba, talentingi. Jiems sekasi, kaip kurie iš jų atkreipia į save dėmesį per savo nesukaustytą elgesį. Impulsyvūs, persigalvoti gali net procese, sunkiai valdomi, patinka daryti viską pagal save, eina paskui širdį, emocingi. Savimi pasitiki, žino savo kainą, neabejingi priešingos lyties atstovams. Jei užkabinami jų jausmai, Arkliai gali pamiršti viską, kas liečia juos, išskyrus savo kasdienius darbus. Į meilės žaidimus Arkliai įdeda maksimalų kiekį azarto ir aistros. Šiems žmonėms patinka pramogos, žmonių susibūrimai, patinka būti įvykių centre, gerai supranta žmones, atviri. Arkliai savarankiški ir labai retai įsiklauso į kitų patarimus, visada elgiasi ir veikia savo nuožiūra, sąžiningi ir mylintys laisvę, nemėgsta monotoniško darbo, bet tuo pat metu labai darbštūs. Negalvoja apie ateitį, gali klaidingai įvertinti arba pervertinti savo galimybes.

Pastaba dėl zodiako ženklo

Kaip kurie skaitytojai nesutiks su kaip kuriais Arklio aprašymais. Ir bus teisūs, nes žmogaus gimimo datoje, pagal Kinų Saulės kalendorių, gimimo metų hieroglifas (rytų zodiako ženklas) yra tik vienas iš aštuonių. Ir jei to elemento Ci fazė silpna ar jis gimimo datoje išreikštas silpnai, vargu ar jis pretenduoja bent jau į 30% viršuje aprašytų savybių. Todėl visuose savo straipsniuose aš pasakau, kad pagal vieną gimimo datos elementą, niekada negalima spręsti apie žmogų. Juolab, vaikystės ar jaunystės traumos žmogų gali taip pakeisti, kad jokios analizės jo nesugebės identifikuoti. O kur dar fizinės ar psichologinės traumos gyvenimo eigoje, netektys, visokios priklausomybės, ezoterikų įsikišimai ir t.t. Visko ir neišvardinsi, kas žmogų pakeisti gali. Todėl, jei randate neatitikimų tarp realaus žmogaus savybių ir aprašytų, gali būti, kad žmogus tikrai buvo pakliuvęs po įtakomis. Ir jei Jūs matote, kad taip būti gali, parašykite žemiau esančiu adresu man, Andrėjui, ir mes kartu kaip ką patikslinsime.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų, spauskite žemiau esantį mygtuką

arba parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg@gmail.com - siųsti laišką