★★★★★ Views: 2 188

Kontaktai

Kontaktai: el. paštas – soltiseg@gmail.com. Parašę šiuo adresu, galėsite užduoti klausimų, užsakyti paslaugą ir t.t.. Į Jūsų laiškus atsakysiu aš – Andrėjus (QMDJ konsultantas). Kadangi prisijungimą prie šio pašto turiu tik aš, su Jūsų situacija dirbsiu irgi tik aš. Bet jei dėl Jūsų reikalo man prireiks konsultuotis su kitos srities specialistu, tam paprašysiu Jūsų leidimo. Tuo tarpu kitos priežastys, dėl ko kontaktuose yra tik mano el. paštas, aprašyta puslapyje žemiau.

Kontaktai - soltiseg - www.soltimesegmant.com

Kontaktai: Telefono Nr.

Tarkim, svetainėje būtų pateiktas telefono numeris ir kažkiek teksto, įspėjančio skaitytoją apie galimus įvairius netikėtus dalykus skambinant būtent telefonu. Žmogus, susipažinęs svetainėje su tais galimais netikėtumais skambučio metu, sprendimą priims adekvatų. Bet jei žmogus savo draugui ar pažįstamam perduos tik telefono numerį, o konsultantas bus užsienyje, atsiras sekančio pobūdžio problemų:
1. Už skambutį į užsienį, klientui teks mokėti didesniu tarifu, nei skambinant savo šalyje;
2. Kaip kuriose šalyse mokestis imamas ne tik už išeinančius, bet ir už įeinančius skambučius. Tokiu atveju, už skambutį mokėti teks abiems – ir Jums, ir konsultantui. Pavyzdžiui, jei konsultantas skambučio metu bus JAV, o Jūs Lietuvoje, kelis eurus už minutę pokalbio sumokėsite ne tik Jūs, bet ir konsultantas;
3. Jūs skambučio metu galite būti toje laiko juostoje, kur yra diena, o konsultantas – laiko juostoje, kur yra naktis. Ir kaip jau patys suprantate, kas gi nori, kad gilaus miego fazėje, pasigirstų skambutis.

Kontaktai: Skype ir pan.

Vienas iš dažnai praktikuojamų konsultavimo būtų – Skaipas (Skype). Tai iš tikrųjų geras variantas. Ypač tada, kai klientui reikia „gyvai“ rodyti laiko pjūvius ir jame išsidėsčiusius elementus, jų sąsajas. Gerai ir tada, kai reikia operatyviai išsiaiškinti konsultacijos metu atsiradusius klausimus. Taip, tai puikus darbo įrankis. Bet vėlgi, pavyzdžiui, jei vyras išgirs žmoną kalbančią su vyriškiu ar žmona išgirs moterišką balsą per Skype, ar nekils nesklandumų šeimoje? Todėl ir sakau, gal iš pradžių geriau apsikeisti laiškais ir susiderinti, kas esame, kur esame, ką galime ir ko norime.

El. paštas

Taigi, kaip jau supratote, bendravimas telefonu yra nelabai tinkamas būdas kontaktuoti su konsultantu ar su Jumis. Ir Skaipas ne visada panacėja viskam būna. Kas kita, kai žmogus apie save papasakoja el. pašte: parašo, kokioje šalyje jis gyvena, kokioje laiko juostoje ir t.t. Galų gale, žmogus į savo paštą visada gauna analizės rezultatus, kuriuos, reikalui esant, jis gali nunešti kitam konsultantui. Manau, tai tikrai optimaliausias variantas, jei kyla kokių nors abejonių ar papildomų klausimų.

Jei turite klausimų, spauskite žemiau esantį mygtuką

arba parašykite į soltiseg@gmail.com

soltiseg@gmail.com - siųsti laišką


Visi svetainės puslapių dešimtukai: