★★★★★ Views: 2 909

Kontaktai

Kontaktai: vardas – Andrėjus (QMDJ konsultantas), el. paštas – soltiseg@gmail.com. Parašę šiuo adresu, galėsite užduoti klausimų, užsakyti paslaugą ir t.t.. Savo veiklą aš esu užregistravęs, moku mokesčius. Todėl, jei norėsite už paslaugas sumokėti, tai daryti reikės pavedimu per banką. O kas liečia darbo su Jūsų klausimais ar užklausomis, su minėtais dalykais dirbu tik aš (be jokių padėjėjų ir t.t.). Bet jei dėl Jūsų reikalo man prireiks konsultuotis su kitos srities specialistu, tam aš paprašysiu Jūsų leidimo. Tuo tarpu kitos priežastys, dėl ko kontaktuose yra tik mano el. paštas, aprašyta puslapyje žemiau.
Kontaktai - soltiseg - www.soltimesegmant.com

Kontaktai: Telefono Nr.

Tarkim, svetainėje būtų pateiktas telefono numeris ir kažkiek teksto, įspėjančio skaitytoją apie galimus įvairius netikėtus dalykus skambinant būtent telefonu. Žmogus, susipažinęs svetainėje su tais galimais netikėtumais skambučio metu, sprendimą priims adekvatų. Bet jei žmogus savo draugui ar pažįstamam perduos tik telefono numerį, o konsultantas bus užsienyje, atsiras sekančio pobūdžio problemų:
1. Už skambutį į užsienį, klientui teks mokėti didesniu tarifu, nei skambinant savo šalyje;
2. Kai kuriose šalyse mokestis imamas ne tik už išeinančius, bet ir už įeinančius skambučius. Tokiu atveju, už skambutį mokėti teks abiems – ir žmogui, ir konsultantui. Pavyzdžiui, jei konsultantas skambučio metu bus JAV, o žmogus Lietuvoje, kelis eurus už minutę pokalbio sumokės ne tik paskambinęs telefonu žmogus, bet ir konsultantas;
3. Žmogus skambučio metu gali būti toje laiko juostoje, kur yra diena, o konsultantas – laiko juostoje, kur yra naktis. Ir kaip jau patys suprantate, kas gi nori, kad gilaus miego fazėje, pasigirstų skambutis.

Kontaktai: Skype ir pan.

Vienas iš dažnai praktikuojamų konsultavimo būtų – Skaipas (Skype). Tai iš tikrųjų geras variantas. Ypač tada, kai klientui reikia „gyvai“ rodyti jo Likimo knygos fragmentus ar QMDJ laiko pjūvius ir jame išsidėsčiusius elementus, jų sąsajas. Dar Skaipas gerai ir tuomet, kai reikia operatyviai išsiaiškinti konsultacijos metu atsiradusius klausimus. Taip, tai puikus darbo įrankis. Bet vėlgi, pavyzdžiui, jei vyras išgirs žmoną kalbančią su vyriškiu ar žmona išgirs Moterišką balsą per Skype, ar nekils nesklandumų šeimoje? Todėl ir sakau, gal iš pradžių geriau apsikeisti laiškais ir susiderinti, kas esame, kur esame, ką galime ir ko norime.

El. paštas

Taigi, kaip jau supratote, bendravimas telefonu yra nelabai tinkamas būdas kontaktuoti su konsultantu ar su Jumis. Ir Skaipas ne visada panacėja viskam būna. Kas kita, kai žmogus apie save papasakoja el. pašte: parašo, kokioje šalyje jis gyvena, kokioje laiko juostoje ir t.t. Galų gale, žmogus į savo paštą visada gauna analizės rezultatus, kuriuos, reikalui esant, jis gali nunešti kitam konsultantui. Manau, tai tikrai optimaliausias variantas, jei kyla kokių nors abejonių ar papildomų klausimų.

Visų svetainės puslapių dvyliktukai:


Jei turite klausimų, spauskite žemiau esantį mygtuką

arba parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg@gmail.com - siųsti laišką