★★★★★ Views: 1 228

Ar žmogus gali valdyti savo Likimą

Ar žmogus gali valdyti savo Likimą? Pradėsiu nuo to, kad daugelis tik šaiposi iš žodžio Likimas, sakydami: Koks likimas, aš pats viską sukūriau nuo nulio, ir tik aš sprendžiu, kada ir ką reikia daryti. Tai gal tuomet panagrinėkime, kiek tiesos yra tokiuose žmogaus žodžiuose.
Ar žmogus gali valdyti savo Likimą

Ar žmogus gali valdyti savo Likimą. Žmogaus „Tiesa“

Klientas: – Aš nuo 14-os metų gatvėje pardavinėjau laikraščius. Būdamas 16-os, išėjau iš namų. O jau 17-os, pirmą savo versliuką prasukau – pardaviau beveik šimtą savo rankomis garintų džinsų. Net tarnaudamas kariuomenėje, su praporu kaptiorščiku biznį sukom. O kai pulko vadą nuveždavau iš dalinio namo, kol grįždavau į dalinį, tranzuotojų prisirinkdavau. Jau pirmais tarnybos metais, magnetofoną kasetinį nusipirkau. O grįžęs iš kariuomenės, iš karto verslo ėmiausi. Būdamas 25-ių metų, nusipirkau mašina, 30-ies – butą. Po to – emigracija. 37-ių metų, dirbdamas nekilnojamojo turto srityje, tapau milijonierių klubo nariu. Tai pasakyk man, kur čia tas tavo Likimas, jei aš pats viską sukūriau, ir tik savo rankomis.

Ar žmogus gali valdyti savo Likimą. Likimo knygos analizė

Pradėjus analizuoti žmogaus Likimo knygą, beveik niekuo nenustebau. Ir štai dėl ko:

• Žmogau Likimo Stulpuose matosi, kad jam skirta anksti palikti tėvų namus;

• Žmogau Likimo Stulpuose matosi, kad jam skirta anksti išmokti pačiam užsidirbti pragyvenimui;

• Žmogaus Sėkmės Stulpuose matosi, kad jam nesiseks mokslai, ir kad jis jų nebaigs;

• Žmogau Likimo Stulpuose matosi, kad sėkmė jo laukia ne kuriant prekę, bet ją perparduodant;

• Žmogaus Sėkmės Stulpuose matosi, kad jam labiausiai seksis dirbti su Žemės elementu (pagal U-SIN koncepciją). O nekilnojamasis turtas, kaip tik ir priklauso būtent Žemės elementui;

• Tiek žmogaus Likimo Stulpuose, tiek jo Sėkmės Stulpuose, yra taip vadinamas „Kelionių Arklys“. Ši žvaigždė dažniausiai reiškia pervažiavimus, persikraustymus, emigraciją ir t.t. Ir kai šios žvaigždės periodas atėjo, žmogus išvyko svetur;

• Taip pat žmogaus Likimo stulpuose yra įrašyta, kad jis bus pajėgus pinigus valdyti.

Trumpos išvados

Taigi, iš pirmo žvilgsnio, lyg ir panašu, kad žmogus valdė savo Likimą. Bet kai šiek tiek atidžiau viską perskaitai, labai aiškiai suvoki, kad žmogus ne valdė, o vykdė. Kitaip sakant, žmogus labai tiksliai vykdė Likimo knygoje įrašytus algoritmus. Ir kai jis, dalinai dėl išsilavinimo stokos, nesigilino į procesus jo gyvenime, nelindo į savianalizę, jis pasiekė tai, kas jam ir buvo skirta. Na ir žinoma jis turėjo neįtikėtiną sėkmę, kad niekam neperėjo kelio, nes visokie pavydūs ir pagiežingi žmonės, pajėgūs žmogaus Likimą keisti. O kaip kada, ir visiškai gyvenimą žmogui sugriauti. Bet tai – kita tema. O kas liečia šios temos, tai gal geriau nebandyti būti Dievu, ir neužsiimti tuo, kas nėra skirta žmogui – neužsiimti Likimo kūrimu.

Jei šioje vietoje pas jus atsirado klausimų

Jei perskaitę viršuje esančius tekstus kažko nesupratote, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Arba spauskite žemiau esantį mygtuką, ir įrašę savo klausimą, išsiųskite jį man. O jei klausimų neturite, skaitykite straipsnį toliau, nes ten aš pateiksiu tam tikras technikas ir pasiūlymus.
soltiseg@gmail.com - siųsti laišką

Ar žmogus gali valdyti savo Likimą. Kaip tai patikrinti

Kaip rašiau ne viename straipsnyje, Likimo analizei puikių įrankių turi Baczy sistema (spausti » čia). Taip, ši sistema sudėtinga, bet kaip kurių dalykų galima išmokti ir per kelias valandas. Tarkim, pas Jus atėjęs draugas sako: – „Žinai, man į galvą atėjo mintis, kad mes kartu galėtumėm verslą sukurti. Tu viską organizuotum ir vadovautum viskam, o aš visus kitus darbus daryčiau…“. Tokiu atveju, Jums pakaktų to draugo tikslių gimimo duomenų: gimimo datos, laiko ir vietos. Ir visa tai turėdami, Jūs be jokio vargo nustatysite, ar tas žmogus pats savo Likimą vykdo, ar jis tai daro dirbdamas komandoje, ar jis tiesiog yra nurodymų vykdytojas. Mūsų atveju, jei Jūsų draugui Likimas skyrė ne pačiam savo Likimą „kalti“, pas jus pareigybių versle paskirstymas – veiks. Bet jei Jūsų draugas yra Vadovas, jo pasakymas „Tu viską organizuotum ir vadovautum viskam, o aš visus kitus darbus daryčiau“, bus netiesa. O kuo tai gali baigtis Jums, spręskite patys.

Ar žmogus gali valdyti savo Likimą. Kaip išmokti tai matyti

Jei Jūs norėsite išmokti tam tikrų spec. Rytų technikų pas mane, parašykite man į soltiseg@gmail.com (Andrėjui). Tačiau jau iš karto noriu pasakyti, kad mano paslaugos yra mokamos. Ir jei Jūs su medžiaga išmoksite dirbti jau tą pačią dieną, mokslai Jums kainuos apie 30 EUR. Tačiau tai dar ne viskas, nes yra dar keli dalykai, kurių kategoriškai daryti negalima. Pirmiausiai, Jūs turėsite suvokti, kad niekada negalėsite analizuoti žmogaus Likimo Knygos be to žmogaus sutikimo. Antras, ir nemažiau svarbus dalykas, mokyti dirbti su Likimo knygų analize, aš galiu tik pilnametį ir piktų kėslų neturintį žmogų. To mane mokė mano Mokytoja. O be to, aš jau pirmame kurse daviau priesaiką, kad nepadėsiu blogiems žmonėms. Todėl, prieš pradedant darbą su Jumis, aš iš pradžių šiek tiek su Jumis pasikalbėsiu. Manau, tai sąžininga. Ir jei Jums visa tai tinka, parašykite. O visa kita – sėkmės ir technikos reikalas.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų, spauskite žemiau esantį mygtuką

arba parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg@gmail.com - siųsti laišką